Doğum yapan 2009 ocak anneleri

dogum yapan tüm arkadaslari tebrik ediyorum, artik nerdeyse hic vaktim yok bilgisayarin basina gecmek icin :) sanirim cogumuz öyleyizdir :)

merhaba arkadaşlar bende bilgilerim,i vereyim uzun zamandır giremiyorum benim kız mız mız :)
14 ocak 41+0 sezeryan 4360gr 50 cm ipek

Herkese merhabalar...bende 25 ocak günü saat 13.10 da doğum yaptım...normal doğum oldu hemide epidurelsiz:) biraz tırmaladım ama şükür sağlıklı bir şekilde geldi geçti..doğum yapıcak arkadaşları normal doğumdan soğutmatmak hiç istemem ama benimki gerçekten çok zor oldu..belkide suni sancıdan dolayı ama bu kadar acı çekiceğimi bilsaem sezeryan yapardım..doğum kısminda problem yok aslında problem sancı kısmındaydı:)bebeğimiz 3530 gr ve 52 cm..isminide kerem koyduk...ev baya kalabalıktı..gelen giden misafirlerimizde çok oldu..o yüzden anca girebildim..birde kerem bey sürekli emsin istiyo..:)Allah tan şimdilik annem var..o gidince ne yapıcaz bilmiyorum...doğum yapan bütün arkadaşları tebrik ediyorum gözleri aydın olsun...bebeklerini güle güle büyütsünler....

Burda 9 ay boyunca sizlerle birçok şeyi paylaşmak çok güzeldi..benimle aynı anda aynı şeyleri yaşlayan insanlarla aynı duyguları paylaşmak sorunlara çare bulmaya çalışmak bazen morel vermek sevinçlerimizi paylaşmak hepsi hepsi çok güzel şeylerdi..herkese çok teşekkür ediyorum..ayrıca burayıda çok özlemişim..hepinizi çok öpüyorum...inşallah bebeklerimizin büyüdüklerinide hepberaber seyirci olucaz..

gözün aydın sennur,allah analı babalı büyütsün,bizde seni merak edioduk naptın die,helal walla bide normal doğurmuşssun,ilk zamanlar zor oluo girmek gelen giden çok oluo,anca alışıosun zaten bebişede,kerem bey nasıl üzüomu seni

selamm annişlerrr bebeklerimizin 40 ları bile çıkmak üzere çok şükürr
nerden nereye değilmi daha dün hamiş hamiş burda şafak sayarken şimdi kocaman oldular bizim sıpalar :)
Allah ım onlara güzel sağlıklı & uzun ve güzel ömürler versin inşallahhhhh
hepinizi öpüyorum..

evet tum bebisler buyudu masallah bizim de yarin kirkimiz cikiyor...
zaman su gibi gecti...hamile oldugum gunler ne de cabuk gecmis...
Allah hepimize yavrularimza da saglik versin..

laelaelaelaelaemerhaba arkadaşlar bende 14 ocak da doğum yaptım..harika bir kkızım oldu.sezeryanla..ama biraz küçük doğdu,çünkü tansiyon problemmim vardı.2.850 gr doğdu..şimdi iki aylık çok şükür kilosu 4.500 gr..sizce normalmi?

laelaelaelaelaemerhaba arkadaşlar bende 14 ocak da doğum yaptım..harika bir kkızım oldu.sezeryanla..ama biraz küçük doğdu,çünkü tansiyon problemmim vardı.2.850 gr doğdu..şimdi iki aylık çok şükür kilosu 4.500 gr..sizce normalmi?

allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin,bence çok normal,bol bol emzirin,dahada iyi olsun inşallah:nazar:

Allah sağlıkla büyütmek nasip etsin gayet normal bende 2765kg doğurdum benimde 4500kg dr.iyi dedi sağlıklı olsunlardaŞenizsıksıkta emzir :ecrin_bebek:

arkadaşlar Allah analı babalı buyutsun bebişlerinizi.b topik açtım sizin ayda, katılımınızı rica ediyorum.

...bende inş temmuzda dourucam ancak Eskişehir özel sakarya ve anadolu hastanesi arasında kaldım.

Buralarda dogum yapan arkadaşlardan tavsiye ve fikirler bekliyorum.

Hastane şartları ve doktor tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler..

X