EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Evet sabah kan testi yaptırdım sonuç bugün yada yarın sisteme düşer değerimi görmek istiyorum nasıl bisey çıkacak çok merak ediyorum

Merhaba sonucunuz hayirli olsun. Ben de 3 gun once transfer oldum, ama pek umudum yok rahim kalinligim 7.8 civari idi sanirim sizin de cok kalinlasmamiş kac mm ile transfer olmustunuz biliyor musunuz?

Merhaba sonucunuz hayirli olsun. Ben de 3 gun once transfer oldum, ama pek umudum yok rahim kalinligim 7.8 civari idi sanirim sizin de cok kalinlasmamiş kac mm ile transfer olmustunuz biliyor musunuz?
Benim kalınlaşma problemim vardı ama doktorum çözdü 9.1 di benim en son ama kafanıza takmayın 7 ve üzeri normal değeri zaten bence sizinki gayet iyi . 10 olup tutmayan var 5.5 la hamile kalan var inanın kafayı yemek üzereydim çok araştırdım bu konuyu . Şükür sonunda arttı ama ne çektiğimi ben bilirim .

Tesekkur ederim insallah pozitif sonuc alirim hersey allahtan tabii ki. Hakkimizda hayirlisi olsun hepimizin.

İnşallah bendede geçer ya sanırım iğneden dolayı da regl gecikti sende de öyle oldu mu halen olmadım

Ben dun transfer oldum ama 1 saat kadar idrarimi tuttum simdi bunu kafama taktim kasmismiyimdir rahmi diye düşünüyorum
Rahat ol canim ben 12 de transfer oldum bez bagladilar yarim saat sonra beze yap idrarini kipirdamadan bu sekilde 2 saat yat dediler ama cok sıkışıktım ama psikolojik olarak beze yapamiyodun bide esim baski yapiyodu yapsana hadi diye ben yaptigimda 1i ceyrek falan geciyodu yani bi saati gecti oyle durdum ve kendimide kastim yapcam diye cok sukur bisey olmadi

Şu an seni en iyi anlayanlardan biri biziz elbet zamanı var daha gelmemis demekki. Pes etmek yok bizde insallah bi sonrakinde Rabbim mutlu eder seni
Bu 3. Denememdi ve fazla embriyo olmaması herşeye baştan başlamak can sıkıcı ama vardır Rabbimin bir bildiği. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Bu 3. Denememdi ve fazla embriyo olmaması herşeye baştan başlamak can sıkıcı ama vardır Rabbimin bir bildiği. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Ben de ayni durumdayim canim 3. Tüp bebek tedavim ve sağlıklı gelen tek embriyom transfer edildi insallah tutar ama tutmazsa da benim elimde de kalan bir embriyo yok. Bu bizim imtihanimiz Rabbim kolaylaştırsın insallah sen gönlünü ferah tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…