Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

elettracım bu diyette kalori hesabı yapmadığımız için ne kadar az yersem okadar hızlı zayıflarım mantığı işlemiyor.hatta sana şunu söyliim ne kadar çok yersen o kadar hızlı veriyorsun.tabi bu yemeler liste içi yani pro ağırlıklı olmalı.yee vee kilo veeer

amin amin vuvucum allah herkese nasip etsin hemşo enişteniz beni çok mutlu etti valla allah ta onu iki cihanda mutlu etsin tuttuğu altın olsun inşallah !

Bizim erkeklerimiz iyi oluyor herhalde yaw,benimki de hemşo :) ama kadınları da iyi oluyor bak ben de iyiyim deme

kızlar az yazın ya oku oku bitmedi tabi arada plates yaptım ama şimdi eşim gelcek yemek yok ben diyette degilim diyo kaç gündür sayemde saglıklı besleniyo ama yine söyleniyo

canım ben seninle hep ilgileniyordum ama dedim kızın üstüne fazla gitmiim sora evden kaçar maçar neme lazımgene de gözüm üstünde yani haberin ola
evet yaa halayımızı tamamlicaz inşallah en kısa sürede.valla ben de kilo vermeyi özledim haa sen tıngır mıngır dion ama yiyerek zayıfladın resmen kızım yaa hala beğenmiyor musun

Bende weight loss ticker istiyorum.. Nasıl yapıyorsunuz bilen biri bana da öğretsin lütfennnn

Yok yok maşallah,nazar değmesin,gayet memnunum...Hayır yani daha yavaş kilo verdim ben ama biliyorum o da benim suçum...o yüzden dedim..yoksa şükrediyorum yani...Başlarkenki düşüncelerimizi hatırlasanıza çok abi 10-15 kilo verilmez,nasıl geçer bu kadar zaman,nasıl dayanırım filan diyordum..herhalde pes ederim,bırakırım diyordum...bu günleri bile görmek çok güzel...ay tutmayın beni bidaha öpecem herkesi (sitenin sapığı mıdır nedir bu kız,şapşup öpüyor ıyyy dediğinizi duyar gibiyim ama napam 67 kiloluk kabıma sığamıyom)

sen kilo vermenin nesini özleyecen be kızım bu kiloyla,sen keyfine bak,takıl orlarda,bekle bizi,bi kahve söyle geliyoz biz de yoldayız

tebrik ederim kardeşini bu 20 kiloyu ne kadar sürede verdi acaba.ve bu sürede rahatsızlığı oldumu.tahlil felen yaptırdımı.

17 si 2.evre de kalan 3'ü 3.evrede gitti, 6 ay falan sürdü 2.evresi diye hatırlıyorum.
Herhangi bir sıkıntısı olmadı, biz ikimizde düzenli tahlil yaptırıyoruz herhangi bir sorun yok..

Harikasın sevgili melange, aynen devam.
teşekkür ederin arkadaşım,hep beraber devam
Bende evde kendi light sütümü ve yoğurdumu yapıyorum. sütün kaymağını alıyorum.2-3 defa ısıtarak yapıyorum. baya kaymak yağ çıkıyor.tavsiye ederim
teşekkür ederim canım verdiğin bilgi içinbu arada aklıma gelmişken yazayım...ben sabahları iki yumurta haşlıyorum,dilimledikten sonra üstüne yoğurt döküyorum birazda baharat olarak kırmızı biber,kekik ve karabiber serpip afiyetle yiyiyorum...tadı çok leziz....ayrıca baharat yönünden ele alırsak,kırmızıpulbiber ve karabiber metabolizmayı hızlandırıyor...kekik ise vucutta yağlanmayı azaltıyor....bu faydalarıyla ele alırsak kahvaltı için iyi bir seçenek...ismi çılbır bilen arkadaşlar mutlaka vardır...ayrıca isteyen yoğurdu sarımsaklı kullanabilir...afiyet olsun..:80::80::80::80:

Son düzenleme:

oooof yolandacım oooof bir de biz verebilsek

Haziran başından beri son evredeyim.Daha önce de belirttiğim gibi armut biçimli olmam,59 yaşım ve yemeyi de sevdiğim için protein günlerini bir değil iki kez (pazartesi,perşembe)yapıyorum.Ve sorunsuz gidiyor.Çok yenen günlerden sonra yapılan protein günü şimdi bana şifa gibi geliyor.Halen her sabah iki kaşık yulaf ve bir kaşık buğday kepeğinden yumurtalı tarçınlı krep yapıp ekmek yerine afiyetle yiyiyorum.Kilom sabit şekilde 63 .Ama her fırsatta birkaç kilometreyi hızlı bir şekilde yürüyorum.MBT markalı ayakkabıyı da aldım.Ama kullanmaya başlamadım.Denildiğine göre özellikle üst bacakları yüzde 20 ye yakın daha fazla çalıştırıyormuş.Yakında tecrübelerimi aktarırım.

Yapılıyor tabii ama ben sahsen baktım herkes arada yapıyor ben yaptıgım halde yapanlardan az kilo veriyorum...
bende dün akşam azıcık karpuz attım agzıma hehe:)

aynı dert bende de 1 ayda sadece 5 kilo verebildim ve harfiyen uydum ama nafile...

Bende var o ayakkabılardan ben çok faydasını gördüm incelmedim daha ama o kadar ayakta kalıyorum hiç eskisi gibi bacaklarım tabanlarım ağrımıyor.
Kesinlikle tavsiye ederim ben yurt dışından almıştım ama artık boynerlerde satılıyormuş diye duydum.

Proteini bol alın arkadaşlar, kalori hesabı yapmayın. Vücut aldığımız proteinleri yakmak için uğraş verdikçe metabolizma daha da hızlanıyor.

Evet canım haklısın da benim karnım tok... Yemek istemiyorum..Kuşluk vakti biraz tavuk atıştırıyorum, nerdeyse akşam yemeği bile istemiyor canım.-) Aslında bir an önce düzenli yürüyüşlere başlamam lazım

Teşekküler kızlar, evet daha sık yemeye başlıyorum, bakalım nolacak) İlginize tekrar teşekkürler, hepimize iyi diyetler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…