Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ayyyy şalgama bayılırım eşim her yemekte içer içim gidiyo valla 1 aydır azıma sürmedim nerden buldun karbonsuz şalgamı adı nedir birde balsemik sirke hangisidir sirkeyide çok severim zaten ben ekşici yim tatlıyı hiç sevmem

canım kolay gelsin inşallah istediğin gibi gitsin herşey ..stres yapma sen yıllardır olmadığın kilolara inmişsin bi ihaledenmi tırsıcaksın:)
ay vallahi tırstım bide üzerimde epey iş yükü var iyice şişti kafam
neyse ki aldık ihaleyi :)

Bizim erkeklerimiz iyi oluyor herhalde yaw,benimki de hemşo :) ama kadınları da iyi oluyor bak ben de iyiyim deme
kadınlarıda iyiymiş valla :)) tanıdığım kadarı ile iyi birine benziyorsun sende .. sakaryalı kadınlar hep mi uzun oluyor? eşim 165 cm boyumla bana kısa diyor. onun annesi ablası hep uzun. ama ben alttan almıyorum uzununu bulup alaydın diyorum

bende 56yı görmek istiyorum artık ya:2:
bende artık 59 u. iki gündür fazla çıkıyorum yaa off

sappuk vuvuuu hahahahha

çılbır hmmm çok severim ama sabah sabah yoortlu şeyler yiyemem. benim için en zor ögün sabah kahvaltısı oluyo zaten :26::26::26:

ben de sabahları tartılıyorum zaten ama acayip moralim bozuldu.belki birkaç gün sonra birden bire gider değil mi? evet deyin nolur evet deyin

evet evet

:)))

walla canım haklısın,uzununu alaymış o zaman...hem ufacık tefecik içi dolu turşucuk demişler dimi ama :)

canım o konuda da haklısın,bizim orada genelde uzundur boylar..Benim de annemin boyu 1,65 biz de onla dalga geçiyoruz babamla
göçmen çok varya bizim orda,ondan..babam arnavut mesela benim de..bunun gibi sebeplerden..e sulak yer bi de

vaovvvvvvvvv adapassarrr heee bende çok severim adapazarlıları ammaaa bekarlığımda daha yeni toy zamanlarımdı adapassarlı biriyle tanışmıştım yani onun ilgi ve alakasını bende kabul etmiştim çok tatlıydı yeni başlamıştık kız ama ortadan kayboldu çocuk yok oldu valla bak nası adapassarlıydı o ben anlamadım gitti

Spor havamda değilim deyip aksatma tatlım , başlayınca gerisi geliyor, bitirince duyduğun mutluluk da cabası :)))

anammm yüz karası o yüz karası...onun adına özür dilerim kardeş :)
walla canım toylukda nereliler saçmalamaz ki:) şöyle bi 30 yaşlarına rastgelseydin onun başka olurdu

kız ne turşucuuu 165 cm kısa değil ki. türkiyedeki kadınların boy ortalaması 160 cm. ben ve annen uzun oluyoruz bi kere
hem ona bodur tavuk her daim piliç denir ama ben bodursam 157-160 lar ne yahuuu :44::44:
benimki de arnavut. makedon arnavutu. arnavut biberim benim.. annem arnavut olduğunu duyunca çok içer onlar deyip istememişti şimdi ben bizimkinden çok içerim anam duymasın

Son düzenleyen: Moderatör:

rica ederim ne demek alıştık valla hayatımda yemediğim kadar çok yemekten sıkıldım yulaf kepeği ara buğday kepeği ara hepside maliyeti yüksek evet bimden almıştım bende ama çok kuruydu doğadaki kuru değil yumuşak kayısı gibi keke filanda koydum çok güzel ben beğendim birde açık zaten bakarsın tadına beğenmezsen almazsın

Canımm; hikayeni paylaşıp destek oldugun için çok teşekkür ederim sana. Yine soyluyorum iyi ki varsınız

O kadar benzer ki anlattıgın bazı seyler; biz işimize baslarken bize egıtımm verdiler ve egitim de cok cuzi bir maas verdiler, ben O nun telefon faturalarını bile odedim senin gibi, hani ben aılemle yasıyordum o kirada kalıyordu destek olmak için, kendime almazdım O na kıyafetler hediyeler alırdım. Hepsi de helal olsun kesınlıkle. Ama işte ben bunu haketmedim hazmedemedıgım de bu sanırım zaten.

