doğum yapan 2009 mart anneleri..şimdi sıra kilolarda :(((

6.aydan itibaren

hic sorma hamileliklerdeyim haleeen catlaklar sayesinde etekte giyemiyorum benim bacaklarin arkasi catlak dlu asagiya kadar dirseklere kadar delikafadulden :çok üzgünüm:

dirsek kolda olur kız kaydirigubbakcemile3..
sorma bende zaten vardı şahtı şahbaz oldu... bide üstüne karnım çatladı...hamilelikten önce-hamilelik esnasında sürmediğim krem yağ kalmadı...olmayınca olmuyor..

hala ümitle kremlenşiyorum..batıcaz bu gidişle...

bacak için önerim var..

işe yarıyor en azında çatlaklar gitrmesede gözükmüyor... sebnde rahat rahat etek giyersin..kılların köklerinide kapatıyor..:lepi:

Burayada liste yapsak ya. Daha azimli olurduk birbirimize bakarak.
Hamilelik başlangıç kilom :52
Hamilelik bitiş kilom :73
Eve çıkış kilom :65
2 aylıkken :60
Şu an:58
3 kilo daha versem rahatlarım

Hamilelik başlangıç kilom :56
Hamilelik bitiş kilom :68
Eve çıkış kilom :62
2 aylıkken :60
Şu an:59.5
3 kilo daha versem rahatlarım
hihi kopya çektim

bu da benim listem;
hamile kalış: 51
doğuma gidiş:67
doğumdan 1 hafta sonrası:60
sütüm olsun diye yediklerimden sonra bu gün:63
off off bari sütüm olsaydı, o da yok.. aynalarla küstüm, depresyondayım.delikafadulden

hamile kalış 47
doğuma gidiş 68
doğumdan 1 hafta sonra 60
sımdı bebegım 3 aylık 52
daha fazla vermeyı dusunmuyorum zaten cok zayıftım kılo alamıyodum bu kılom gayet ıyı ama tek sorunum goğüslerim cok buyudu oyuzden eskı kıyafeterımı gıyemıyorum dar thıstlerım artık cok kotu duruyo

14 şubat 2009 da 75 kilo ile dogum yaptım..hamıle kalmadan önceki kilom 60 tı suan 65 kıloyum..yan 5 kılom kaldı..ehralde kızım yürümeye başlayınca arkasından kosturmaktan bu kıloyuda verırım:)

hamile kalışım 52
doğuma gidişim 72
hastaneden eve geldişimde 66
20 günlükken 59 oldum uzunca bir süre 59 da kaldım
oğlum 77 günlük bu sabah tartıldım 57 kgım.
55 e düşmek istiyorum olduğum kilodan hep fazla göstermişimdir herkez kilon az ama toplu gösteriyosun diyo ...
vücudum çok şekilsiz ölçülerim berbat belim 80cm göbek çevrem 90 cm kalçam 94 cm yani altım ince üstüm kalın şu göbek beni mahvediyo nasıl kurtulcaz bu göbeklerden yawww

kızlar var ya siz iyisiniz ben ne yapayım...
gebelik önce 76,5kğ(zaten öncedende kiloluydum)
doğuma giderken 92kğ
doğumdan sonra 80,5 a kadar düşmüştüm
şimdi 83 kğ (süt olsun diye yersem tabii bu olur)
açıkcası bunalımdayım eski hiçbir kıyafetim olmuyor karnım çatlak aynen benimde bacaklarımda bilerime kadar çatlaklar var ne zaman olmuş bilmiyorum karnımdan bacaklarımı göremiyordum ki
şu an egzersize başladım mekik çekiyorum inş vericem kalan 6,5 kiloyuda
hala hamile pantolonu giyiyorum çünkü sadece o oluyor moralim çok bozuk 3 ay sonra işe başlayacağım eski hemşire formama girecek kadar kilo vermem lazım herkesin aaaa hiç kilo vermemişsin kiloların duruyor demesini istemem

