EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

İnşallh güzel haberler alırsın canım. Çok düşünme sende ol dediyse Rabbim olacaktır. Herşey gönlümce olsun

Ben regl ikinci günü vuruldum canım Eylül 7 de ondan bu yanada regl olmadım daha
Ben persembe gunu vurulcan lucrini haftayada adet olmam lazım tedavıye başlıcaz adetımle. Bana yumurta üretmesin vucut progesteronu kontrol altına alalım dedıler o yuzden vurulcakmısım. Valla bende lucrın hakkında hiç iyi seyler duymadım size neden vwrdiler?

Vallahi keşke sorunu bulabilselerdi her şey hep yolumda dediler 10 larca testtem sonra ama olmayınca olmuyor...
O kadar haklısınızki... Benim de 3 düşüğüm var onlarca test yaptılar hiçbir anlamlı sebep bulamadılar. Yani bir sorun olsa onu çözmeye çalışır insan ama yok. Ben bunun kesinlikle imtihan olduğunu düşünüyorum artık Allahım bizlere sabır versin

Aa cok.ilginc ben normal.hayatta bile icsem kabiz oluyorum sut kabiz ve gaz yapar yani bildigim kadariyla isteyen denesin yinede ben yapmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…