EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Haziran ayında kimyasal gebelik yaşadım. Kimyasalda değerler bu kadar yükselmiyor sizin değerleriniz gayet güzel yükselmiş maşallah. Aklınıza kötü şeyler getirmeyin

Yaa süper insallah hayirli haberi aliriz sizde var mi belirti :) nerde yaptırdınız:)
Ben Antalya da yaptırdım. Henüz belirti yok , ilk 3 gün belim sırtım ağrıdı yatmaktan Şimdi arada kasıklarımda batma oluyor. Bakalım ne zaman belirti olur cumartesi kan vereceğim
Senin nasıl gidiyor

Ben Antalya da yaptırdım. Henüz belirti yok , ilk 3 gün belim sırtım ağrıdı yatmaktan☺ Şimdi arada kasıklarımda batma oluyor. Bakalım ne zaman belirti olur cumartesi kan vereceğim
Senin nasıl gidiyor
Ya benim henüz belirti yok batma vs. Ama erken mi acaba diye düşünüyorum daha bilemedim. Bende istanbulda yaptirdim canim. Cumartesi 10.gun oluyor dimi benden pazartesi 12.gunumde kan istediler.

Insallah güzel haber alirsiniz insallah benim de 3. Bu son olsun insallah hayirlisi ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…