kızlar var ya siz iyisiniz ben ne yapayım...
gebelik önce 76,5kğ(zaten öncedende kiloluydum)
doğuma giderken 92kğ
doğumdan sonra 80,5 a kadar düşmüştüm
şimdi 83 kğ (süt olsun diye yersem tabii bu olur)
açıkcası bunalımdayım eski hiçbir kıyafetim olmuyor karnım çatlak aynen benimde bacaklarımda bileğime kadar çatlaklar var ne zaman olmuş bilmiyorum karnımdan bacaklarımı göremiyordum ki
şu an egzersize başladım mekik çekiyorum inş vericem kalan 6,5 kiloyuda
hala hamile pantolonu giyiyorum çünkü sadece o oluyor moralim çok bozuk 3 ay sonra işe başlayacağım eski hemşire formama girecek kadar kilo vermem lazım herkesin aaaa hiç kilo vermemişsin kiloların duruyor demesini istemem

bende varımm :))
51 kg ile hamile kaldım
67 kg ile doğum yaptım
60 kg eve geldiğimde
şimdi 3 aylığız ve ben 54 kg

ben de durumu vahim olanlardanım.
74kg hamile kaldım
96kg ile doğum yaptım.
90kg ile eve geldim.
şuan ise 88kg. okadar uykusuzluğuma koşuşturmma ve emzirmeme rağmen.... ne yapıcam bilmiyorum hiç bi kıyafetim gelmiyor... çok üzülüyorum...klava:klava:

65 ıle hamıle kaldım doguma gıderken
93 kıloydum eve geldıyımde
85 kılo olmuştum şimdi
68 kıloyum dogum yapalı 3 ay oldu
dahada zayıflamam gerek ama emzırıyorum dıye dıet de yapamıyorum nasıl yapıcaz bılmıyorum

76 ile hamile kaldım 90 ile doğum yaptım şuan 79 kiloyum..eski kıyafetlerim oluyor çok şükür (zaten eskidende pek zayıf değildim hani ) ama boyumda kısa değil arkadaşlar...emzirirken rejim yapmayın doktorlar ama zayııflamanında en etkili yoluymuş emzirmek!peki ben neden bi fark göremiyorum?bence rejim yapamasakda spor yapmakta fayda var siz ne dersiniz?günlük yürüyüşler mekik oynayıp zıplama vs...canlarımız sağolsun arkadaşlar

benim durumumda biraz garip.70 ile hamile kaldım.doğuma giderken 71 idim.(hamileliğin başında 61 e kadar düşmüştüm de.)eve geldiğimde 65 idim.92 günlüğüz ben 61 kiloyum.vallahi hamilelik öncesi o kadar kilo vermeye çalıştım olmamıştı.evlatcığım verdirdi.hedefim 58 inş.

canım bende 46 kiloyla hamile kaldım ve hamileliğimin son aylarına doğru kilo almaya başladım ve 59 kiloda doğum yaptım..ve 53kiloda kaldım ve şuanda aynı 54 54 kilodayımm.ama ben zaten zayıf olduğum için kilo almayı istiyordum birazcık...oda canım kızımın sayesinde oldu şuan tam istediğim kilodayımm..allahım inşallah vermem

yediklerime o kadar dikkat ediyorum. yürüyüş te yapıyorum. metebolizmam mı yavaşladı nedir gr. oynamıyor tartıdakafamçokkarıştı sinir oldum yaww... hala 63 üm her sabah bugün başkabirgün diye tartıya çıkıyorum sonuç hep hüsran. napsam bilmiyorum.. 3 ay oldu doğum yapalı hala 6 aylık hamile gibi göbüşüm..:sinifsinif:

53 ile gebe kaldım.75 ile doğuma girdim.sezeryan ile doğum yaptım.doğumdan 15 gün sonra mekik çekmeye ve jimnastik yapmaya başladım(doktoruma danışmadan)ki çok şükür bi arıza çıkmadıkaydirigubbakcemile2 tam 3 ay oldu doğum yapalı.59 kilodayım.4 kilo daha verip 55 olmak istiyorum.bebebğim emmediği için rejim yapabiliyorum(bazenkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…