İnşallah kısa bir müddet sonra ben de bana O nu unutturacak kişiyle karşılaşırım.

Zaten ilk sizlerle paylaşacagım .

yolanda alem kızsın vallahi çok güldürdün beni yani kocanda bulmuş senin gibi levrek hatunu bulanmasın yani

ben kahve içmiyorum bana söylemeyin

ay ay ay kıyamam ben yağmuruma(bu arada benim adım yağmur)böle diyince tuhaf oldu.şimdi canımcım plan şu biz önden gidip yer tutuyoruz ordan yer ayırtıp kahve söylüyoruz sen de güçlendirmeye geçince yanımıza gelip kahveni yudumluyorsun(önden magnum yememk şartıyla)sonra büütn forum bize yetişiyor ve kocamaaan bir halay grubu oluyoruz sonrasını sen düşün tey tey teeey
ama biz goldencimle önden birer kahve içelim buna kimsecikler bişi demz sanırım

yok kız yok kısa olurmu hiç,tabiiki kısa değil..1.65 gayet orta boylu bir kadın boyu...gayet normal ve standart..ben biz de kocan gibiyiz babında söylemiştim..yani 1,65 lik annemle bile bizde öyle dalga geçiyoruz diye...
kızz akraba çıkacaz yakında korkarım...walla ben de severim içmeyi ne yalan diyeyim,genetikmiş demek :)
kız o zaman seninki de ete bayılıyodur,arnavutlar ete,proteine bayılır...ama işin kötüsü böreğe,çöreğe daha da bayılır...hatta daha doğrusu YEMEĞE BAYILIR

Kizlar nar eksisi serbest mi? ben cok severim ama diyete basladigimdan beri el sürmedim kesin yasaktir diye, icinde ne var nar eksisinin bilmiyorum.

Bilenler? Sizce atakta bile yenebilir mi?

ben nar ekşisini sadece semizotu salatasına koyuyorum ona çok yakışıyo yoğurtlusunu sevmiyorum..ama onada damlatıyorum nede olsa meyve diye..devamlı semizotu yemediğimide düşünürsek çok az miktarda koyuyorum...bu arada şimdi mutfaktan çıktım..dün annemdeydim bahçesinden tazecik pazı toplamış bana..atmasyon bişi yaptım şimdi pişiyo bakalım nasıl olcak:)pazıları doğradım 4-5 dal taze soğan kıydım..2 yumurta ve 1 yumurta akı koydum...1 yumurta sarısını çorbama ayırdım terbiyesi için...göz kararı yulaf ezmesi yaklaşık yarım su bardağı..yarım pk labne peynir birazda dil peyniriyle karıştırdım..borcama alınca azda süt ilave ettim üstüne..şimdi fırında suflemsi bişi bekliyorum sonuç olarak...nasıl olduğunu yazarım ona göre arzu eden olursa yapar kızlar:) tabi baya çok oldu...evdede benden başka dukancı olmadığından komşuma vericem eğer güzel olduysa...tadilat yapıyo onada akşam için iyi olur...komşum diyet yapmıyo ama benim yulaflı tariflere bayılıyo:)

Kizlar nar eksisi serbest mi? ben cok severim ama diyete basladigimdan beri el sürmedim kesin yasaktir diye, icinde ne var nar eksisinin bilmiyorum.

Bilenler? Sizce atakta bile yenebilir mi?

valla benim bildiğim nar yasak olduğu için narekşisi de yasak neticede şeker var içinde e ee malum nardan yapılıyor ben seyi,r dönemlerimde hiç yemedim.normal zamanlarda kaşığa sıkar yerdim öyle sevmeme rağmen seyir ve atakda ağzıma dahi sürmedim

Kızlarr, bugun erken kaçabiliyorum işten; vee eve gidersem bunalım yapacagım, canım abur cubur kacamak yapmak isteyeceği için simdi dogru spora gidiyorum zaten bu kiloların baska turlu gıdecegı yok.

Bu sabah tartıldım yine 61 kg da sabıtlendım kaldım; gıdeyım kulaklıklarımı takayım kendımı spora vereyım

kızlar döner ve kebap hakkında ne düşünüyorsunuz.(Lezzetli oldukları dışında)onlar da serbest mi sizce.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…