Doğum yapan 2009 ocak anneleri

ooooo listemize 3 kişi daha eklenmişş... hayırlı olsun bebişleriniz... allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.. darısıda bizim başımızainş...

allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin kızlar darısı bizlerin başına artık ama yusuf yusuf :)

Hera796................16 aralık..........36+0...........Sezaryan...........3200 gr...........50 cm
Nazobülo.............16 aralık..........36+2...........Sezaryan
Hande80...............16 aralık..........36+2...........Normal...............2100 gr............? cm
Linay....................19 aralık..........38+1...........Sezaryan............3600 gr...........49 cm
Barcli....................19 aralık.........38+2............Sezaryan...........3600 gr...........50 cm
Zeynep215.............19 aralık.........37+2............Sezaryan...........2600 gr...........? cm

Gülçinf...................22 aralık.........38+3.............Sezaryan...........4750 gr..........56 cm
Uzunbeyazbulut.....22 aralık..........35+1....................................2770 gr..........48.5 cm
Ezra2001.................24 aralık..........38+2.............Sezaryan.........4000 gr.........50 cm

Nazlıcan156............26 aralık...........37+3.............Sezaryan.........1650 gr

Son düzenleme:
çok güzel ya hergün yeni bi doğum haberi alıyoruz.pazara kadar baya bi dolacak galiba liste:)
Allah analı babalı, sağlıklı sıhhatli büyütmek nasip etsin bebişlerimizi.....

kızlar yeni bakabildim bilgisayara..oğlumuz 4,750 ve 56 cm. doğdu..herşey yolunda..daha sonra detaylı anlatırım..herkese kolay doğumlar..

8 kişiden sadece bir tanesi normal doğum ( Neden herkes sezeryan doğum yapıyor, neden doktorlar sezeryana bukadar meraklı anlamıyorum. Zaten okadar para kazanıyorlar, sezeryandan kazanmasalar olmaz mı???

Bebek ve anne için tehlikeli bir durum söz konusu değilse yapılmamalı....Dengeyi bozuyorlar :))

kızlar yeni bakabildim bilgisayara..oğlumuz 4,750 ve 56 cm. doğdu..herşey yolunda..daha sonra detaylı anlatırım..herkese kolay doğumlar..

gülcinf maşalllah oğluşuna allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin,bişey sorucam doğumdan öncesinde ultrason ölçümlerinde söyledikleri doru çıkıyomu boyu ve kilosu aynı çıktımı ?

Gülçinf maşallah bebişine, bizimkiler kilolu derken senin bebiş bizimkilerden daha kiloluymuş:)))
Sağlıklı olsunlar inşallah, analaı babalı büyüsün, güzel günlerinizi hep beraber geçirin artık inşallah.

ayy maşallah darısı geride kalanların başına inşallah kazasız belasız bizden de sıra geçseydii anneciklere bebekleriyle birlikte sağlıklı ve uzun bir ömür diliyorum a.s.

gülçin maşşallah canım aman bence nazarlıkları çift çift tak bebişine her görenin nazarı değer valla

masallah kizlarr ay listemiz ne güzel cogaliyor :)) gülcinf yavruna masallah aman nazar degmesin dogum yapan tüm anneleri tebrik edeiyorum allah yavrularinizi sizlere bagislasin amin

Ohh ne güzel yavrulara kavuşuyorsunuz, geçen sene bizde bu zamanlarda aynı heyecanla bekliyorduk şimdi ise ilk doğum günü hazırlıklarımızı yapıyoruz zaman çok hızlı geçiyor.

Herkese hayırlı doğumlar diliyorum, sağlıkla kavuşursunuz inşallah.
Doğum yapanlara da uzun, sağlıklı ömür diliyorum

ooo uc gun girmedim 2 kisi daha dogurmus.
uzunvebeyazbulut canim gözünaydin erken dogum olmus ama umarim sen de bebisin de iyisinizdir...
ezra senin de gozunaydin canim.Allah anali babali büyütsün ..
gülcin seni de tebrik ediyorum canim,Allah anali babali büyütsün insallah.
masallah kilosu da iyiymis bebeginin nazar degmesin insallah..

Hera796................16 aralık..........36+0...........Sezaryan...........3200 gr...........50 cm
Nazobülo.............16 aralık..........36+2...........Sezaryan
Hande80...............16 aralık..........36+2...........Normal...............2100 gr............? cm
Linay....................19 aralık..........38+1...........Sezaryan............3600 gr...........49 cm
Barcli....................19 aralık.........38+2............Sezaryan...........3600 gr...........50 cm
Zeynep215.............19 aralık.........37+2............Sezaryan...........2600 gr...........? cm

Gülçinf...................22 aralık.........38+3.............Sezaryan...........4750 gr..........56 cm
Uzunbeyazbulut.....22 aralık..........35+1.............Sezaryan..........2770 gr..........48.5 cm
Ezra2001.................24 aralık..........38+2.............Sezaryan.........4000 gr.........50 cm

Nazlıcan156............26 aralık...........37+3.............Sezaryan.........1650 gr

inanna 25 aralık
balım 25 aralık
inaysa 26 aralık......daha haber çıkmadığı için kesin listeye henüz almadım :))))

Son düzenleme:
Ya kızlar birazda normal doğurun yaaaa....azcık olan cesaretimizde gidicek sonra....hep sezeryaaaan...

bence de ya biraz da normal dogum.
ben normal yapicam,belki cesaret gelir biraz bana:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…