doğum yapan 2009 mart anneleri..şimdi sıra kilolarda :(((

BeyazLilyum

diplomalı uzman ev hanımı
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2007
2.343
15
arkadaşlar teker teker dökülmeye başladık..hatta bir çoğumuzun 1 haftayı çoktan geçti bile..9 ay boyunca şu kadar kilo aldım napçam,bu kadar kilo aldım nasıl vercem dedik durduk...hadi şimdi ne kadar zamanda ne kadar verdiniz..doğuma kaçla gitniz kaçla döndünüz...nasıl besleniyorsunuz onları paylaşalım olmazmı..bizde yakınladık..sizin sayenizde tecrübemiz olur....

ben 16 kilo aldim ve yarin gece 20:52 de tam 2 hafta olacak dogum olali 9 kilosunu coktan veriverdim hihoyyythihoyyyt
geriye az bi kilom kaldi onlarida verecm alim allh:teytey:

Son düzenleme:
ooo aşmış bunlar ya maşallah doğurdular şimdide kilo veriyolar.biz daha doğurcazdaaa kilo vercezdeeeeeeeeeeee sırnaşık şey

dogurusunuzda verirsinizde anacimm az kaldi eccük sabredin sonra hep beraber kilo vermeye

şehnazcım 2 haftada 9 kilo çok iyi..40 ın çıkmasına 1 ay var daha...özel bişey yaptınmı canım kendi kendine mi gitti...

şehnazcım kilo vermek ii değil ilk aylar haberin olsun.kasmayın yani kendinizi o kilolar bebiş için lazımmış.dr söylemişti emzirme eğitiminde.kesinlikle diyet falan yapmayın.aylar içinde kendiliğinden gitsin demişti.birde bişey sorcam hastane çıkışı zaten kilolar mutlaka ki azalıyor.senin ne kadardı şehnazcım hatırlıyomusun?ortalama ne kadar gider acaba doğumdan sonra?

bugun 1 hafta oldu, dogumda 5 kilo gitti bu bir haftada da 2 kilo... kaldı 13... hiic bisi yapmadım bol bol tatlı yemekten baska:) uslanmam ya benncokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

yok valla canlarim özel bisi yapmadim diyet de yapmiyorum zaten
acikcasi yemek yemeye firsatim bile olmuyoki aklima geldikce yiyorum ama bakiyorm 2 günde bi gidiyo kilolar

cnm valla ben hastane cikisi tartilmadim tartmadilarda ondn hic bilmiyrm ama eve geldikten 1 2 gün sonra aklima geldi kilo olayi ciktim tartiya 7 kilo falan gitmisti sasirdim ve cok mutlu olmustum hehehehe

Kızlaaar açılın ben geldimmm....
50 kilo ile başladım, 65 kilo ile doğuma girdim, bugün 3. günümüzdü 57.5 kiloyum şuan ama göğüslerim iki günde iki katına çıktılaaar.... Diyet falan yapmıyorum; zaten dün çıktık hastaneden, fırsat buldukça yiyorum... Emzirmek uykusuzlukla birleşince baya bir efor harcatıyormuş...

Son düzenleme:
kızlar doğumdan sonra korse takınca karın çok güzel toplanıyomuş...bunu deneyen veya duyan varmı ?
banada annem söyledi annem beni doğum yaptığında annanem karnını sımsıkı sarmış annem 40 gün çıkartmamış çok işe yaradı dedi bende kendime bir korse aldım inş. işe yarar....

bende geldim:Şeniz:
kiloyu dert etme özgecim gidiyor inanki.
ben 8 kilo aldım.78le doğuma girdim bugün 9.günün dün tartıldım 69dum..
emin ol gidiyor bacım..
göbeğim hiç kalmadı kaldıki sezeryanlıyım biliyorsun..

ahh hayatım sen gibi az kilo alsaydım bu kadarakmazdım..çok uğraştım az almak için ama olmadı işte:1no2:yapımdan kaynaklanıyor herhalde kabullendim bunu..
ne güzel yaa sen daha verirsin..hamile kaldığın kilonun bayağı altına bile düşersin..darısı bizeeeee:Saruboceq:

bende çok kilo alanlardanımm maalesef. 67 yle hamile kaldım 90 la doğuma girdiimm.. (ohaaa diyenleri duyuyorum) şimdi 77 kiloyumm doğum yapalı 3 hafta oldu. ama çok dikkat ettiğim de söylenemez. ama yarından itibaren dikkat etmeye başlicamm. vermem gerek şuu kilolarıııııı....

Kızlaaar güncelleme yapayım dedim...

Gebelik başlangıç kilom: 50 kilo,
Doğuma giriş kilom: 65 kilo,
2.gün (hastane çıkış) kilom: 58 kilo,
3.gün kilom: 57.5 kilo,
6.gün kilom: 55.5 kilo...

Diyet yok, uykusuzluk çoook... Zaten diyet yapmak için yani günde 6 öğün için vakit de yoook...

Sağlıkla büyüsünler, sütlerini lıkır lıkır emsinler... Kilo kendiliğinden gidiyooo...

maşşallah maşallah...bizim mart anneleri kilo konusunda hızlı çıktı..kimsede bişey kalmayacak gibi duruyor..darısı başımızaaaaadelikafadulden

bakalım biz napcaz özgecim.toplam 14 kilo aldım.ama anladığım kadarıyla herkes ortalama hastane çıkışı 7 kilo veya biraz daha fazla vermiş.kalanda zamanla verilir.yeterki bebişler sağlıklı olsunlar.

bakalım biz napcaz özgecim.toplam 14 kilo aldım.ama anladığım kadarıyla herkes ortalama hastane çıkışı 7 kilo veya biraz daha fazla vermiş.kalanda zamanla verilir.yeterki bebişler sağlıklı olsunlar.

canım 14 kilo almışsın doktorlar zaten 14-16 kilo arasını öneriyolar hiç üzülmeyin yani sen verirsinde ben ne yapıyım 52 ile başladım 72 kiloyum yani 20 kafamçokkarıştı kilo almışım... 21 günüm var doğuma kaç kilo daha alırım allah bilir senağlama

zaten boyle bır topıgı acsa acsa ozge acar demıstım :) ehuehe.. ne bu kılolarla alıp veremedıgın guzelım. merak etme verırsın..

ben 52 ıle hamıle kaldım. Dogumdan 1 hafta once tartıldıgımda 65 kılo olmustum yanı 13 kılo almıstım. SOn 1 hafta tartılma fırsatım olmadı. Hadı 1 kılo daha almıs olsam 14 kılo ıle doguma gırdım. Dogumdan 60 kılo ıle cıktım. Sımdı 56-57 kıloyum. (aclık tokluga gore degısıyorda :)))
Eskı kotuma gırdım ama dar oldu. Bıraz gobek calısıp 4-5 kılo verırsem eskı halıme donerım sanırım. Sımcı acelem yok 2 ayda calısmaya baslayana kadar verırım herhalde..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…