Doğum sonrası kilolarımız ne durumda:)) ???

Kızlar bende takmıyorum aman etli butlu oldum..istesem olamazdım diye düşünüyorum artıkgamyoncuiremsu..bebeklerimiz emekleyip yürümeye başlayınca zaten kendiliğinden eriyeceğiz..hep böyle olacak değiliz ya ,şimdilik böyleyiz napalım..

evet apperincim aynen katılıyorum ben ilk doğumumda da 30 kilo almıştım ve hepsini verdim umuyorum ki bunda da veririrm. yani inşallah

evet apperincim aynen katılıyorum ben ilk doğumumda da 30 kilo almıştım ve hepsini verdim umuyorum ki bunda da veririrm. yani inşallah

anaaaaaaaam kız sen neyaptın ya 1 de yetmedi 2.sindede tutamamışsın boğazını bidaha töbe 2 canlıyım diye önüme geleni tıkmıcam ağzıma. ya arkadaşım yeni doğum yaptı yediğini arkasından çıkartarak geçirdi hamileliğini bebekte 3.500 geçik doğdu. ya ben ye ye ye 4 kilo yaptım doğuramadım kilolarda bana kar kaldı. yok anam yok bidahakine diyetisene gidicem 12 geçmek yok. seneye 2010 mayıs annelerinden takip edersiniz beni. kafaya koydum:lepi:

kardelenciğim bende senin gibi dedim 1.cide acemiliğe geldi ikincide aynı şeyi yapmıcam dedim çünkü çok zor oluyo hem kıyafetler olmuyo hemde vücut çatlak yarık mahvoluyo ama sonuç olmadı işte bence bünye meselesi ne kadar dikkat etsemde yine hamile olsam alırım o kadar kilo

merhabalar ben 56 kiloyla hamile kaldım 77 kilo ile doğurdum. doğumdan sonra 67 kilo ya düştüm.. (bu arada sezeryan ile doğum yaptım)hala aynıyım benneyaptımki azda yiyorum ama bünyem müsait :çok üzgünüm: inşallah zaman içinde veririm. tatlicadiarzu daha 2 ayı yeni geçti.a.s sütümde olmadı. yavrum emdi emdi boş. göğsüm yara oldu. zuzu mun ağzıda pamukçuk. bıraktım bi kaç gün sonra da verme süt dediler. anladığınız gibi emzirmiyorumda, az da yiyorum. ama hala foss. doğurduğumuzla kaldık. koca bi göbek ve harita metod defteri gibi çatlak.. ama bu kiloyla nasıl yaşarım bilmiyorum. çok ümitsizim..

Son düzenleme:
canım ümitsizliğr kapılma ilk çocuğun galiba. bi sene içinde verirsin çatlaklara gelince sade göbek olsa ii baştan ayağa(( ama yapcak bişi yok napalım sağlık olsun

drydeniss ben de 77 ile doğuma girdim 2 aydır 69 kg da kaldım bazen 70 e bile çıktığım oluyor..göbek altı kırmızı çatlaklarla dolu.evdeyim sürekli balkona bile çıkamıyorum..deliricem..el kadar bebekle nereye gidebilirim ki...kimseye de emanet edemiyorum..gözüm arkada kalır diye..artık işe başlayınca bakalım verebilecek miyim?

kızlar demin yazılarınızı okudum hemen eşimi ardım k.kartı başvurusu yapmıştı kart bankadaymış dedim hemen git onu al hemen gel eve koşu bandını alıcaz kilo vermem gerek hemen çabuk ol koş dedim.:roflol: hepsiburadan beğendim bitane biçok özelliği var yanında hediyeleride. şimdi yapabildiklerimi yapsam yeter. aslında bide şimdi baktım boy aynasına mini bişyler var üstümde hani güzel fizik yine fena değil ama azcık verim ya eski halimin popo ve meme bakımında 2beden büyük hali ama olsun tartıya çıkıp 65 bazen hele 66yı görünce bana bi haller oluyorkafamçokkarıştı ölçtüm şimdi bide 97 87 99 :1shok:önceden eksiğim vardı fazlam yoktu başı ve sonu fena değilmişte ortadaki nasıl 60laradüşürücem bilmemlaelaelaelaelae

rida ve marem-alperen. valla bu çatlak ve kilolarla tatile gittim mi gittim:lepi:. sıkılmadan bikinimi giydimmi giydim:lepi:. güneşlendimmi güneşlendimlülülülülülü. çatlaklarım noldu peki? renk değiştirdi.:dance: bronzlaşınca kayboldular sanki. ama bikinimin altı boxer tarzıydı. yani göbeğimin altına kadar çektim.:sm_cool: sade üsttekiler kaldı :) güzel bir tatilin bana kattıkları bunlar :) kesin kilo almışız diyorduk. görümcem almış kilo bende almışımdır dedim ama almamışım.:teytey: en kısa zamanda kilolarımızdan kurtulmak ümidiyle...:1hug:

