EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Benim transferden 1 hafta once bakildi. Sonra bi daha bakilmadi. Baska bir topikte okudum da transferden sonra kan alip bakmislar. Ondan merak ettim.

İnşallah pozitif olur sonuç. Bende merak ediyordum seni. Sıra hamilelik haberinde

Merhaba, ben de bugun tranaferimi oldum, 2 adet 3. Gun embriyosu. Bu 5.transferim umarim hepimizin sonuclari pozitif olur. Diger transferlerden farkli olarak 5. Gunde ovitrelle yapmami istedi doktor bakalim bir faydasi olacak mi?
İnşallah pozitifle sonuçlanır transferin 5. Gunumu ovitrelle neden acaba

kızlar ben sırt üstü yatamıyorum gece boyunca ya sağa ya sola döndüm durdumbunun sakıncası olmaz dimi??bide kabız olmayayım derken ishal oldumtuvalete sık gidiyorum
Bende hep öyle uyurum canım sıkma canını doktoruma sordum hiç önemli değil dedi için rahat olsun

Gecmis olsun canim bisey olmamistir merak etme tavuklar o kadar suni ki artik eski reaksiyonlari bile gosteremez sabah yaz nasil oldugunu bu gecen guzel gecicek allah izniyle
Saol canım iyiyim iyi bi sıkıntım yok içtiğim ayran ve suyun etkisiyle sabaha kadar wc ye kalkman haricinde gerçekten doğru artık nasıl üretiliyorlarsa tövbe yemem artık

Aynı gün transferimiz igne vermedi mi peki

kızlar ben sırt üstü yatamıyorum gece boyunca ya sağa ya sola döndüm durdumbunun sakıncası olmaz dimi??bide kabız olmayayım derken ishal oldumtuvalete sık gidiyorum
ayni durumdayiz ssninle. Ben de dun kefiri ve kabak cekirdegini fazla kacirmisim 4 kez wc ye ciktim kalcam igneden dolayi cok kotu oldugu icin kesinlikle dumduz yatamiyorum surekli sag ve sol yatiyorum. Hayirlisi artik

ayni durumdayiz ssninle. Ben de dun kefiri ve kabak cekirdegini fazla kacirmisim 4 kez wc ye ciktim kalcam igneden dolayi cok kotu oldugu icin kesinlikle dumduz yatamiyorum surekli sag ve sol yatiyorum. Hayirlisi artik
Prolutex dışında da mı iğne kullanıyorsunuz kalçadan hangi iğneyi yapıyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…