Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,5%
  • 2

OY: 68 24,3%
  • 3

OY: 35 12,5%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    280
Evet haklisin vala canim benim de umudum yoktu zaten doktor bana yuzdelik vermeseydi keske kismet nasip diyelim ô zaman.
2 ocakta istanbul tüp bebekte emre karatekelioğlu île baslayacagim
inşallah gerek kalmaz kendiliğinden gelir bu ay :) ben de transfere geçmeye çalışıyorum kan tahlillerimi yolladım hemşireye regl olunca da gidecektim ama tiroidim yüksek çıkmış bu defa da hap verdiler, 3 hafta sonra tekrar ölçtür dedi. normalde ocağın ilk haftası gibi transfer olurdum diye düşünüyordum nasip artık

Ben doktora gittim bugün, sag yumurtam 20mm olmus çatlatma ignesi yapti doktor ama sag tüpüm kapali doktor 100 %70 sans var dedi bu mumkun sol tüp acik sag yumurtayi yakalayabilir dedi ben hiç ihtimal vermiyorum
İnşallah mucizen gerçek olur kuzum. Olacağı varsa her türlü olur Allah'ın izniyle

Ayy insallah
Tiroid icin uc hafta tedavi mi olacaksin insallah degerlerin olmasi gerektigi gibi olur hayirlisiyla transferini hayirlisi île yaparlar, cogu bitti azi kaldi en guzel kismi yakinda
Nerde tedavi oluyorsun canim bu arada ?

Ben doktora gittim bugün, sag yumurtam 20mm olmus çatlatma ignesi yapti doktor ama sag tüpüm kapali doktor 100 %70 sans var dedi bu mumkun sol tüp acik sag yumurtayi yakalayabilir dedi ben hiç ihtimal vermiyorum
Benim doktorum da aynısını söylemişti,2 aşılama oldum biri kapalı taraftan biri açık taraftan yumurtladim.ikisi de tutmadı.nadiren de olsa öyle diğer tupteki yumurtayi yakalama oluyormus

Ayy insallah
Tiroid icin uc hafta tedavi mi olacaksin insallah degerlerin olmasi gerektigi gibi olur hayirlisiyla transferini hayirlisi île yaparlar, cogu bitti azi kaldi en guzel kismi yakinda
Nerde tedavi oluyorsun canim bu arada ?
canım, benim daha önce 1 başarısız denemem var, onun üstüne ara verip prp+exozom yaptırmıştım maslak acıbadem'de orda da devam ettiğim tüp bebeğe 2 kez opu oldum 3 tane orta kalite 3. gün embriyosu oluştu, doktor havuz için tekrar opu istedi ama biz de transfere gidip ondan sonra denemek istedik belki tutar diye. Tiroid için evet 3 hafta sonra tekrar ölçtür dedi tiroidi yüksek olduğu için transfer iptalleri oluyor diye biliyorum o yüzden önemli. Ama bu sırada regl olursan da gel demişlerdi regl olunca giderim yani hazırlığa başlarız inşallah

Benim doktorum da aynısını söylemişti,2 aşılama oldum biri kapalı taraftan biri açık taraftan yumurtladim.ikisi de tutmadı.nadiren de olsa öyle diğer tupteki yumurtayi yakalama oluyormus
Ayy gercekten mi yani mumkun gercekten cok sasirdim gerçi mucizeler beni bulur mu bilmiyorum Allah sagliklisini tez zamanda versin ikimize de

Anladim canim prp ve eksozom faydasini gordun mu peki ? folikül sayinda amh degerinde ? Çünkü bende orda yigit hocada prp yaptirmistim bu ekimde.
Simdi 3 tane embriyon var yani cok sukur canim insallah ilki de tutar bir daha ugrasmazsin opu île.
Triod olayini hic anlamiyorum yani tedavilere basladiktan sonra mi cikiyor yoksa oncesinde zaten var miydi bu sorunu yasayanlarda ?
Daha once denemem olmadi ô yüzden bilmiyorum hos gor canim

