Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar günaydın
bugün işlerim çok yogun olduğu için anca bakabildim birazda geçmişi okudum işte burdayım...
ne kadar çok kilo veren olmuş ben hala haftasonunun şişkinliğini atmaya çalışıyorum bu sabah 60.60 geldim ama sabrediyorum zaten çarşambadan önce eski kiloma dönemiyorum her hafta aynı yaa. haftasonu gelmesin dicem nerdeyse haha..
herkesi çok çok tebrik ediyorum tek tek belirtemicem isim olarak zira o kadar çok ki..
ben de baştan beri bugday kepegi kullanıyorum zira yulaflarım kargo engelinde hala birde yulaf ezmesi kullanarak yulafın faydasındna yararlanmak istiyorum. dün mesela fırında mücver yaptım kepekli ve peynirli fena olmadı.

QUOTE=vuvuu;19694408]Bu tatlı için bilmiyorum ama eğer 500 gr sütten yapacaksanız 1 bardak filan splenda koyun derim ben...O deneyip yiyemeyenlerden biri bendim de...alternatifler yazıldı kızlar daha az yumurtadan yapılabiliyormuş sanırım,birileri yazdı,onları bulsak da öyle denesek aslında..gerçi ben az yumurtayla nasıl koyulaşabileceğini düşünemiyorum bir türlü ama oldu filan diyorlardı,daha az yumurtayla deneyen ölçülerini yazarsa hepimiz için iyi olur..[/QUOTE]
ben 500 ml sütten yaptım iki yemek kaşığı takita tatlandırıcı koydum yetti. 3 yumurta kırdım ama ikisinin sarısını çıkardım beyazı fazla oldu. limon rendesi ve vanilyada ilave ettim fena olmadı ama çok tatlı düşkünü değilim bir sürü tarif denedim dolap doldu ama yiyen yok :))

reglin boyunca ve sonrasında nasıl vereceksin bak pat pat gidicek. demedi deme

ÇOK TEEŞKKÜR EDERİM VERDİGİM BİLGİLER VE İLGİN İÇİN

egerki zaten 2-3-4 kilo versem verebildigimi görsem o gaz ve hırsla daha çok veririm :)
dediklerini uygulayacagım
aten peynir ve sütü çok tüketirim sadece yağlı şeylerde yiyorduk mesela yumurta yiyorum ama tereyağına kırıyorum
buatak evresinde demekki yumurtayı haşlayıp yiyeceğim
4-5 gün hemen geçse seyir evresi sebze ile beraber daha kolay olurum eminim ..
yulaf kepeğini aktarlara sorarım iş çıkışı inşallah uygun olursam ve yagmur yagmazsa :)

Bende evde kendi light sütümü ve yoğurdumu yapıyorum. sütün kaymağını alıyorum.2-3 defa ısıtarak yapıyorum. baya kaymak yağ çıkıyor.tavsiye ederim

canıım vuvum tebrikler senden böle güzel haberler duymayalı uzun zaman olmuştu.çoook sevindim ya

teşekkür ederim sanırım tunalı hilmideki diyet market

valla canım ne desem yalan olur şimdi ben ankarayı bilmem burdaki arkadaşlar yazmışlardı da tunalı hilmiyi de şiirlerden hikayelerden duymuşluğum vardır öylesine aklımda kalıvarmiş işteişte benim böle tuhaf bir hafıza sistemim varbiri yanımda bir tel no söylese geyrı iradi aklımda kalıveriyor

şimdi hemen o testi yapıyımmm
teşekkür ederimm

aman ha tweettcim protein perşembelerine dikkat.ben de geçen pro günümde 1 dilim ekmek ve biraz yeşillik yemiştim de protein ertesi hiç bir düşüş olmamıştı.valla ne yersen ye pro. günlerini ihmal etme.evet ilk günler böyle bir açgözlülük oluyor ama sora geçiyor.en azından ben de öyle oldu

Canım benim sen mutlu ol

Madem herşeyimizi paylaşıyoruz ben de anlatayım hikayemi belki yardımcı olur.
benim de üniversite 3. sınıftan itibaren çıktığım bir erkek arkadaşım vardı ay nasıl aşık olmuştum başta oda öyleydi rüya gibiydi yani, ben itude o odtu de okuyordu ikimizinde okulları zor dersleri ağı,r şehirlerde ayrı çok görüşemiyorduk ama her şey mükemmel gidiyordu sonra ben mezun oldum o benden bir yaş büyük olmasına rağmen okulu uzattı benden sonra mezun oldu. Bu ara çok yıprandık ben elimden geldiğince ona destek olmaya çalıştım sık sık ankaraya gittim, para gönderdiğim cep telefonu faturalarını bile ödediğim oldu hep okulu stesi bitsin her şey düzelecek evlenicez diye bekledim

sonra okulu bitirdi ben bir umut ona gittim o ayrılmak istediğini söyledi, sonradan duydumki okulu gezmekten tozmaktan uzatmış beni o süre boyunca aldatmış. Aman yarabbi dünya başıma yıkıldı bir ağlamak bir ağlamak herkes duydu dayımlara kadar annem benim yanıma taşındı beni toparlayabilmek için hep başım da durdu aramayayım onu diye. Sonra bana bir hırs geldi spora yazıldım incecik oldum saçımı başımı değiştirdim kendime geldim hep bir gün onunla karşılaşırsam ahh ben naptım desin istedim sonra bir gün bir yerde '' bir gün öyle biriyle tanışacaksın ki seni terk eden sevgiline gidip teşekkür etmek isteyeceksin seni bıraktığı için'' diye bir yazı okudum 5 ay sonra şimdiki eşimle tanıştım yakışıklı, boğaziçi mezunu, kibar, anlayışlı, mütevazı şimdi eskisine gidip alnından öpesim var ayy iyiki bırakmışın len beni seninle zaman kaybediyormuşum demek istiyorum gerçekten

eminim seninde böyle olacak hep dua ederken hayırlısı istemek lazım umarım karşına en hayırlısı çıkar seni çok mutlu eder.

