doğum yapan 2009 mart anneleri..şimdi sıra kilolarda :(((

selam kızlar, ben de pc nin azizliğine uğradım yine:) daha yeni bakıyorum. uamrım daha sık girerim net.e...

e ben de yazayım. 56 küsürle başladım, 75 küsürle doğuma girdim. normal doğumdu. çıktığımda 4 kilo vermiştim. bugün 15. gün. toplamda 18 kg aldım. 8 kilom kaldı. ben de diyet falan yapmıyorum. öyle anlamadığım bir şekilde gitti kilolar. ama belli bi süre sonra sabitleneceğini düşünüyorum. fücudumuz alışacak bu uykusuzluk vs temposuna.

bende hamileliğimde 26 kilo aldım benneyaptımki doğumda 5kilosu gitti.doğum olalı 11 gün geçti ve ben 9 kilosunu verdim hiçbişey yapmadım diyet falan yok sadece çok tatlı yemiyorum kiolarda geldikleri gibi gidiyorlar :sm_cool:

bende 54 kiloyla hamile kaldım 71 ile doğuma girdim doğum yapalı 20 gün oldu şuan 60 kiloyum,nasıl gitti bukadar kilo hemen bilmiyorum ama sanırım ben yalnızım evin işleri,bebek falan btün işler bana kalınca kilolarda gitti,ama göbeğim hala var biraz oda zmanla gider inşallah.

evet.. 78le basladim.. 88le doguma girdim.. suan 76 kiloyum.. 72ye kadar düssem keske.. sütümde yetse..

slm kızlar bende 59 la hamile kaldım 68.5 doğuma gittim dogum sonrası 63.5 düştüm 5 kilo gitmiş 20 gnlük olduk 61 düşmüşüm bu tempoyla daha fazlası da gidicek sanıırım

bende aldığım 18 kilo ile gittim hastaneye..6 kilo vererek geldim hastaneden...sonraki hafta bi 5 kilo daha verdim ödemi attı vücut..şuan sanırım 5-6 kilo fazlam var hamile kaldığım kiloma göre ama o kilodanda 5 kilo verirsem iyi olacak ama nasıl olacak bilmem...

selam millettttt,
86 ile hamileliğe başladım 96 ile doğuma girdim 10 kilo almıştım yani. şimdi 87,5 kiloyum umarım daha da zayıflayabilirim.

67 ile başladım 83 le doğurdum bugün tartıldım 75 kilo gelidim
bi 6 kilo verirsem yeter emzirirsen verirsin diyolar ama umarım veririm
ama su dikişlerin acısından bi kurtulsam kiloda umrumda değil

yaa ben neden veremiyorum.. 55 le başladım 68 le doğuma gittim eve geldiğimde 63 düm 17 gün oldu hala 63 ne zaman zayıflayacagım ben

55 le hamile kaldım.75 doğuma gittim..doğumdan 1 hafta sonra tartıldım..63 düm..şuan 58 kiloyum...benim kız eritti beni....gece uykumuz yok......artık düzenli yemekte olmuyor..ona bakacam diye...bakalımm..

Ya bana yaklaşan bilem yokkk...
Ben 30 kilo aldım yahu.60tan 90aa:))...Ve 40 gün oldu hepsi hepsi 13 kg.gitti...
Düşündükçe,o tartıya çıktıkça iice geriliyorum.Hiiiç ilgilenmiorum...

yahu benim kilo vermem durdu..hatta yine almaya başladım..belimde bi can simidim oluştu veremiyom..göbeğimde var biraz korse fazla takmadım..inşalla gider...

63 ile hamile kaldım 77 ile doğuma girdim şimdi 67 olmuşum
doktorum çok iyi 2-3 ay içinde 2 kilo daha gider sana 2 kilo kalır onu da rahatlıkla verebilirsin dedi
doktorun dediğine göre doğumda 6 hafta sonrası hedefleri en az 8 kilo verilmesiymiş.
ben 10 kilo vermişim hihoyyyt
inşallah süt olsun diye yediklerimden almam kilo

kızlar karnım 10 cm genişlemiş.oysa ideal 12 kilo almıştım.6 kilosu doğumla gitti.6 kilo ve 10 cm nasıl gider.?gerçekten gider mi?sanki artık böyle kaldım gibi....

Ben 45miydi neydi basladim 65le doguma girdim kacla ciktim ve simdi kac kiloyum bilmiyorum sezeryanliyim göbis var herkes 3-5aylik hamilemisin tekrar diyor beni sinir ediyor ve o yüzden tartilmayi düsünmüyorum... OF OFF

ben 59 la hamile kaldım hatta 60 tım, 74 le doğuma gittim. doğumdan sonra 68 e düştüm.yarın 40 mız çıkcak 63 oldum.

X