rica ederim ne demek istediğini sor :) aslında tiroidim çıkan tahlil sonucunda referans aralığında çıkmış 3,88 en yüksek 4,9 en düşük 0,35 gösteriyor ama tüp bebek tedavisi için yüksek demekki ilaç verdiler düşürmek için kin en son ağustos ayında yaptırdıgımda bu tahlilleri 2,88 çıkmış, muhtemelen ilaçlar arttırıyor. prp ve exozom için ne desem yalan olur canım bir daha yaptırır mıyım yaptırmam bahsedildiği gibi bir etki görmedim ben prp den önce de 2 yumurtam çıkmıştı 1 i en iyi kaliteydi ama tutmadı prp den sonra daha fazla yumurtam çıksa da olgun çıkmadılar yine elimde 2 kaldı. belki kalitesine etki ediyor diyebilirim. Gerçi mayıs hazirandan beri doktorun verdiği vitaminleri de kullanıyorum belki de o yüzden kalitesi olmuştur onu da ölçemiyoruzki. ama amh ım hiç artmadı hep düşüktü prpden sonra da aynı şekilde düşük kaldı.

Insallah canim benim bakalim kismet nasip senin yumoslar ne durumda bakim ?
Gonapeptyl'in yan etkisi var mı bilmiyorum ama aşırı yorgun hissediyorum. Kasık ve bel ağrım var hafiften. Az ama rahatsız edici. Adetim gelecek gibi bir ağrı ama hafif. Bakalım bekliyorum adet olmayı kuzum. Normalde pazar gün sat ama bu iğne etkisi ile hangi gün gelir tahmin edemiyorum tabi.

Iste dusundugum gibi oluyormus bu troid de ayri bir oynak hormon gercekten artik boyle degisen hormonlarimiza boyle soylemek istiyorum neyse hayirlisi île zor kismi gecmis birkac haftaya insallah bebisine kavusacaksin
Yaa bende bu prp eksezom islemlerin herkese ayni etkiyi gostermedigini okuyorum hep vucut yapimiz iste, prp bans etkisi oldu bu arada folikül sayim artti ve amh sayimda da artis oldu ama tüp bebek asamasi ocaktaz olacak ô yüzden kalitesi icin hicbir fikrim yok henüz.

Ayy insallah gecikme yapmaz sende surecine saglikla gidersin canim hatirlarsan gecen ay 1.5 ay gecikme yasamistim sacma sapandi.
Daha once boyle etkileri yoksa bence de gonapepty in etkisi olabilir yapabilirsen rahatlaci pozlarla vucudunu rahatlat kuzu

Merhaba hangi şehirdesiniz ya da hangi hastaneye gidiyorsunuz sorabilir miyim lütfen.. ben Adanadayım ve doktoruma baskılama yöntemini sordum o yöntemi de burada duydum zaten acaba biraz daha fazla yumurta toplayabilir miyiz diye umut ettim çünkü sayım az kalite düşük.. artık o ilaçlar bulunmuyor uygulayamıyoruz bu yöntemi dedi bana şimdi sizden duyunca kafam karıştı yani yumurta baskılama yapacaksınız anladığım kadarıyla

Tamam kuzum bi bakayım inşallah gecikmeden hızlıca ilerler sürecim

Canım ankaradayım gonapeptyl ile baskılama yapılıyor. Adetin 20. Günü başladım. Daha fazla yumurta elde etmek için uygulanıyor şuan bana. Başka bir doktordan görüş al istersen kuzum

Canım bence folükül ün vardır ama çok küçülse görünmemiştir yumurtlama akıntısı farklı şeffaf kıvamlı oluyor ayrıca hafif kasık ağrında olduysa yumurtlamaya işaret

Canım bence folükül ün vardır ama çok küçülse görünmemiştir yumurtlama akıntısı farklı şeffaf kıvamlı oluyor ayrıca hafif kasık ağrında olduysa yumurtlamaya işaret
Ayy ağzından bal damlıyor kasık ağrımda oldu inşallah tekrar görünür folikül ve yumurta

İnsanlar ne mucizeler yaşıyor bir bilseniz ben şuan tüp tedavi sürecindeyim inşallah yolunda gitmeye devam ederse ctesi transferim var
Cok dogru Inanin pozitif olmaliyim bekleyip gorecegiz
Ayy cok heyecanli 1 gün kalmis bebeginize kavusacaksiniz insallah saglikla tutunur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…