Ayy ne yazmışım be roman olmuş

mrb canlarım reglim nihayet bitti ama ben hala 55 te sayıyorum.moralimi bozmamaya çalışıyorum.sizin verdiğiniz kilolara seviniyorum.o bile beni mutlu ediyor.bir gün ben de vericem inşallah

Zlom benzer dert ben de de var. 6 gün atakla başladım 3 verddim sonra 2 daha verdim. Yarın bir ay olacak 5 kg ile kaldım. Her gün verenleri duyunca şaşırıyorum

Ben kaçamak da yapmıyorum.Bazılarının yaptığı sabah kahvaltısı o kadar kuvvetli ki ben tüm gün nerdeyse onların sabah kahvaltısı kadar yiyorum. Bir yerde bir hata mı var anlamadım:-(((

Güzel yamışsın...aynen sana katılıyorum..Aynı olmasada benzer şeyler yaşadım,ve ona gerçekten teşekkür etme fırsatı da buldum..ve yürekten ettim o teşekkürü,hakkımı helal edip,ondan da helallik istedim(daha önceden haram zıkkım olsun diyordum :)) şok şaşırdı ve çoktan pişmandı ama iş işten çoktaaan geçmişti çünkü ben deli gibi aşıktım...
ve gerçekten kızmıyorum ona,sanki yüreğine ilahi birşey gelmiş daha mutlu olalım diye ayrılmak istemiş olduğunu düşünüdüm sonra hep...

Harikasın sevgili melange, aynen devam.

öncelikle tebrik ederim neredeyse 9 kilo vermişsin.maşallahbir arkadaşımız dukanın sitesine mail atmıştı yulaf kepeği bulamıyoruz ve çok zorlanıyoruz ne yapsak die siteden yulaf yerine buğday kepeği kullanılabileceği yazıyordu.ama ben gene de saf bugday kepeği kullanmadım.yulaf ezmesiyle harmanlayıp kullanıyorum

Canlar yanlış düşünüyorsunuz...Ben de bir ay dolduğunda 5 kilo vermiştim,şuanda 2 ay 10 gün oldu ve 9,5 kilo filan...
Ama benim de tam 2 kere 15 gün durdu hatta aldım..o yüzden böyle -500,-900 leri görüyoruz..durup durup biranda gittiği için..inanın bana 2. ayın nasıl geçtiğini ve nasıl kilo verdiğinizi anlamayacaksınız bile..üstelik ben neredeyse hergün ufak tefek kaçamaklar yapıyorum ama vücut hızını aldımı gidiyor...Ayda 5 kilo ,daha ne olsun..Kaçamak yapmayıp,bol spor yapsan daha da çok olur..7 kilo bile olur ayda...
ha bir de az yemek pek de iyi birşey değil...Çok da az yeme,aç kalkma sofradan..Metabolizman çok yavaşlar bir süre sonra.

Son düzenleme:
mrb canlarım reglim nihayet bitti ama ben hala 55 te sayıyorum.moralimi bozmamaya çalışıyorum.sizin verdiğiniz kilolara seviniyorum.o bile beni mutlu ediyor.bir gün ben de vericem inşallah
sen veremiyorum diyorsun ben haftasonu aldıklarımı veremedim hala:)

elettracım az yiyorum diyorsun bu beni düşündürdü metabolizmanı hızlandırmak için az ve sık yemek gerekir çok uzun süre aç kalıyor olmayasın ?

ben teşekkür filan etmedim ama görsem ederdim her halde. aynı şey bende de oldu benim için dünyanın en tatlı en romantik en sevgi dolu erkeği ile evlendim allah bahtımızı açık etsin .. amin :))

Anam shahdarobammm..sonunda ilgilendin benimle
Canım walla sağol ne çok olmuş beraber halay çekmeyeli teytey :)
Walla canım fena gitmiyorum ben de,senin kadar iyi olmasa da neredeyse 10 kilo verdim,kaçamak maçamak tıngır mıngır gidiyoruz...

Aman aman maşallah maşallah nazar değmesin...Amin cnm amin,Allah herkese nasip etsin mutluluğu...

Proteini bol alın arkadaşlar, kalori hesabı yapmayın. Vücut aldığımız proteinleri yakmak için uğraş verdikçe metabolizma daha da hızlanıyor.

Aman aman maşallah maşallah nazar değmesin...Amin cnm amin,Allah herkese nasip etsin mutluluğu...

amin amin vuvucum allah herkese nasip etsin hemşo enişteniz beni çok mutlu etti valla allah ta onu iki cihanda mutlu etsin tuttuğu altın olsun inşallah !

off 10 dakikaya kadar online ihale başlıyor acayip stres yaptım:18::18::18::18:

ayy cnm çok sevindimm kırdın sonunda duraklamayı böyle devam eder inşallah bugün ne güzel bi çok kişi güne hafifleyerek başlamış hepinizi tebrik ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…