doğum yapan 2009 mart anneleri..şimdi sıra kilolarda :(((

kafayı yedim kızım bendelikafadulden paranoyak oldum..bu takıntıyla zaten en üstüne yapışıppta gitmeyen benimkiler olur herhalde

ben doğumda 5 kilo vermişim daha da giden yok :roflol:
yalnız hastaneden çıkarken kocaman göbeğim vardı..şimdi yok ama kilo da aynı..anlamadım ben bu işi..bakalım 40 a kadar sabır..sonrasında nasipse yaparız bişeyler veririz..

selam kızlar ben geldim.doğumumu yaptım şükür iyileşmeye çalışıyorum.kilom doğumdan önce 73 şuan 68 :)ama şişkinlikler geçmedi.sizin karnınız nasıl kızlar?bende sarkma yok hala 4 aylık hamile gibiyim.

kilo konusunda benide pek umudum yok, 60 la başladım 76 ile doğuma girdim, 13 gün oldu 70 kiloyum. ödem çok fazla olmuştu ben de, hastaneden çıktığımızda 75 kiloydum delikafadulden sonra ödem indikçe 4 daha gitti hala var ödem bakalım 40 çıkana kadar bişey yok sonrasında hafifi hafif harekete başlarız. kızım sağlıklı ya kilo da gider elbet 3 ayda gitmezse 1 sene de gitsin ne yapayım.

Ooo sizdekilerde kilomu...benneyaptımki60 la başladım 89 ile doğuma girdim,eve döndüğümde 81dim.hihoyyyt.10gün oldu 77 yimmm.Kaldı 17 kg:bbo:Allah kerim...

71 ile hamile kaldım 88 le doğuma gittim ,eve geldim yine 88 acayip bi ödem vardı ,tansiyonum çok yüksekti doktor ilaca başladı cumartesi o günden beri 10 kilo gitti:1shok:
ama sanırım gidenler ödem yoksa 5 günde 10 kilo gitmez dimi:uhm:

ödemdir canım o..acaba benimdemi tansiyonum yüksek diyorum..hastaneden çıkarken 7 aylıkken giydiğim pantolonumun önünü kapatamadım..o kadar göbek vardı...halbuki ben çok rahat giyerim diye çıkış için onu koymuştum..
şimdi 6 gün oldu göbekten eser yok..ama hastaneden çıktığım kiloyla aynıyım.sadece 5 gitti..yemem çok normal ama anlamadım inanki..hep sulu tüketiyorum...

canım bi baktır istersen tansiyonuna bende aşırı başağrısı yapmıştı bir de öyle farkettik zaten
ama tansiyon olmasa bile doğumdan sonraki 40 gün ödem olması normal demişti doktorum

kızlar bende doğum yapalı 18 gün oldu 6 kilo verdim bende ilk hastaneden çıktığımda hamileyken aynı kiloydum..çok üzülmüştüm.şimdi 71 kiloyum.inş veririm hedef 11 kilo hadi hayırlısı..

bende 75le hamile kaldım 86la doğuma girdim şimdi 79um inşallah dahada zayıflıycam ilk doğumumun kilosunu bile vericem alimallah ha gayret aman kıslar benim yaptığım hatayı yapmayın süt olsun diye habire yedim sonra tombul bi bayan oldum bolca sıvı alın hem ödemlerinizi atarsınız hemde süt olur ben akıllandım

78 ile hamile kaldim.. 88 ile doguma gittim.. suan 81 kiloyum.. kaldi 3 kilo.. oda neki, verilir allahin izniyle.. ki bu kiz beni öyle bi tempoda tutuyorki 78dende asagiya inerse kilom hic sasirmicam -tatlicadiarzu-
aman yeterki cani sag olsun.. tek derdim kilo olsun..
:1rolleyes:

siz az kilo almışsınız ama..benim en son tartıldığımda 16 kiloydu..oda doğumdan 3 hafta önce...yani 17,18 hatta 19 kilo almış olma olasılığımda var...ama 16 kiloyu baz alırsak ben daha 6 sını verdim..10 u duruyor..görenler kilon kalmamış hiç diyorlar ama korsenin marifetikaydirigubbakcemile3

60 la hamile kaldım 74 le doğuma gittim.1 hafta önce 68 dim şimdi 66 yım.kaldı 6 kilo :)

kızlar selam ben nisan annesiyiyim 8 nisanda doğurucam inşallah da size bişey sorucam sezeryandan sonra korse ne zamn sonra takılabilio kullananan var mı içinizde?

52 ile hamile kaldım 73 kilo ile doğuma gittim.Eve geldiğimde 65 kiloydum. Sonra ishal oldum 2 günde 2 kilo daha gitti.En son baktığımda 10 kilo gitmişti.Kaldı 11 kilo...
Şimdi iştahımda yok. Şu an kaç kilo olduğumu bende merak ediyorum.

kızlar selam ben nisan annesiyiyim 8 nisanda doğurucam inşallah da size bişey sorucam sezeryandan sonra korse ne zamn sonra takılabilio kullananan var mı içinizde?
Canım ben de tereddüt ettim gyerken ama 5.gün g,yd,m rahatlıkla.Hiç rahatsız etmiyor,ama penye ve lohusa korsesi olanları tercih et mutlaka

Canım ben de tereddüt ettim gyerken ama 5.gün g,yd,m rahatlıkla.Hiç rahatsız etmiyor,ama penye ve lohusa korsesi olanları tercih et mutlaka

teşekkürler arkadaşım 5. gün giymişsin süper sanki hiç hamilelik geçirmemiş gibi görünmüşsündür

Yok bacım öle olmuyo pek.Hele hastaneden çıkarken doğum yapmamış gbi oluyosun.Kendini hazırla buna... Tabi hergün iniyor yavaş yavaş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…