Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Yok yok maşallah,nazar değmesin,gayet memnunum...Hayır yani daha yavaş kilo verdim ben ama biliyorum o da benim suçum...o yüzden dedim..yoksa şükrediyorum yani...Başlarkenki düşüncelerimizi hatırlasanıza çok abi 10-15 kilo verilmez,nasıl geçer bu kadar zaman,nasıl dayanırım filan diyordum..herhalde pes ederim,bırakırım diyordum...bu günleri bile görmek çok güzel...ay tutmayın beni bidaha öpecem herkesi :KK54: (sitenin sapığı mıdır nedir bu kız,şapşup öpüyor ıyyy dediğinizi duyar gibiyim ama napam 67 kiloluk kabıma sığamıyom:KK1:)

sen kilo vermenin nesini özleyecen be kızım bu kiloyla,sen keyfine bak,takıl orlarda,bekle bizi,bi kahve söyle geliyoz biz de yoldayız :p

ay vuvuu şaka maka 4 kilo beee azıcık kalmış yaaa:KK9:kızım yaa önümüzdeki ayın 15'inde bekliyoruz seni yanımızaa.bak 4 kg için 1 ay veriyorum çok da acımasız değilim.biz goldenciğimle kendimize bir kahve söyliip bekliyoruz sen de işini tez bitir hemncecik gel oldu mu canım.ssoleil ve şenay81 yoklar olsalar onlara da birer kahve ısmarlardık ama napalım artık biz goldenla yanlız takılırız:KK54:

Son düzenleme:
bende arada çok aç kalıyorum:KK43: ondan sanırım of of

canım seyir dönemlerimde evdeyken sürekli atıştırıyor gönlümce bişiler pişirip yiyordum ertesi gün daha fazla gidiyordu ama ne zaman okulda kalmak zorunda olsam yanımda taşıdığım yoğurt süt ve peynir beni doyurmuyordu ve onlarla geçiştirdiğim öğle yemeğimin ardından evde öylesine bişilerle geçiştirip ertesi gün uyandığımda fazla çıkıyordum.doyana kadar yemelisin sofradan hiç aç kalkma ve yanında 1 kçk yoğurtla 1 kçk süt bulundur acıkınca onlarla desteklersin ama öğün atlamamk şartıyla

dün +200 gr bugün +200 gr daha geldi. nooluyo yaa. 57.4 olmuşum. dün ne kadar da mutluydum kitabıma kavuştum diye ama kitapla birlikte gram gram geldi kilolar. offffffffffffffffff:92:

ay vuvuu şaka maka 4 kilo beee azıcık kalmış yaaa:KK9:kızım yaa önümüzdeki ayın 15'inde bekliyoruz seni yanımızaa.bak 4 kg için 1 ay veriyorum çok da acımasız değilim.biz goldenciğimle kendimize bir kahve söyliip bekliyoruz sen de işini tez bitir hemncecik gel oldu mu canım.ssoleil ve şenay81 yoklar olsalar onlara da birer kahve ısmarlardık ama napalım artık biz goldenla yanlız takılırız:KK54:

evet vuvuu cnmm çok az yolun kaldı geriye önümüzdeki aya bekliyoruz seni yanımıza,kahveleri soğutma bekletme bizi :87::KK54:

:KK52::nazar:GÜNAYDINLAR!!! GÜNÜNÜZ GÜZEL DİYETİNİZ KOLAY GEÇSİN...

:KK52::nazar::KK52::nazar::KK52: KIZLAR BU GÜN 72.400:KK53: :KK52::nazar:
2 GÜNDE 1800kg kaybettim:KK66::KK66::KK66:

Günaydınlarrr

Bende de 400 gr. gitmiş bugün , kaçamak yapmadan devam.:79:
Bu arada inanılmaz şişkinlik hissi var, sanırım adet olacağım. Bu durumda adet olmama rağmen 400 gram vermiş olmak büyük başarı benim için :):):)

günaydın tebrikler..:KK9:aynı durumdayız :13:adet öncesindeyim ama hafta başından beri 61.9 dan 61.1 indim bu sabah itibariyle..800gr da benden gitti. :KK34:.hafif sancım var ama gelen gidende yok..:KK50:

günaydın arkadaşlar
bugün dukan diyetimin 30.günü. toplamda 8,8 kg verdim. çok mutluyum! bayrama kadar 15 kilo daha vermeyi hedefliyorum. bakalım başarabilecekmiyim? bişey daha soracaktım size. buğday kepeği olmaz mı? onu bulabildik biz. o da kepek sonuçta. sormak istedim kullanan arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim. paketi açmadım henüz. emin olamadığımdan.

