EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Hımm yani bugün (transfer günü) böyle hiçbir belirti olmamasını normal kabul edebilirim o zaman. Ya ben çok sıkışıktım o gerginlik kendimi o kadar sıkmam tutunmasını engeller mi diye taktım şimdi🙄
Yok yok hic dusunme oyle bisey alakasi yok inanki 😌
Bi zarari olsa hemen bosalttirirlardi idrari canim sen pozitif olmaya basla.
Tutsada tutmasada herkeste belirti olmuyor dinleme kendini 🥰

Gerçekten mi ben aldım da ikisine de çok şaşırdım açıkçası yani veriliyor diye biliyoruö yada öyle yaşadığım için. Ya bu biz tedavi görenler için en kıymetli an aslında nasıl vermezler hayret doğrusu 😱
Evet yaa neden vermediler bilmiyorum cok ozel bi an ... zaten hemen toparlaniyordu doktorum tekrar gormek istedim tek mi koydunuz cift gormuyorum diyince tekraf gosterdilef ekrani bana

Evet yaa neden vermediler bilmiyorum cok ozel bi an ... zaten hemen toparlaniyordu doktorum tekrar gormek istedim tek mi koydunuz cift gormuyorum diyince tekraf gosterdilef ekrani bana
Çok garip geldi ya keşke verselermiş onun anısı bile yeter. Tamam sen mutlaka ki gözünün önündr yaşıyorsundur anısını da keşke verselermiş üzüldüm bak şimdi 😔

Merhabalar bugün estrofem in 4.günü ve günde 3 e çıktı doktorum. Baş ağrısı ve mide bulantısı yaptı. Hele baş ağrısı çok yaptı. Zamanla geçer mi acaba. Daha yolun başındayım

Gerçekten mi ben aldım da ikisine de çok şaşırdım açıkçası yani veriliyor diye biliyoruö yada öyle yaşadığım için. Ya bu biz tedavi görenler için en kıymetli an aslında nasıl vermezler hayret doğrusu 😱
Banada vermediler zaten hemsireler hazirladi beni doktoru cagirdilar doktorum toplasan 5 dakika durmustur geldi embriyolari koydu gitti cok yogun bi doktor burdaki tek ozel hastane ve tek ozel tup bebek merkezi anlayabiliyorum yogunlugu ama yinede o ozel anin fotografinin olmasini isterdim yani verildigini hic bilmoyodum bile onceki tedavimdede vermediler bilseydim ben isterdim :kızgın:

Banada vermediler zaten hemsireler hazirladi beni doktoru cagirdilar doktorum toplasan 5 dakika durmustur geldi embriyolari koydu gitti cok yogun bi doktor burdaki tek ozel hastane ve tek ozel tup bebek merkezi anlayabiliyorum yogunlugu ama yinede o ozel anin fotografinin olmasini isterdim yani verildigini hic bilmoyodum bile onceki tedavimdede vermediler bilseydim ben isterdim :kızgın:
Yani benim tedavimde ben istemeden hemşire al bakalım bebeğini diye tutuşturmuştu elime çok şaşırdım. Kesinlikle çok özel kıymetli bir an yani keşke isteseymişsinz ☹️

Arkadaslar merhaba...benim adetlerlerim artik iyuce azalmaya basladi..31 yasindayim ve amh 0.93 ve regl 1 gun dolu dolu olurken 2.ve 3. Gun lekelenme olup bitiyor ve cok korkuyorum....rezerv azligiylami ilgili acaba..doktora sormustum bisey demedi...benim.gibi az adet olan var mi?

X