Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ben kahve içmiyorum bana söylemeyin

evet ramazanda ciddi sıkıntı..ben normaldede çok fazla susayan biriyim heleki bu diyette dili damağı kuruyo insanın..bilmiyorumki valla o zaman gelsin bulcaz bi formül:44:

walla kızlar en büyük sıkıntım o benim de,bir aydır dert ediyorum bunu kendime, bir de eşime kıyamam ramazanda,normalde bana uyuyor ama ramazanda yasık yahu..e o güzel güzel sıcak sıcak pideler yerken ben nasıl durucam hiç bilmiyorum,bana her akşam ödül yemeği olacak herhalde

ben kahve içmiyorum bana söylemeyin

hihihih niye küstün sen bakiiiimmm...durun durun tahmin edeyiiiimmmm...ben şimdi kendine getiriyorum seniiii...kızlar yağmura kahve mahve söylemeyin,kesmez onu..
ona bir magnum söyleyin o zaman bakın nasıl geliyor koşa koşa...

kızlar cidden bagımlılılk yapıyo burası pc başından kalkamıyorum kaç gündür unutuyorum balsemik sirke kullanmıyosanız deneyin derim ben tuzu nerdeyse tamamen çıkardım hayatımdan salata ve etin üzerinde çok iyi oluyo tadı sirkeyide hiç sevmem ama balsemike bayıldım buarada dün salgam suyu aldım yag 0.12 protein 0.24 k
arbonhidrat 0.16 bizim diyet için etkisiz eleman gibi bişey severseniz etin yanında iyi bir seçenek şimdi spor zamanı

hergece ödül yemeği he güzeeelll:) Allahın verdiği nimetlerden ramazanda faydalanmak lazım.ama bişi diim mi ramazan dönüşü bizim forum coşacak şimdiden söyleyim.

aaaa kızlar tickerinde 1 kilodan fazla görürsem hepinizi böyle çekerim

ama ama ama kahve keyfi yapıyonus bana söylemiyosunuz

vuvum bana öyle iyilik yaparmısın söz verdim kaçamak yok diye günlerdir magnum yemiyorum da

Nar ekşisini de tavsiye ederim, haşlanmış göğüs nar ekşisi karabiber.... Al sana düğün yemeği

Ay çok şekersin..nasıl da gaza geldi hemen...gel sen ben kendi ellerimle beşibiryerde magnum hazırladım sana,aha böyle
:)))
Kuzum okumadın mı geçmişi,kahvede ben de yokum..Bizim kızlar güçlendirme kahvesinde keyif çatıyorlar,beni de 1 aya bekliyorlar...
ben çağırttım kız kendimi ,inat ettim geçecem güçlendirmeye...geçen herkes davetli..e hadi madem sen de gelirsin napalım,o kadar çok istiyosun madem
ben alcam magnumunu sözz yeterki sen de gel,yeterki ben de gideyim:44::44:

sabah erkenden işe geliyorum canım akşamda 9 da evdeyim yemeği hazırla ye saat 10 oluyo o saatten sonrada bişey yapamıyorum ama yapmaya calışcam sporumu çünkü kesin zayıflamam lazım bebek istiyorummmm bende

Nar ekşisini de tavsiye ederim, haşlanmış göğüs nar ekşisi karabiber.... Al sana düğün yemeği

Balsamiğe ben de bayıldım..ki bende sirke sevmem..yağın eksikliğini hissettirmiyor salatada(ben bir çay kaşığı kadar damlatıyorum gerçi yağ da)Nar ekşisi de kullanıyorum..ikisini de çok seviyorum..

ben de sabahları tartılıyorum zaten ama acayip moralim bozuldu.belki birkaç gün sonra birden bire gider değil mi? evet deyin nolur evet deyin

benim de çok moralim bozuldu tatlım.kader arkadaşım.43:sabetcez yapıcak birşey yok elbet gidecek .dukan en fazla 20 güne kadar belli olacak diyor.5 günüm gitti.bakalım 15 gün daha sabretcem. nasıl geçicek bilmiyorum.birbirimize destek olalım.sakın bırakma diyeti.verdiğim 3 kiloyu düşünüp teselli ediyorm kendimi.çünkü ben o kiloyu anca 2 ayda verirdim.

vuvucum bizim erkeklerimiz derken pardon nerenin erkekleri oluyor bunlar canım malum kızımız var aklımızda olsun demi ama

he he ,bangır bangır memleketçilik yapmış olmayalım burda diye elli kere söylemeyeyim dedim..Adapazarı benim memleket..İstanbulda oturuyorum ama oralıyım,üniversiteye geldim kaldım burada..Yolandanın eşi de bizim oralı, ayrıca kahverenginin de babası bizim oralı,bir iki kişi daha vardı ama hatırlayamadım şimdi...Tesadüf öyle çıktık..
Bakma her memleket gibi işte,işin geyiğindeyiz biz..Ama erkekleri hakkat iyidir be yaw...adam gibi adamdır...bakın yine yaptım :)

Kızlar şu şok çok işe yarıyor aklınızda olsun..demir yumruk mu altın yumruk mu ne diyordu dukan hatırlamıyorum şimdi..Ben ilk duraklamayı öyle atlattım...tam 1 kilo gitti..ikincisi ilki kadar etkili olmadı ama yine de haraketlendiriyor biraz...10-15 gün arası takılırsanız 3-4 gün atak yapın...denedim gördüm..benim 13 gün olmuştu,yapmıştım...

Balsamiğe ben de bayıldım..ki bende sirke sevmem..yağın eksikliğini hissettirmiyor salatada(ben bir çay kaşığı kadar damlatıyorum gerçi yağ da)Nar ekşisi de kullanıyorum..ikisini de çok seviyorum..

Kizlar nar eksisi serbest mi? ben cok severim ama diyete basladigimdan beri el sürmedim kesin yasaktir diye, icinde ne var nar eksisinin bilmiyorum.

Bilenler? Sizce atakta bile yenebilir mi?

Kizlar nar eksisi serbest mi? ben cok severim ama diyete basladigimdan beri el sürmedim kesin yasaktir diye, icinde ne var nar eksisinin bilmiyorum.

Bilenler? Sizce atakta bile yenebilir mi?

çokçok masum olduğunu zannetmiyorum,iştah açıcı filan ya... ama ben azcık koyuyorum salatalara...negatif bir etkisini görmedim..

selamm bayanlarrrr :)) ayy bu diyeti yaptığım için çok mutluyum ya restorantta falan da hiç sıkıntı olmuyo :) dün akşam gittik bi yere,ben ızgara et yedim yanında zero kolayla çok güzel gitti valla hem diyeti de bozmamış oldum :) bugün atak evremin 2.günü,sabah annem patates kızartması yapmış,içim gitti ama ne yapalım bi şekilde gidirecek bu kilolar.Ciğerci kedisi gibi bakıp durdum :) sonra gidip kendime çökelekli yumurta pişirdim,yanında light peynir,light süt :) şimdi spora inecektim ama hiç de enerjim yok ya burda hava yağmurlu,kapalı,içim sıkıldı ya spor havamda değilim.kızlar bir şey sormak istiyorum,ramazanda ne yapacağız kilo almamak için,dukana devam edersek çok susamaz mıyızzz :18::18::18: ??

kaçamak yok kaçamak yok kaçamak yok

5 gün atak yapcam kaçamak yok :84:

teşekkür ederim vuvuucum.çok sağolbiraz olsun rahatladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…