EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Yaağğ çok teşekkür ediyorum inşallah bekleyen herkeste sağlıkla haberlerini verirler buraya rabnim sağlıkla sıhhatle gelmelerini nasip etsin benim de sizlerindr inşallah❤
Aminn canm insallah Rabbim bizlere de nasip eder insallah bizlerede dua et olur mu

Arkadaşlar aklıma takılan bir şey var. Perşembe günü transfer olacağım elimden geldiğince kendimi korumaya çalışıyorum ama ister istemez iş güç yapıyorum sizce eğilip kalkmak iş yapmak vs. rahme yük yükleyip yorar mı? Yoksa asıl önemli olan transfer sonrası mı

Merhaba kızlar. Bugün 2tane iyi kaliteli 5.gün embriyosu transferi oldum. Pozitif sonuc alan arkadaşlar idrarda pozitifi ne zaman gördünüz acaba? Galiba aşırı sabrsızım ya. Utanmasam şimdi test yaparım
Hosgeldinnn sabirsizlar kervanina ben 5. Gun yaptim idrar 2. Cizgi silik gordum hayirli olsun saglikla kucagina al insallah

vallahı ben transferden sonra bişey yapmayım diyeevi dip köşe temızledım bayagı yordum hatta kendımı bana kimse transferden once kendıne dıkkat et demedıki bence gerek yok transfer sonrası bile ertesi gün normal hayatınıza devam edın dıyolar ama transfer sonrası dıkkatlı olmak lazım ben fazla egılmemeye calısıyorum normalde tez canlıyım agır hareket edıyorum ama hıc oyle yatmadım da

Valla ben transfer oncesi butun ev isini yaptim temizligimi de yaptim sonra yapmiyacagim icin ama 2 gun once yap bence yapacaksan yine dinlenmis git

Hosgeldinnn sabirsizlar kervanina ben 5. Gun yaptim idrar 2. Cizgi silik gordum hayirli olsun saglikla kucagina al insallah
Hoş bulduk sonuçta şuan içimde 2tane embriyo var hamileyim yani bana ne testte de çıksın geçen hafta pazartesi çatlatma iğnesi yapmıştım 5gün sonraya etkisi geçer dimii? 5.günden ben de test yapmaya başlayayım

KEndini yormamaya çalış canım transfer sonrası daha önemli tabi

Bende yaptım ama transfer oncesi ya bisi olmaz diye dusunuyorum hatta sacimi boyattim doktora sordum oncesi oldugu icin boyatabilirsn dedi

Catlatma igne etkisi bence gecmistir ama suan gecmis oldugunu umdugum icin diyorum yoksa konuyla ilgili bilgim yok gecmiyor gunler saat dakika allahtan burasi varda kafa dagitiyoruz

Catlatma igne etkisi bence gecmistir ama suan gecmis oldugunu umdugum icin diyorum yoksa konuyla ilgili bilgim yok gecmiyor gunler saat dakika allahtan burasi varda kafa dagitiyoruz
Aynen ya. Transfere kadar zaman çok çabuk geçti. Herşey yolundaydı. Ama bugün zaman bir türlü geçmek bilmiyor. Bir de yatsammı kalksammı otursammı hiç bilmiyorum ya araftayım resmen

Ya benim henüz belirti yok batma vs. Ama erken mi acaba diye düşünüyorum daha bilemedim. Bende istanbulda yaptirdim canim. Cumartesi 10.gun oluyor dimi benden pazartesi 12.gunumde kan istediler.
Bana cts yaptırabilirsin dedi, 10. Günde bakalım pzt kadar beklemem sanırımBelirti için çok erken ben ilaçlardan olduğunu düşünüyorum, son 10 gündür zaten karın ağrısı oluyordu hafiften Şimdi daha dikkatli her olanı acaba belirti mi diye düşünmeye başladım. Ama Allahtan hayırlısı neyi uygun görürse

Transfer öncesi olmaz , hatta karın kaslarını güçlendirmek, egzersiz yapmak olumlu etkiliyor, yani normal iş yapmak eğilmek kalmak bunlarda sıkıntı olmaz, ama transfer sonrası en azından 3-5 gün dikkat edin . Doktorlara göre her şey serbest. Benim doktor deniz , havuz, birliktelik, hoplama ,Zıplama, spor yapılabilir dedi . Tabi o kadarı da psikolojik olarak hep olumsuz etkileyeceği için, bunları yapmıyorum tabiki. Transfer Sonrası eğilme kalkma ağır kaldırma yukarı uzanma Bunlara dikkat edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…