Süper gidiyorsun walla tebrikler..Buğday kepeği kullanabilirsin canım...Dukanın kendi sitesinden mail atmışlardı bizim üye dukana,yulaf kepeği bulamıyorsanız buğday kepeği yiyebilirsiniz diye...Ben ikisinden de kullanıyorum..

Ben buğday kepeğini hiç denemedim. Tadı ya da kıvamı farklı oluyor mu? Daha iyiyse arada onu da kullanırım belki :)

kızlar bu arada ben de hiç kaçamak yapmadım hiç......hiç ama hiç diyet dışında ağzıma zırnık girmedi....ama süt ve süt ürünlerini laght veya yarım yağlı kullanmadım....normal kullandım....çünkü ben prensib gereği ambalajlı veya hazır gıda tüketmiyorum kendim ve çocuklarımın sağlığı için.... hazır gıdaların tümüne raf ömrünü uzatmak için katkı maddesi ekleniyor.....ve malesef uzun süreçte kanser hastalığını tetikliyor yada neden oluyor......benim yaşadığım yerde halis mulis saf köy yoğurdu,peyniri ve sütü bulunuyor....ben de köy ürünlerini kullanıyorum....bu sebeple laght ürünleri kullanmıyorum.....sanırım sorun olmuyor tabiki başka kaçamak yapılmazsa.....bu gün 14. gün ve yaklaşık 4.5 kilo gitti.....sanırım bunu kaçamak yapmamaya borçluyum......kaçamaksız günler diliyorum:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

Sevgili bayanlar verdiğiniz kilolar için hepinizi tebrik ediyorum!!! :KK71::KK71::KK71::KK9::KK9::KK9:
inşallah devamı gelir, moral bozukluğu olmadan, kaçamaklara meyletmeden kilocuklarımızı veririz :KK66::KK66:

Bu arada ben de buğday kepeği yiyorum, ama omletle falan gidiyor. Yoğurdun içinde tadı çok hoş değil. Garip. Ama dukana mail atan arkadaşa paylaşımı için çok teşekkür ediyorum, içimi rahatlattı :79::79:

Bir de sevgili melange, nerede oturuyorsun? Ben Mehmet Öz'ün kitabını, Taş Devri Diyeti ve Karatay diyeti kitaplarını okudum da.. Orada öyle ayrıntılı anlatmış ki, gerçekten marketten ürün almaya gittiğimde ayaklarım geri geri gidiyor ama İstanbul'da doğal bir şey bulmakta çok zorlanıyorum, bulsam da çok pahalı oluyor..

Güzel yamışsın...aynen sana katılıyorum..Aynı olmasada benzer şeyler yaşadım,ve ona gerçekten teşekkür etme fırsatı da buldum..ve yürekten ettim o teşekkürü,hakkımı helal edip,ondan da helallik istedim(daha önceden haram zıkkım olsun diyordum :)) şok şaşırdı ve çoktan pişmandı ama iş işten çoktaaan geçmişti çünkü ben deli gibi aşıktım...
ve gerçekten kızmıyorum ona,sanki yüreğine ilahi birşey gelmiş daha mutlu olalım diye ayrılmak istemiş olduğunu düşünüdüm sonra hep...

sen veremiyorum diyorsun ben haftasonu aldıklarımı veremedim hala:)

elettracım az yiyorum diyorsun bu beni düşündürdü metabolizmanı hızlandırmak için az ve sık yemek gerekir çok uzun süre aç kalıyor olmayasın ?

ben teşekkür filan etmedim ama görsem ederdim her halde. aynı şey bende de oldu benim için dünyanın en tatlı en romantik en sevgi dolu erkeği ile evlendim allah bahtımızı açık etsin .. amin :))

Nasıl güzelsiniz yaa maşallah maşallah :nazar::nazar:
Aman nazarlardan uzak olun :)))))

penac, iletini okuyunca çok duygulandım nedendir bilmem vallahi birbirimizin yüzünü görmediğimiz halde sanal da olsa iletişimler mükemmel. Hepimiz sana destek olmak için can atıyoruz sanki :)))
okuya okuya anca bitirebildim ama eminim benden önce yazanlar olmuştur :)))

ve o kadar çok alıntı yaptım ki, karmaşıklık olduysa özür dilerim :78::78:

