doğum yapan 2009 mart anneleri..şimdi sıra kilolarda :(((

maşallah nasıl verdin ?

çok basit.....kızım geceleri uyumuyor bende tabiki onunla sabahlıyorum..sabah uyuyunca bende yatıyorum...dolayısıyla kahvaltımı ancak...öğlen yapabiliyorum.......akşamda ancak fırsat bulabilirsem yemek yiyebiliyorum..kızım verdirdi bana...

işin zormuş.kolay gelsin.peki az yiyorsun anlaşılan sütün nasıl oluyor mu?
ben de 59.5 kiloya düşimüşüm yarımkilo vererek.
siz yeni bedeninize göre kıyafetler aldınız mı?ben almak istemiyorum 1.si 42 beden bişey almak çok zoruma gider . 2.si o üstlerin olduğunu görüp durumumum normal olduğunu düşünüp zayıflama fikrinden vazgeçerim.çok çok yiyorum al betül sana al:mymeka:

doğum öncesi:59
hamilelikte:73
63 günlük:60
ama göbek hala 6 aylık hamile.kilomun çoğu gitti ama hala hamilelik kotlarımı giyiyorum.

çok ilginç şaşırdım cidden..bende 18 aldım 12 sini verdim..6 sı kaldı yavaş yavaş veriyorum ama eski pantolonlarıma 20 günlükten beri giriyorum..göbeğim hiç kalmadı...kilomda eşit dağıldığından vücuduma herhalde her gören vermişsin eski haline dönmüşsün diyor...kaydirigubbakcemile2bilmiyorlar 6 kilom olduğunu-tatlicadiarzu-

ya arkadaşlar biz bebelere süt olsun die yiyoruz içiyoruz nasıl zayıflayacaz bu gidişle kilo vermeyip alacaz gibi gözüküo [sütü olmayan anneler için bende dahil]

bol bol sıvı tüketin komposto kaynatın süt çorba için ve bir fincan ılık suya 5damla rezene yağı damlatın için hem bebişin gazlarına iyi geliyo hemde süt yapıyo ve bide benimki gibi bebişiniz hiç durmuyosa ne gece ne gündüz işde o zaman 2ayda 12 kilo verirsiniz

yaa nası kilo veriyorsunuz anlamıyorum walla ben doğumdan sonra 2 kilo aldım bu nasıl iş bilmiyorum...böyle giderse doğum kilomuda geçicem hiç bir kıyafetime giremiyorum yeni bir dolap lazım bana:):)

Kilo alarak sinirlerimi bozdum depresyona tekrar giriyorum.... :çok üzgünüm: Dogumdan iki hafta sonra 61 felandim simdi doguma girdigim kiloya yaklasiyorum tekrar 64 olmusum... Neden yaa ??

bende çok yiyordum hrm de çok.iştah maşallah.bugün sabah kabızlığı önlemek için 5 kayısı yedim.kilo yapar mı o?az kahvaltı yaptım.şimdi bir insana göre normal yedim asma bana göre çok az.ve bebeler ssönük duruyor.napcam ben ya!

kayisi zayiflatiomussss diye duydummm deneyenlerdenn hergün yiyolarmis ve cok normal yemye devam edilarmiss... insan hergün bikar beaaa

ahaa.. assolitler sonra gelir açılın...

63 ile hamile kalış..
79 ile doğuma gidiş
75 doğum sonrası.. (topu topu 4 kilo defnem 3020 çıktı bende ödem mödem yokmuş..)

şimdi 73 aradan 2 ay 2 hafta geçti... 2 ayda 2 kilomu verir insan klava: klava:

eski kıyafetlerimin yanından geçemiyorum... çünkü hep dar giyerdim ozamanda darlardı...

bi pantalon 2 t-shirt 3 te korsem bi sürüde esofmanım var :1shok: :1shok:

döndür döndür bunları giyorum... zaten sürekli eşofmanlayım... hala da yemeye devam ediyorum.. diyet grubum buymasın..ben nezaman akıllanıcam..

çok istiyorum artık eski halime dönmek...

6 ay kınası yapıcam bari o zamana kadar toparlayım senağlama kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

hamılelık başlangıç kılom 65
doguma gıdış 93
eve gelış 85
sımdı 69
kaldım oyle 3 ay gerıde kaldı ama daha kılo veremıyorum dıyette yapılmıyor ne denemeye kalktıysam cocuga yan etkı yaptı sımdı vazgectım sadece beklıyorum

16 kilo vermişsin geriye 4 kalmış....geriye ne kalmış ki... verirsin.

Ben ek mamaya basladiktan itibaren diyet yapmayi düsünüyorum??!! hemde ciddi bir sekildee!!!

valla kızlar ben doğumdan itibaren dikkat ediyorum..çok şükür sütte oluyor,kiloda alıyor
yoksa 18 kilonun 14 ünü nasıl verecektim..doğumda sadece 5 gitmişti...4 kilom kaldı..eski kotlarıma,pantolonlarıma giriyorum..bir tek 1 tane kotumla cebelleşiyorum ama o zaten dardı...28 beden..şimdiki hedefim ona girmek..ama benim göğüsler dehşet büyüdü..üst kısmıma çok bol şeyler almalıyımki olsun..
herkes söylemiştir gerçi ama rezene,ısırgan için cidden faydası oluyor..ben diyet yapıyorum şuan ama protein ve vitamin içeren şeyler yiyorum..bol bol sebze meyve falan..haftada 2-3 kez et yiyorum ızagara ama...ondan verebildim yoksa bunalıma girerdim ben..yaz geldi bide aman aman....

-valla sütüdee geçtim ben deli acıkıyorum veee ne bulursam yiyorum.. şimdide elimde koca bir pizza var ama öğle süperfresh filan değil kallavisinden...

depresyon bir kenera yemeninde tatdını çıkarıyorum... amman vericez işte diyorum içimden dışımdan... ayatta ne zaman böyle doyasıya yiyeceğim..

benim hamilelikte şekerim çıktı 1800cal diyet yaptım... düşünün halimicokacimcoook

kafamçokkarıştı

3.aydan sonra mı?

6.aydan itibaren

al benden de okadar... su süt tantanası bitsin diet başlıycam yoksa depresyona giricem... giyecek bişeyim yok alasmıyorum da..senağlama

hic sorma hamileliklerdeyim haleeen catlaklar sayesinde etekte giyemiyorum benim bacaklarin arkasi catlak dlu asagiya kadar dirseklere kadar delikafadulden :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…