EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Süreci beraber yaşayacağız ne güzel😇 şu an iğne vermedi. Sonrası için oksapar 4000 ml kullanacağım. Açıkçası o da gözümde büyüyor daha önce düşükle sonuçlanan gebeliklerimde kullanmıştım bir müddet sonra göbeğim mosmor oluyor😞
Bana oncesnde de verdi oksaparıneden acaba ya 🤔benim simdilik minik morluklar olustu ama gobekte yer kalmayinca nolcak

Prolutex ben 3.kutuya gececgim. Buna da nasil para dayandiricaz bakalim🙈😂
Arkadaşlar aile hekimini ikna edebilirseniz oksaparı devlet karşılıyor, peoluyex hiç kullanmadım bilmiyorum ama eczacınıza sorun eğer devlet karşılıyorsa onu da yazdırın. Bana da transferde ve takip eden süreçte her 3 günde 1 intralipid serum takılacak. 1 şişe seruma 500 tl istiyorlar 😞

Merhaba, ben de bugun tranaferimi oldum, 2 adet 3. Gun embriyosu. Bu 5.transferim umarim hepimizin sonuclari pozitif olur. Diger transferlerden farkli olarak 5. Gunde ovitrelle yapmami istedi doktor bakalim bir faydasi olacak mi?
. bende dün transfer oldum ve aynı senin gibi çift ve 3.gün embriyosu bana da doktor ovitrelle verdi bana yarım kullanmanı söyledi inşallah hepimizin sonucu pozitif olur ben çok heyecanlıyım 🤗

Prolutex dışında da mı iğne kullanıyorsunuz kalçadan hangi iğneyi yapıyorsunuz?
Ben gecen hafta pazar gunu sadece 1 kez progestan ampul yaptirdim. O gunden beri kalcam yumru halinde bacagim uyusuk gibi. Hala gecmedi. Igneyi vuruldugum gece de 39 derece ates yapti. Bir daha korkudan vurulamadim prolutex’e gectim. Ama agrisi sizisi hala kalcamda duruyor😢

. bende dün transfer oldum ve aynı senin gibi çift ve 3.gün embriyosu bana da doktor ovitrelle verdi bana yarım kullanmanı söyledi inşallah hepimizin sonucu pozitif olur ben çok heyecanlıyım 🤗
Bana da yarimdan az dedi? Nerde olmustunuz transferi , benim tavmergende idi? Ayni yer mi merak ettim

X