Ben de regl olduğum için beklemedeyim, dün seyir evreme geçtim. Regl olan arkadaşlara ağrısız, kaçamaksız günler diliyorum :)))

günaydın arkadaşlar
bugün dukan diyetimin 30.günü. toplamda 8,8 kg verdim. çok mutluyum! bayrama kadar 15 kilo daha vermeyi hedefliyorum. bakalım başarabilecekmiyim? bişey daha soracaktım size. buğday kepeği olmaz mı? onu bulabildik biz. o da kepek sonuçta. sormak istedim kullanan arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim. paketi açmadım henüz. emin olamadığımdan.

inşallah teşekkürler:) bugünleri gördüm ya oda olur inş.ağustos 20 si gibi biteceğini söylüyo testte dukan...pek bişi kalmadı herkese kolaylıklar diliyorum..gerçekten hayatımızın diyeti hiç tek başıma bu kadar başarılı olmamıştım..illa biyere para verince disipline oluyodum..demekki doğru zaman doğru diyet ve konsantre başarı getiriyomuş..asıl benim derdim geri almazsam çok süper olucak..verip verip almaktan feci sıkıldım..

renginarve sadeca ve tüm arkadaslar, sanirim sizin de böyle olacak, benim de, seyir ya da güclendirme evrem ramazan ayina denk gelecek. o zamanlarda nasil yapacagiz bu diyeti? bi fikriniz var mi? protein cok susatiyor. ve gün icinde de ac kalmayip sürekli de yemeliyiz zaten. ben orucken nasil yapabilirim diye dusunmeye basladim, sizce?

:KK9::KK9::KK9: bravooo kızlar biz kiloları verdikce dünya uzayda süzülmeye başlamasın hafiflettik baya:))

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:ayy çok güldüm:KK60::KK60::KK60::KK60: hafifleyip yörüngesinden çıkmasınmı...:KK60::KK60::KK60::KK60:

Kizlar ok güldüm buna, hakkaten bayaa hafifletiyoruz dünyayi :)

Bu arada kilo verenleri de kutlarim, yeni gelenler de hosgeldiler, ama dikkat burasi bagimlilik yapiyor :)

canım o sokakta arkadaşım oturuyor ona baktırdım var deyince hemen gidip aldım şimdi kitabın ayracına baktım yeditepe kitapevi yazıyor alemdağ cad.muhtar sok.no:8/1 tel:0216521.00.00 yazıyor istersen telde sor varsa gidersin ben ordan aldım 19tl ama

çok sağol canım açık adres verdin ya tmm ben bulurum artık orayı o sokağı biliyorum zaten 5 tl de kazık yicez artık napalım dukanla alıştım kazık yemeye doğanın gojisini sen beğendinmi bimden almıştım hiç güzel değil

renginarve sadeca ve tüm arkadaslar, sanirim sizin de böyle olacak, benim de, seyir ya da güclendirme evrem ramazan ayina denk gelecek. o zamanlarda nasil yapacagiz bu diyeti? bi fikriniz var mi? protein cok susatiyor. ve gün icinde de ac kalmayip sürekli de yemeliyiz zaten. ben orucken nasil yapabilirim diye dusunmeye basladim, sizce?

Kizlar ok güldüm buna, hakkaten bayaa hafifletiyoruz dünyayi :)

Bu arada kilo verenleri de kutlarim, yeni gelenler de hosgeldiler, ama dikkat burasi bagimlilik yapiyor :)

evet ramazanda ciddi sıkıntı..ben normaldede çok fazla susayan biriyim heleki bu diyette dili damağı kuruyo insanın..bilmiyorumki valla o zaman gelsin bulcaz bi formül:44:

dün +200 gr bugün +200 gr daha geldi. nooluyo yaa. 57.4 olmuşum. dün ne kadar da mutluydum kitabıma kavuştum diye ama kitapla birlikte gram gram geldi kilolar. offffffffffffffffff:92:

gidecek tatlım inşallah.bende de 5 gündür tık yok.özellikle sabahları tuvalete çıktıktan sonra ve kıyafetlerin olmadan tartıl gerçek rakamlar o zaman belli oluyor.yoksa gün içinde sürekli değişiyor rakamlar:KK34:

canım tek tek aramana gerek yok ben internetten sipariş verdim kargo ücretsiz.sende neden vermiyorsun?

