Doğum yapan 2009 ocak anneleri

şu ana dek doğanlar hep zamanından çok önce doğan bebişler kızlar ve o yüzden de sezaryan, moralinizi bozmayın gününde doğan yok henüz, gününde doğacak olanların başında da ben waterfull blooms var 1 ocağı bekliyoruz biz

kizlarr hangi arkadasimiz rüyasinda bi arkadasimiz 16 aralikta dogum yapcak diye görmüstü?
onu tebrik ediyorum 16 aralikta dogumlar bi basladi corap sökügü gibi gidiyor valla :))

en son ezra ve nazlıcan doğum yapmış ,allah analı babalı büyütsün kızlar,nazlıcan süpriz yapmışsın bize senide listede görünce hem şaşırdım hem çok sevindim.
ekinsu balım mıydı 24 aralıkta doğuma girecek olan?Benim bilg.kaplumbağa hızında olunca geçmiş sayfaların hepsine bakamıyorum,yani ne oldu ne bitti haberim yok.

evet talyacım balım ve inanna 25 aralık inaysa 26 aralık da girecekti ama haber yok oldumu olmadı bilmiyorum

Herkese merhaba
Dogan bebislere saglikli uzun omur diliyorum. ben bugun itibariyle 37 haftayi doldurdum.
Bu haftada dogan bebegi kuvoze alirlar mi? bilgisi olan var mi? benim bebegim ters oldugu icin sezaryanla dogum olucak ama kuvoze girmesini hic istemiyorum.

ezra ve nazlıcan 2yeni anne daha eklenmiş listemize oohhh maşallah Allah nazarlardan sakalsın yeni annelerimizi ve bebeklerimizi....
bende hergün doğuruyorum artık azbi karnıma ağrı girse sancımmı tuttu acaba diye panik yapıyorum bide her gece rüyamda doğum yapıyorum.... hayırlısı bakalım bizimde zamanımız gelicek.......

Oooo maşaAllah... Allah hızımızı kesmesin... Darısı bizlerin başına...

Artık her sancı korkutuyor bizleri...

canım ya nazlıcan doğurmuş Rabbim analı babalı büyütsün
off off ne miniktir şimdi o Rabbim esirgesin kısa zamanda toparlanır inşallah
Rabbim nazlıcığımın sütünü bol kılsın ki bebeğide kısa zamanda gelişsin inşallah

zeynepçim, sen ve minik prensesimiz nasıl_?
Sizlerde iyisiniz inşallah, nazlıcanın, prensi de doğdu.

çok güzelmiş yeni konumuz:lepi:
teşekkürler ekinsuŞeniz
hepimize hayırlı doğumlar kaydirigubbakcemile2

canım 36. Haftayı dolduran bebekler kendi kendilerine akciğerleri ile solunum yapabildikleri için küveze gerek yok diye biliyorum.

aslimi_beklerken canim dr lar 36. haftadan sonraki dogumlari normal olarak adlandiriyorlar cunku fazla bir saglik problemleri olmuyormus bir dr dan oyle duymustum.

oooooohh oh iki üç gün giremedim doğuran doğurana maşallah Allah analı babalı büyütsün kuzucukların hepsini inşallah

Hera796................16 aralık..........36+0...........Sezaryan...........3200 gr...........50 cm
Nazobülo.............16 aralık..........36+2...........Sezaryan
Hande80...............16 aralık..........36+2...........Normal...............2100 gr............? cm
Linay....................19 aralık..........38+1...........Sezaryan............3600 gr...........49 cm
Barcli....................19 aralık.........38+2............Sezaryan...........3600 gr...........50 cm
Zeynep215.............19 aralık.........37+2............Sezaryan...........2600 gr...........? cm

Gülçinf...................22 aralık.........38+3.............Sezaryan...........4750 gr..........56 cm
Uzunbeyazbulut.....22 aralık..........35+1.............Sezaryan..........2770 gr..........48.5 cm
Ezra2001.................24 aralık..........38+2.............Sezaryan.........4000 gr.........50 cm

Nazlıcan156............26 aralık...........37+3.............Sezaryan.........1650 gr
İnaysa....................26 aralık...........38+3.............Sezaryan.........

inanna 25 aralık
balım 25 aralık
glabella 28 aralık......daha haber çıkmadığı için kesin listeye henüz almadım :))))

Son düzenleme:

Biz ne zaman bu guzel listeye girecegiz? Nazlican bebegini kuvoze aldilar mi? kilosu dusuk oldugu icin. insallah bi problem yoktur.:Saruboceq:

selam kızlar bizde 36+5 deyiz sancılarım başlamış ama Allah tan daha doğumum gelmedi..3 gün daha diliyorum ondan sonra istediği zaman gelsin.. ama bu 3 gün öncesinden gelirsede doğar doğmaz 3 gün sonra 1 yaşına girecek :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…