EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Benim de suan oyle gobegim oksapardan heryeri morardi. Bi de bant var. 10 dk once yaptim artik bandin oraya bi yere yapmak zorunda kaldim. Cok cirkin gorunuyor 😂
Benimde bandım var kasığa dogru yapstrdim ben igneleri gobegimin sag sol tarafina yapiyorum bo taraf oksapar bi taraf prolutex asagida bant var cok sekil oldum :KK53:

Benimde bandım var kasığa dogru yapstrdim ben igneleri gobegimin sag sol tarafina yapiyorum bo taraf oksapar bi taraf prolutex asagida bant var cok sekil oldum :KK53:
Bana oncesnde de verdi oksaparıneden acaba ya 🤔benim simdilik minik morluklar olustu ama gobekte yer kalmayinca nolcak
kolundan yap canım

Arkadaşlar benimde transfer günüm belli oldu ayın 15 inde transfer olacakmışım 😊 o zamana kadar günde 3 estrofem, günde 3 progestan, sabah akşam deltacortril, sabah akşam inofolic combi (folik asit olarak) ve sabah akşam tetradox antibiyotik alacağım. Transfer günü de intralipid serum takviyesi.
Hayirli olsun canim benim 😍

X