bende ümraniyede oturuyorum belliki çok yorulmussun senin için alınabileceklerin listesini yapıcam gider alırsın:)

canım inşallah güzel çıkar tahliller.güzel haberlerini bekliyoruzzz

günaydıııınnn

yağmurcum allah senden razı olsun kardeşim ya valla sorma gitsin yani bugün marketime fıça attım dedim ne bu ya biraz ligt ürünler içecekler getirinde bizde içelim demi ama kitap konusuda şöyle oldu netten sipariş verdim 13.5 tl bankaya para yatırmaya gittim 6.90krş havale ücreti isteyince bende sinirlendim dedim o paraya ben her yerden alırım öyle değilmi ama sen bana liste yap sevaba gircen valla ümryede nerde oturuyon sen

gidecek tatlım inşallah.bende de 5 gündür tık yok.özellikle sabahları tuvalete çıktıktan sonra ve kıyafetlerin olmadan tartıl gerçek rakamlar o zaman belli oluyor.yoksa gün içinde sürekli değişiyor rakamlar:KK34:

ben de sabahları tartılıyorum zaten ama acayip moralim bozuldu.belki birkaç gün sonra birden bire gider değil mi? evet deyin nolur evet deyin

çok sağol canım açık adres verdin ya tmm ben bulurum artık orayı o sokağı biliyorum zaten 5 tl de kazık yicez artık napalım dukanla alıştım kazık yemeye doğanın gojisini sen beğendinmi bimden almıştım hiç güzel değil

nerde oturduğunu bilmiyorum canım ama ben malatya pazarından aldım tadı çok güzel bim deki kuru ve tatsız

evet ramazanda ciddi sıkıntı..ben normaldede çok fazla susayan biriyim heleki bu diyette dili damağı kuruyo insanın..bilmiyorumki valla o zaman gelsin bulcaz bi formül:44:

üzülmeyin Allah bir kolaylık verir inşallah ben hiç korkmuyorum açıkcası zaten az yemeye alıştık ya.

olmadı hep beraber seyir yaparız:KK9:

yağmurcum allah senden razı olsun kardeşim ya valla sorma gitsin yani bugün marketime fıça attım dedim ne bu ya biraz ligt ürünler içecekler getirinde bizde içelim demi ama kitap konusuda şöyle oldu netten sipariş verdim 13.5 tl bankaya para yatırmaya gittim 6.90krş havale ücreti isteyince bende sinirlendim dedim o paraya ben her yerden alırım öyle değilmi ama sen bana liste yap sevaba gircen valla ümryede nerde oturuyon sen

canım ben inkilapta oturuyorum.ben genelde hatipoğlundan alışveriş yapıyorum yada carreforurdan.aradığım herşeyi bulabiliyorum.sen istediklerini bana mail at ben bulabileceğin yerleri söyleyim sana.

Tamam canım aslında benim de isteğim öyle,ara ara hatırlat bana bunu olur mu ,ramazandan önce en azından güçlendirmeye geçmiş olmam lazım, bu dört kiloyu veremezsem 15 ine kadar döv beni :)

Onlar da dökülür bir iki merak etme...siz onlar için de ısmarlayın, bana daha söylemeyin soğur :p

kızlar 16. günümdeyim 3.800gr verdim sizce nasıl iyimi kacamağım olmadı hiç ama spor yapmıyorum

bence gayet iyi.bende spor yapmıyorum sadece dukan amcanın hareketlerini yapıyorum o kadar.

ben 37.gündeyim 4.200gr gitti..

şimdi sen düşün gözdecim iyi mi kötü mü:KK52:

kızlar 16. günümdeyim 3.800gr verdim sizce nasıl iyimi kacamağım olmadı hiç ama spor yapmıyorum

bence çok çok çok iyi..kaçamak yapmadığın içinde ayrıca tebrikler:)..yürüyüş yapmanı tavsiye ederim sporsuz bu kadar verdiysen yürüyüşüde eklersen tam süper olucak..daha sonraki günlerde bu kadar hızlı veremezsen sakın moralini bozma yeri geliyo tam yaptığında bile baya artış oluyo..ama sonrasında bianda eksiliveriyo kilolar...

arkadaşlar merhaba nihayet benimde gojiberryimmm olduu :KK66: meğerse dibimde satılıyormuş :KK1: kilosu 60 tlydi 250 gramcık aldım şimdilik ama baya bir verdiler deneyelim bakalım faydalarını bende göreyim :KK1:

X