Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,5%
  • 2

OY: 68 24,3%
  • 3

OY: 35 12,5%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    280
Amin,siz de canınızı sıkmayın pozitif düşünün ki güzel olsun herşey.sizi üzen şeylerden insanlardan uzak durun çok iyi geliyor

Benim yaşım 31. Yok yanlış anlamam ama ben pek istemiyorum o tarz bişey zaten tup bebek de dusunmedik çok şükür bi evlâdım var benim ben ikinciyi düşünüyordum 1 senedir olmayınca böyle bişeyle karşılaştım doktor djrek tup bebek dedi esim istemiyor. benim değerlerim adetliyken de ölçülmedi herkes adetliyken ölçülmesi lazım diyor. Amh değerim bile ölçülmedi henüz. Ben bi şekilde değerimi düşürmeye çalışıyorum değerim düşerse gebelik belki oluşur doğal yolla diye çok var burda okumuşsunuzdur sizde örneklerini. 34 değer yüksek evet ama düşmeyecek bi değer değil dediler bana. Yeniden test vericem umarım daha yüksek çıkmaz.

Yaşınız gencmis, fsh düşebilir tabii. Hayit suyunu denediniz mi? Sabahlari aç karnına içmiştim ben, iyi geliyor, bir araştırın. Bir de arı sütü, bal polen karışımı yumurta kalitesini arttırıyor.

Çok teşekkür ederim inşallah. Rabbim herkesin gönlüne göre nasip etsin. 1 evlâdım var benim hamdolsun ama ikinciyi de çok istiyoruz umarım nasip olur. Rabbim herkese nasip etsin.

Hayıt suyunu hiç denemedim ama hayıt macunu aldım 25+8 gün kullandım toplamda 33 gün yapıyor bende bi etki yapmadı hatta çok garip gelebilir benim tsh değerim iyiydi 1,9 du iki ay önce şimdi ki testte 2,8 cıktı anlam veremedim. Acaba dedim bende ters etki mi yaptı burada alan herkes o kadar mümkünken. Aldığım sayfada da çok memnun olanlar hatta hamile olanlar bile vardı bayağı. Ari propolisi kullanıyoruz hem eşim hem ben yine hayitla aynı gün başlamıştım polen bal propolis vs içinde bayağı bişey var. Şimdi bi de ekstra başka bi sayfadan bal sipariş ettim içinde perga arı sütü bal polen propolis den oluşuyor. Eşime de ekstra yine sipariş ettim yarın gelir muhtemelen ballarımız. Umarım vesile olur şifa Allahtan. Yumurta kalitesini artırır inşallah. Faydası dokunur da gebelik oluşur insallah

Allah sizinde gönlümüze göre nasip etsin inşallah

Ben ayrı aldım hepsini aktardan sadece balı kara kovan olarak getirdim ve içine Demir kaşık sokmakdan güneş görmeyecek terde sakındım sabah ve akşam şekilde kullandım

Bunlar dışında Arı sütünü saf olarak ve çörek otu yağını her gün 1 tatlı kaşığı tavsiye ederim. Araştırın isterseniz.

Bugün bend
Ben ayrı aldım hepsini aktardan sadece balı kara kovan olarak getirdim ve içine Demir kaşık sokmakdan güneş görmeyecek terde sakındım sabah ve akşam şekilde kullandım
İnanın evde 5 çeşit bal oldu :) hayıt balı, çörek otu balı. Bugün de karakovan petek bal aldım. Arı ekmeği saf Arı sütü polen propolis :) Arı gibi vızıldayacağım yakında :) bu ürünleri araştırmak tan kafayı karılarla bozacaktım. Sonunda bir kovan arım olsaydı dedim. Ürünler çok pahalı 3 4 bin para harcadık bakalım şifa olur İnşaAllah.

Slm kis neden oldu

Amh 0.50 ile tüp bebek tedavisine başladım. İki embriyo elde edildi ve ikisi de 6. Gün embriyosu olarak transfer edildi. Transfer tarihim 13 Aralık 2023 bundan 5 gün sonra 18.12.2023 tarihinde yani bugün sabah erkek gebelik testi yaptım çok hafif bir çizgi çıktı gidip hemen kan verdim beta 68 çıktı. Düzenli takip ile devam edeceğim. Bunu yazmamın sebebi umut olmak için. Benim ilk denemem iki defa çikolata kisti ameliyat oldum bir hsg çekildim lütfen Umutlarınızı yitirmeyin yitirilmesine izin vermeyin

Hayırlı olsun benim de 2 embriyom vardı 1 i 4.gun gitti malesef herşey yolunda iken tek embriyom kaldı 5.gune o transfer edildi.sizin embriyolarin kalitesi neydi.amh değerimiz aynı imiş insallah bende güzel sonuç alırım belirtiniz oldu mu hiç?

Umarım ikiz olur çocuklarınız

Hayirli ugurlu olsun saglikla gelsinler
Doktorunuz kimdi acaba ?

Tebrik ederim, sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

Maaşallah Allah tamamına erdirsin inşallah

Yumurta kalitemi hiç sormadım. İki tane dedi doktorum biri iyi biri orta kalite dedi transfer etti

Yumurta kalitemi hiç sormadım. İki tane dedi doktorum biri iyi biri orta kalite dedi transfer etti

Transferin 3. Günü çok şiddetli bel ağrısı sonrasında bacak ağrısı yaşadım. Bel ağrısından bir gün oturamadım yatamadım evin içinde yürüdüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…