Doğum yapan 2009 ocak anneleri

sheeda tebrik ederim canım Rabbim analı babalı büyütsün inşallah
Rabbim uzun ömürler nasip etsin

Hera796................16 aralık..........36+0...........Sezaryan...........3200 gr...........50 cm
Nazobülo.............16 aralık..........36+2...........Sezaryan
Hande80...............16 aralık..........36+2...........Normal...............2100 gr............? cm
Linay....................19 aralık..........38+1...........Sezaryan............3600 gr...........49 cm
Barcli....................19 aralık.........38+2............Sezaryan...........3600 gr...........50 cm
Zeynep215.............19 aralık.........37+2............Sezaryan...........2600 gr...........? cm

Gülçinf...................22 aralık.........38+3.............Sezaryan...........4750 gr..........56 cm
Uzunbeyazbulut.....22 aralık..........35+1.............Sezaryan..........2770 gr..........48.5 cm
Ezra2001.................24 aralık..........38+2.............Sezaryan.........4000 gr.........50 cm

İnanna....................25 aralık..........38+2.............Sezaryan.........2600 gr.........48 cm
Nazlıcan156............26 aralık...........37+3.............Sezaryan.........1650 gr
İnaysa....................26 aralık...........38+3.............Sezaryan.........
Dekaraca..............26 aralık...........38+0..............Normal..........3620 gr........50 cm
Sheeda...................27 aralık............38+4........Sezaryan..........3330 gr..........50 cm

balım 25 aralık
glabella 28 aralık......daha haber çıkmadığı için kesin listeye henüz almadım :))))

Son düzenleme:
dekaraca,sheeda gözünüz aydın kızlar,allah analı babalı büyütsün,darısı bizlerin başına inşallah.....

ooooooo her gün yeni bir kişi daha ekleniyoo... eşim eve gelir gelmez ilk işim elinden bilgisayarı alıp listeyi kontrol etmek oluyo.. inanılmaz heyecanlı oluyoo.. yaaa darısıı bana inş.

maşallah kızlar:))aralık anası olduk hepimiz nerdeyse:))
Allah bağışlasın yavrularımızı:))

Son düzenleme:
doğum yapan anneler hepinizin gözü aydın allah analı babalı büyütsün

inanna geçmiş olsun canım kuzunu allah bağışlasın

a.s.Tüm doğum yapan annecikler gözünüz aydın.Ve geçmiş olsun.9 ayı hayırlısıyla geri bıraktınız.Allah bebeklerinize uzun ömür ve sağlık versin.Darısı bizim başımıza.gamyoncuiremsu

doğum yapan arkadaşların hepisine güzel günlerde bebeklerini büyütmeleri dileğiyle doğum yapacak arkadaşlara ise kolay ve sağlıklı doğumlar diliyorum

ezra,nazlıcan,sheeda,zeynep,inanna,inaysa,gülçin,ubb,dekaraca,glabella,balım hepinizin gözüaydın bebişlerinizle sağlıklı mutlu bir hayat diliyorum hepinize.

Hera796................16 aralık..........36+0...........Sezaryan...........3200 gr...........50 cm
Nazobülo.............16 aralık..........36+2...........Sezaryan
Hande80...............16 aralık..........36+2...........Normal...............2100 gr............? cm
Linay....................19 aralık..........38+1...........Sezaryan............3600 gr...........49 cm
Barcli....................19 aralık.........38+2............Sezaryan...........3600 gr...........50 cm
Zeynep215.............19 aralık.........37+2............Sezaryan...........2600 gr...........? cm

Gülçinf...................22 aralık.........38+3.............Sezaryan...........4750 gr..........56 cm
Uzunbeyazbulut.....22 aralık..........35+1.............Sezaryan..........2770 gr..........48.5 cm
Ezra2001.................24 aralık..........38+2.............Sezaryan.........4000 gr.........50 cm

İnanna....................25 aralık..........38+2.............Sezaryan.........2600 gr.........48 cm
Nazlıcan156............26 aralık...........37+3.............Sezaryan.........1650 gr
İnaysa....................26 aralık...........38+3.............Sezaryan............3200 gr
Dekaraca..............26 aralık...........38+0..............Normal..........3620 gr........50 cm
Sheeda...................27 aralık............38+4........Sezaryan..........3330 gr..........50 cm

balım 25 aralık
glabella 28 aralık......daha haber çıkmadığı için kesin listeye henüz almadım :))))

Son düzenleme:
doğum yapan arkadaşlarımı tebrik ediyorum.büyük geçmiş olsun. Allah analı babalı sağlıklı büyütsün evlatlarını inşallah (darısı bizim başımıza) vatana millete ailesine hayırlı evlat olsunlar.kusura bakmayın çok duygulanıyorum kelimeler boğazımda düğümleniyor. Allah' a emanet olun.

ayy listemiz her gecen gün hizla artiyor negüzel :))

dogum yapan annisleri tebrik ediyorum allah yavrularinizi sizlere bagislasin amin :)

ohh ohh maşallah bayağı çoğalmışız yeni bebeklerimiz olmuş..

analı babalı sağlık hayırlı evlatlar olsunlar inşallah..yeni doğum yapan arkadaşlarımıda kutlarım..

Aman nazar değmesin. Doğum yapan annelerin hepsini tek tek tebrik ediyorum. Gözleri aydın olsun. Mis kokulu bebişlerine de sağlık, uzun ömür ve baht güzelliği diliyorum. Darısı bizim başımıza. Umarım bebişlerimizi sağlıkla ve mutlulukla alırız kucağımıza. Son kontrolümde doktorum 8 ya da 9 Ocak dibi alalım dedi bize de. Artık tek günlere kaldık. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

kızlar uzun zamandır bakamamıştım siteye..bir sürü tatlı bebişlerimiz olmuş. allah hepsini anneleriyle babalarıyla mutlu mesut sağlıklı yaşamayı nasip etsin. Benimde son kontrolüm ocak 5. ondan sonrası bebişin gelmek istediği zamana bağlı. sanırım 8 ocak gibi gelebilir.kızım 18 ocak son gün bekleniyordu sanırım o kadar beklemeyecek gibi geliyor:) 37+ 2 günlük şu anda. kızlar çok heyecanlıyım

Bende bugun doktarra gittim. ocak 5 te bebegime kavusacagim insallah. Cok mutluyum ama birazda korkuyorum.
Bide bu plesanta kireclenmesi kafami karistirdi? :uhm: Cok onemli olsa doktor dogumu daha one alirdi sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…