Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,5%
  • 2

OY: 68 24,3%
  • 3

OY: 35 12,5%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    280
İnşallah canım uzun protokol ne oluyor?
Canım ben de internetten araştırırken öğrendim. YouTube'dan video baktım canım. Benim Doktor'um pek konuşmuyor ve açıklamıyor.

Kısada 2.-3. Adet günü yumurta geliştiricilere başlanıyormuş. Uzunda adetin 20. Günü yumurta baskılayıcı iğne verdiler. 7-10 gün civarı onu kullanacağım ve adetin 2-3. Günü yumurta geliştirici kullanacağım. Sanırım iğne süresi uzun oluyor (20 gün civarı) . Bunda da taze transfer yapılabiliyor. Ama benim ki dondurulmuş yapmayı tercih ediyor. Baskılamadaki amaç yumurtaların senkronize büyümesini sağlayarak daha çok yumurta elde etmekmiş. Hani çok yumurtası olanlara uygulamaya gerek yok anladığım kadarıyla. Benim senkroniZe büyümüyordu yumurtalarım. Onun için ay sonunda bir yumurta çıkıyordu. .
Yaaa hani bana surmustun yumurtlama baskisi nedir diye sen simdi ona basladin hadi bakalim insallah guzel guzel buyurler beraber
Hangi ilaci yazdi doktor sana bunun icin?benim de oyle olacak sanirim nasip olursa 2 ocakta baslayacagim bende
Evet kuzum dediğin gibi oldu. Adetin 20. Günü Gonapepty iğneye başlandı şimdi. 7-10 gün civarı kullanacağım. Bakalım inşallah güzel sonuçlar alırım da sana da moral olurum canım

Rahim masajınıda tavsiye ederim

Hiç duymamıştim değişik bir sistemmis, inşallah bundan sonuç alırsın.bende günleri sayıyorum işte beklemek çok zormuş ya

Ayy canim benim yolun kisa ve sonucu guzel olsun insallah
Doktorum da bana igne degilde estrofem yazdi adete 10 gün kala kullanacagim, haftaya bende baslayacagim

Estofem de mi baskılıyormuş kuzum. Ay hakkında hayırlısı. Birbirimizi habersiz bırakmayalım
Bilmiyorum ki ben ona durumu anlattim yumurtalarim farkli zamanlarda büyüyor diye ô da rahmini hazirlamak hemde yumurtalari dengelmek icin dedi.
Evet canim haberdar olalim birbirimizden
Bol sans tatlim

Kızlar komik mi ilginç mi bilmiyorum ama tuhaf bir şey soracağım bu ay ilk defa yumurta görünmedi 5 güne bir ultrasona giriyorum folikül bile görünmedi ama bugün yumurtlama akıntısı oldu yani o yumurtlama ıslaklığı oldu bugün hep .bu normal mi yumurta olmadan bu akıntı olur mu ?

Benim hep akıntım olur yumurtalama olsun olmasın kuzum. Adetin başında sonunda her yerinde. Hatta şuan baskılayıcı iğne kullanıyorum. Yumurta yok ortada yine de akıntım var kuzum. Bilmiyorum böyle olan arkadaşlar var mı ama benımm vücudum için akıntı ve yumurtlamanın alakası yok.

Aranızda gonapeptyl kullanan, uzun protokol uygulanan var mı kızlar ben de bunun sorayım??

O zaman yumurtlama olmadan olabiliyor , benim bugün yumurtlama günüm ama yumurta görünmedi diye herhangi bir akıntı beklemedim ve akıntı olunca da şaşırdım . Muhtemelen benim de senin gibi oldu canım

O zaman yumurtlama olmadan olabiliyor , benim bugün yumurtlama günüm ama yumurta görünmedi diye herhangi bir akıntı beklemedim ve akıntı olunca da şaşırdım . Muhtemelen benim de senin gibi oldu canım
Süreç çok yorucu kuzum ya. Öyle mi oldu böyle mi oldu diye düşünüp araştırıyoruz ister istemeZ. Hele benim Doktor'um hiç bilgi vermiyor. Ordan burdan öğreniyorum bir şeyleri. Hakkımızda hayırlısı olsun kuşum

Ya eşim araştırmayı yasakladı bana ama dayanamıyorum gizli gizli araştırıyorum :)) benim doktorum da her şeye cevap vermez hep sakin ol der . İyi ki burası var canım amin hayırlısı olsun

Estofem de mi baskılıyormuş kuzum. Ay hakkında hayırlısı. Birbirimizi habersiz bırakmayalım
Ben doktora gittim bugün, sag yumurtam 20mm olmus çatlatma ignesi yapti doktor ama sag tüpüm kapali doktor 100 %70 sans var dedi bu mumkun sol tüp acik sag yumurtayi yakalayabilir dedi ben hiç ihtimal vermiyorum

Ben doktora gittim bugün, sag yumurtam 20mm olmus çatlatma ignesi yapti doktor ama sag tüpüm kapali doktor 100 %70 sans var dedi bu mumkun sol tüp acik sag yumurtayi yakalayabilir dedi ben hiç ihtimal vermiyorum
canım selam yani ilişki mi önerdi çatlama iğnesi sonrası doğal mı deneyceksiniz?

canım selam yani ilişki mi önerdi çatlama iğnesi sonrası doğal mı deneyceksiniz?
Evet canim 2 ocakta tüp bebege baslayacagiz ama bu ay da dogal deniyoruz bu ayi bos gecirmeyelim diye. Tüpün kapali olan tarafta yumurta buyumus bence boyle bir durumda tupler arasi gecis veya yumurtayi yakalama sansi dusuk ama doktorumda cok net konustu ve yuzdelik verdi. Aranizda duyan var mi boyle bir sey sagdaki yumurtayi soldaki tüp yakalar gibi bir sey

yok bu şekilde spesifik bir şey duymadım açıkçası ama ne mucizeler duyduk, olmayacak olsa doktor uğraştırmazdı sen kafana takmadan dene bence biz burda çok okuyup araştırıyoruz bu defa her şeye hakim oluyoruz hepsi de kafamızda tereddüte sebep oluyor teslim olmak daha iyi diyorlar ya beklemediğim umudu kestiğim ay oldu diye onun gibi biraz.
2 ocakta hangi doktora gideceksin?

Evet haklisin vala canim benim de umudum yoktu zaten doktor bana yuzdelik vermeseydi keske kismet nasip diyelim ô zaman.
2 ocakta istanbul tüp bebekte emre karatekelioğlu île baslayacagim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…