EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Test gününü beklemeden hemen umutsuz olma Allah bu belki degerin artar yanlis hatrlamiyorsam aguştos grubunda vardı öyle biri kanda negatf gormustu sonra degeri artmisti... yani 5.gün embriyosu diye 5 gün sonra hemen artis gorceksin diye bisi yok ben test gununu bekleme taraftarıyım
Cumartesi normal test tarihimde gene yapicam doktora solemedim daha ılaclarimi kullanıyorum

Canim ben 11. Gun yaptirdim testi 42.57 cikti cok yeni tutunmus dedi doktor erken olabilir senin testin icinde bekleseydin keske test gününu
Yok canım doktorun dediği tarihte tekrar yaptırayım doktora şimdi solesemde erken dicek ilaçlarını kullan dicek o yüzden o riske girmeden ilaçlara dev edeceğim cumartesi gene tahlil yaptiririm

Göğüs hassasiyeti hiç olmadıcanım bende rahmime ani sancılar giriyor hatta dün çok oldu bide progestan fitille birlilte kahverengi şeyler geliyor
Anladım canım, ben fitil değil de prolutex iğne kullanıyorum. Bir de hibor iğne var pıhtilaşma önleyiciymiş, karnım delik deşik oldu :KK43: ama tutunsun da değer.

X