doğum yapan 2009 mart anneleri..şimdi sıra kilolarda :(((

Merhabalar
Ben de 58 kilo ile hamile kaldım 64 kilo ile doğum yaptım şu anda 57 kiloyum
Bu arada bugün kırkımız çokıyorsengözlerimebaksanab

Merhabalar
Ben de 58 kilo ile hamile kaldım 64 kilo ile doğum yaptım şu anda 57 kiloyum
Bu arada bugün kırkımız çokıyorsengözlerimebaksanab

oo maşallah süper ya ilk kez doğum kilosunun altına düşen görüyorum.maşallah maşallah ama sakın rejim falan yapmaya çalışma

merhabalar ben 78 hamıle kaldım 86la dogum yaptım suan bebegım 50 gunluk ve kılo72 ama bol bol emzırıorum ve su cok ıcıyorum bırde bu benım ıkıncı kuzum bırtanede oglum var kosusturmaktan gıtmıs olabılır herhalde ınsallah gıder kılom yapıssın ıstemıyorum cunku oglumda acayıp kıloluydum bunda fıttım bakalım ne olucak

Burayada liste yapsak ya. Daha azimli olurduk birbirimize bakarak.
Hamilelik başlangıç kilom :52
Hamilelik bitiş kilom :73
Eve çıkış kilom :65
Şu an :60

ben hiç yazmıyayım bari başlarken kaybetmişim 71 le hamile kaldım 89 la doğuma gittim şimid 78 kiloyumsenağlama

bir de zayıflamak için dikkat edeyim biraz diye düşününce hepten azıtıyorum direk buzdolabının önüde buluyorum kendimiklava:

ya buket sırrını ver nasıl zayıfladın o kadar....
Hamilelik başlangıç kilom:56
Hamilelik bitiş kilom :68
Eve çıkış kilom :64
Şu an :61
benim kilo alışım az 12 ama veriş üf yani....
hele kilonun ben de duruşu.hiç bir kıyafet olmuyor eşortman takımı almıştım onu giyiyorum ....:teselli:

Hamilelik başlangıç kilom :60
Şu an :65
EKMEGI KESMAM LAZIM O ZAMAN VERIRIM KILO

hamile başlangıç kilom: 56
doğuma giriş kilom : 75
hastane sonrası : 71
47 günlük anneyim :65

doktor 40 ın çıkınca 60 a inersin bu hızla demişti ama kaldı bu kilo. doğumdan sonraki hafta 67 ye inmiştim.

oyy anamm çok combişim ben...

ya ben kilo verceğime alıyorum hamişlikte tatlı yiyememiştim midem bulanmıştı şimde de yaşpastalar kurabiyeler sütlü tatlılar şekerli şeyler yiyorum hem de tabak tabak 'biri bana dur desin yahu'
benim gibi çok yiyen var mı?

Bende 42 kilo ile hamile kaldım 53 kilo ile doğuma girdim.
1 aylık oldu bebeğim ve ben 47 kiloya düştüm. heryer eski haline dönüyor ama göbiş duruyor, bu konuda çok hassasım, çok moralim bozuk...

hamile kalış:58
doğuma giriş:78
50 günlük :68

10 kilo verdim ama bu kiloda durdum göbişim var sarkmış halde ,iştah da yerinde biraz zor vericem sanırım

valla ben ne hamile kaldığım kiloyu yazayım,ne de doğum kilomu...hele şimdiki kocaman göbeğimden hiç bahsetmeyim...mahvoldum ben..........

mrb kızlar ben doğum yapalı bugün tam 36gün oldu ya şu kilolarla benimde başım dertte hele şu göbeğimle-tatlicadiarzu-giydiklerim yakışmıyor göbeğim çıkıyor kafayı yiycem zaten kilo konusunda çok hassasım 53 ile hamile kaldım 76 ile doğumagittim şimdi tartıldım 64kg nasıl vercem napacam bilmiyorum :1no2:kızlar elma sirkesiyle zayıflamayı duydunuz mu gercekten öyle bişe varmı ?????kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

merhaba soylemsı ayıp bende bı sorun var galıba tartılara kustum cunku hamılelık donemınden daha fazla kılolu oldugum soylenıyr kendıme kıyafet bıle alamıyrm desem yerıdır...CADIARZU

nilay bendede öyle kendime kiyafet almiyorum, almak istemiyorum en son alisverise gittigimde giydigim numara beni isyan etmeye yöneltti!
Dogumdan beir birkere tartildim 62 kiloydum ondan sonra birdaha tartilmadim!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…