Doğum yapan 2009 ocak anneleri

kızlar gözünüzaydın,allah analı babalı büyütsün bebeklerinizi.
ekinsu cum ellerine sağlık canım ne güzel düşünmüşsün,hadi bakalım senide bekliyoruz artık....

dogum yapan annelerin gozu aydin olsun a.s..allah hayirli evlat nasip etsin yavrularinizi,
darisi bizlerin basina :ecrin_bebek:

ekinsu cum gülçin de bu sabah sezeyana girecekti ekle istersen.

gözünüz aydın hanımlar. ne güzel meleklerinize kavuştunuz bizde görsek bu günleri. ah allahım son günler geçmek bilmiyor hiç.

gozunuz aydın arkadaslar :)) hepinize saglık ve guzel gunler dılıyorum yavrularınızla

doğum yapan arkadaşlarım Allah sizleri ve meleklerinizi korusun. Allah analı babalı büyütsün inşallah. darısı hepimizin başına. Sağlıkla kucağımıza alırız bizlerde inşallah.

Ayy listeyi görünce heyecanlandım... Bizim ismimiz nezaman yazacak acaba...

Doğum yapan bütün annelerin gözü aydın olsun.... Bebişleriyle hayırlı ömürler diliyorum...

Ellerine sağlık ekinsu, bu hafta herhalde bir bu kadar annemiz daha bebişlerine kavuşmuş olur.En azından bildiğimiz 4 ocak annesi vari, günü belli.Bi de belli olmayanlardan gelirse, epey kalabalık bir liste oluşmaya başlayacak.

gözünüz aydın taze anneler.))) hepinizi de tebrik ederim...maşallah annelerimize de bebişlerimize de..

Allah analı babalı büyütsün hepimizinkini kızlar da şimdi bu aralıkta doğanlar 2008 doğumlu mu olucak geç yazdırılmıyomuymuş ya küçük olucaklar yaşıtlarından

ayy listemize bakın bütün annişlere hayırlı olsun diyrm allah analı babalı büyütmek nasip etsin hepimize tüm ocak anneleri alsın sağ salim kucağıına bebişlerini

Bütün annelrin gözü aydın olsun Allah analı babalı büyütsün bekleyen diğer anneleri de Allahım sağlıkla kurtarsın bebeklerini hayırlsıyla kucaklasınlar inşallah

Hera796................16 aralık..........36+0...........Sezaryan...........3200 gr...........50 cm
Hande80...............16 aralık..........36+2...........Normal...............2100 gr............? cm
Linay....................19 aralık..........38+1...........Sezaryan............3600 gr...........49 cm
Barcli....................19 aralık.........38+2............Sezaryan...........3600 gr...........50 cm
Zeynep215.............19 aralık.........37+2............Sezaryan...........2600 gr...........? cm

Gülçinf...................22 aralık.........38+3.............Sezaryan

Son düzenleme:
3 kızımız ,3 oğluşumuz olduuuuu.Ay maşallah maşallah.hepimiz kucaklarımıza alırız inşallah bir an önce

maşallah maşallah hepsı bırbırınden saglıklı olsun ınsallah annelerımızın sutu bol olsun bebişlerine yarasınn inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh :))

Amanda aman ne güzel haberler ocak annelerinin doğumları başlamış bende heyecan yaptım şimdi sıra bizlere geliyo gerçi benim ocak sonu biraz daha bekleyeceğim.allah analı babalı büyütsün sağlıkla inşallah.allah hepimize kolay doğum nasip etsin.ama sadece bir tane normal doğum var hevesim kırılıyo benimde normal olsun çok istiyorum ama yaklaştıkça korkmaya başladım.çoğunluk doğum yapanlarda hep sezeryan.hayırlısı neyse o olsun artık ne diyelim.

Kızlar normal doğumdan korkarak kendinizi şartlamayın, tabii hayırlısı ne ise o olacak ama kendinizi ne kadar kasarsanız o kadar zor olur doğumunuz.
Bence son güne kadar herşey sizin elinizde:)))

listemiz giderek artiyor Allah dogan bebislere saglikli omur versin.
bizim gibi bekleyen hamisleri de bir nefeste kurtarsin insallah...

y maşalah kıslar liste birden oluşuverdi işallah bizimde ismimiz oraya güzelce yazılır bebişlerimizle birlikte

merhaba ben şubat annesi olucam diye biliyorum ama sizin listenizi görünce aralık ayında başlayan doğumları :) heycan bastı,zaten şubatın ilk haftası olarak görünüyor belki bende ocak annesi olurum.
Doğum yapmış olanların gözüaydın diyorum.Allah hepinizin bebişlerini bağışlasın
Listenizi sağlıkla doldurursunuz umarıma.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…