Biz 2.5 ay olduk sayılır ve ben şu an 70 kilo civarlarında geziniyorum Yani kırkımız çıktığından beri 2 kilo vermişim. Ama çok yavaş gidiyor kilolar birde yemeye devam ediyorum. Süt sorunumuz olmasın diye. Eşimin kuzeni geldi geçen gün..68 le hamile kalmış kızı şu an 15 aylık ve 64 kiloya düşmüş yani hamileliğe başladığı kilodan 4 kilo daha zayıf ve vermeye devam ediyormuş ama sürekli bebeğin peşinde :))) Yalnız hala hiçbir kıyafetim olmuyor. Paçozluğa devam yani .. Gri eşofmanımla bütünleştim artık sokağa çıkarken.. 64'e düşsem giyeceğim artık kotlarımı sanırım (

kızlar bende 26 haziran da doğum yaptım...hamilelikten önce son 2 yıl içinde 10 kilo kadar alıp 69 kiloyla hamile kaldım kafamçokkarıştıdoğuma 75 le gittim ..normal doğum yaptım hastaneden döndüğümde 69 kiloydum:))))...ilk günler 66 ya kadar düştüm ama gelen gidenden ne yediğime dikkat edemedim açıkcası bugün 35 gün oldu gene 69 olmuşum...üstüme yapıştı bu rakam yawww...çok mu acele ediyorum kilo vermek için acaba....10 kilo vermem lazım offffyerimseniben

ayyyy kızlar ne güzel 60lı kilolardasınız ben ilk hamilel,iğimin kilolarını vermeden 2.yi doğurduğum için şu an çok kiloluyum hala toplam 20 kilo vermem lazım ama napim yavaş yavaş vermem lazım yemezsem süt olmuyo ondanda korkuyorum

offff offff kilo konusunda yazdıklarınızı okuyunca en vahim durumda olan benim sanırım..(((( hamilelik öncesine dönmem için 15, evlilik öncesine dönmem için 30 kilo vermem lazım...yani gerisini siz düşünün....

bu hafta yarım kilo daha verdim.şuan 60,5 kiloyum.ama hala eski kıyafetlerim olmuyor. olmasını da bekleyemem çünkü onlar 36 beden.geç de olsa vereceğime inanıyorum ben.doğumdan beri 13 kilo gitti.

bende baştan hızlı verdim ama sonra durdu.benimde fazlam çok en kötüsüde kıyafetlein olmaması zaten 38 bedendim şimdi 42 yim kilo verdikten sonrada bu aldığım kıyafetler olmayacak ne yapsam kötü ne vardı bu kadar kilo alcak offfffffff

dolaptaki giysilerimle vedalaştım doğumdan sonra. doğumdan önce 36-38 bedendim. 36 beden nere 42 nere? eskisiler diz kapağımdan yukarı çıkmıyor artık...klava:

merak etme canım bende sendenim üzülme:içelim:

kızlar bide ben şu mısır gevrekleri varya onları deniyorum kahvaltıda veya öğlen yeyince tok tutuyor nesfit aldım güzel ama k-bar daha güzel bi deneyin derim hem içinde bol bol tahıl var hemde süt içmiş oluyorsunuz bebişlerede bol bol süt yapıyor:1hug:

kardelencim baktım çok beğendim hatta bende sipariş verdim ve aldım sırnaşık şey ah ahhhh 10 kilomu benim 20 kilom varÇok üzgünüm çoook verilcek bende tam öyle titrettiren bişi istiyordum:sm_cool: bana hamilemisin die sormuyolar çünkü kilolar yüzey alanım boyunca yayılmış durumda basen ve kalça bölgesi özellikleÇok üzgünüm çoook

aa çok iyi yapmışsın çok güzel kapsamlı bi alet selülit kemeri bile var. ben baya araştırdım fiyatıda uygun baktım stoklar tükeniyor hemen alayım dedim. gelsinde bakalım hangimiz daha çabuk kilo vericek:hooray:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…