EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Katiliyorum bu yoruma neler hissettiniz meraktayız 😍
Valla benim değerim düşük çıktı ilk çok korktum yükselmeyecek diye çok şükür yükseldi . Kolonya kokusuna hassasiyetim arttı onun dışında hiçbir belirtim yok. Kolonya kokusuna hassasiyetim de çok fazla değil yani ama artmış .

Çikolata kistim vardı ona baskı yapsın dedi karın içine yayılmasını ve Rahime baskı yapmasın diye 1 ay yeterli dedi geçici menopoz iğnesiymiş zaten 1 aydır öldüm ya ateş basıyor bi anda donuyorum 🤕 sana neden verdi
Benim 20 ki yaşlarında varmış daha sonra dağılmış. Rahmimdebir şey yok ama biz yine de vuralım dedi. Bu çikolata kisti dağıldığı için ben de yumurta çokluğu yapmış. Adet olurken agridan ölüyorum resmen. Aynı etkiyi ben de yaşadım ama 1 ay sonra geçti

Valla benim değerim düşük çıktı ilk çok korktum yükselmeyecek diye çok şükür yükseldi . Kolonya kokusuna hassasiyetim arttı onun dışında hiçbir belirtim yok. Kolonya kokusuna hassasiyetim de çok fazla değil yani ama artmış .
Bak kolonyayi ilk defa duydum ama burun hassaslasir derler öyle olmus 😍

Merhaba arkadaşlar lütfen transferi olup pozitif çıkan arkadaşlar bize anlatsın neler yaşamışlar ne hissetmişler vücudunda değişiklik hissedenler olmusmu
Canım benım transferin 4. Günü sağ kasığıma çok belirgin bir saplandı o gün boyunca geçmedi ertesi gün uyandığımda yoktu ama belirti mi bilmiyorum ama geceleri çok terledim bel ağrım vardı ama yatmaya bağlı da olabilir bu transferin 3. Günü ateş basması oldu ateşimi ölçtüm normalde 36 çıkardı bu sefer 36.8 falan çıktı bide karnımda bi gerginlik vardı hala da var 🙏🏻 Ama bu ilaçlardan da olabilir belirtisi olmayıp hamile kalan çok var

Canım benım transferin 4. Günü sağ kasığıma çok belirgin bir saplandı o gün boyunca geçmedi ertesi gün uyandığımda yoktu ama belirti mi bilmiyorum ama geceleri çok terledim bel ağrım vardı ama yatmaya bağlı da olabilir bu transferin 3. Günü ateş basması oldu ateşimi ölçtüm normalde 36 çıkardı bu sefer 36.8 falan çıktı bide karnımda bi gerginlik vardı hala da var 🙏🏻 Ama bu ilaçlardan da olabilir belirtisi olmayıp hamile kalan çok var
Ağrı diyecektim ☺️

Ya herkesde farklı galiba inşallah sizin gibi bende öle derim belittim yok ama pozitif diye
Bence belirtiler kişiden kişiye değişiyor hiç üzmeyin kendinizi belirtim var ya da yok diye ben çok okudum kininde oluyor kiminde olmuyor bünyeyle alakalı. İlaçlar etkiliyor zaten bence bu süreçte doktoruma da sordum o da belirtiler için çok erken ama belki de hiç olmayabilir dedi .

Gerçekten çok farklı ya herkesin farkli

X