EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

J​

Kimyasalda hic belirtiniz oldumu nasildi surec degeiniz kac cikmisti biraz anlatirmisiniz benim 11. Gun testim 42.57
13. Gun testim 101.1
15. gun testim 229.2
Basta dusuk dusukle basladi aile hekimi degerin dusuk falan dedi korktum ama artislar icimi rahatlatti birazda bundan sonra dusme olurmu acaba insallah olmaz 🤲
Haziran ayında kimyasal gebelik yaşadım. Kimyasalda değerler bu kadar yükselmiyor sizin değerleriniz gayet güzel yükselmiş maşallah. Aklınıza kötü şeyler getirmeyin☺️

Yaa süper insallah hayirli haberi aliriz sizde var mi belirti :) nerde yaptırdınız:)
Ben Antalya da yaptırdım. Henüz belirti yok , ilk 3 gün belim sırtım ağrıdı yatmaktan☺️ Şimdi arada kasıklarımda batma oluyor. Bakalım ne zaman belirti olur🙈 cumartesi kan vereceğim
Senin nasıl gidiyor

Ben Antalya da yaptırdım. Henüz belirti yok , ilk 3 gün belim sırtım ağrıdı yatmaktan☺ Şimdi arada kasıklarımda batma oluyor. Bakalım ne zaman belirti olur🙈 cumartesi kan vereceğim
Senin nasıl gidiyor
Ya benim henüz belirti yok batma vs. Ama erken mi acaba diye düşünüyorum daha bilemedim. Bende istanbulda yaptirdim canim. Cumartesi 10.gun oluyor dimi benden pazartesi 12.gunumde kan istediler.

Merhaba evet malesef biliyorum 3. Denemem ve elimde değil. İşkinde kimyasal gebelik yaşadım 2. De hiç pozitifi bile görmedim bu güne kadar çok rahattım hiç kasmadım kendimi ama işte yarın nasıl olacak bilmiyorum. Umarım güzel haber alır ve hemensizlerle paylaşırıö. Desteğiniz için çok teşekkür ederim🙏🏼
Insallah güzel haber alirsiniz insallah 🌸 benim de 3. Bu son olsun insallah hayirlisi ile 😍

Eklentiler

• 9C8F1000-71FE-4DFF-B6CF-1AE2D8B4EFC5.jpeg
    9C8F1000-71FE-4DFF-B6CF-1AE2D8B4EFC5.jpeg
    34,8 KB · Görüntüleme: 25
X