Doğum sonrası kilolarımız ne durumda:)) ???

ben 52 kiloyla hamile kaldım doğumdan sonra eve gelince 64 düm 4 ay geçti 62 yim yemezsem süt olmuyor ne yapacağız bilmem valla gittim denize girdim boşver.dünyanın en güzel şeyine sahibiz artık.

bi gün kalkıyorum göbeğim biraz gitmiş bigün kalktığımda da daha çok çıkmış sizede oluyormu?

canım kardeşim morelini yüksek tut.ben 63 kilo ile gebe kaldım ve doğuma 101 kilo ile girdim.yani tam 38 kilo aldım.yaaa çok acı dimi.şuan 78 kiloyum 3 ayda 23 kilo verdim evrim geçirdim kendimi tanıyamadım ama şimdi yavaş yavaş toparlanıyorum umduğumdan hızlı kilo veriyorum bu banada moral oluya tabi annelik harikaaaa bi duygu ayaklarım yere basmıyo çokta umrumda değil şuanlık açıkçası...

Haklısın tabi annelik başka bişey, benimde kiloyu çok taktığım yok ama arada ayna önünden geçerken dikkatimi çekiyo bide dışarı çıkarken üstüme giyinmek sorun olunca :)) ama yinede iyiki Ecrin'im var canım kızım senin için herşeye değer

yaseminciğim ya senin bu kaynana alemya. stendapçı gibi. bu erzurmlara yönelik bişey heralde. benim erzurumlu bi arkadaşım var. aynen sürahi nine gibi maceraları var her anlattığında arkaş gülmekten ölürüm. bigün onlardaydım (bekarkene) arkadaşımda türbanlı tuniğini giydi eşarbını taktı altına pantolonunu giyicekti gittik babannenin yanına dedi babanne hadi biz çıkıyoruz dışarı. dedi vuuuu kızım nedisen sen böylemi çıkıcan? evet babanne nevarki herkez böyle çıkıyor dedi arkadaş. kızım yapma bak babana derim seni dedi sonra bana döndü kızım bişey de şuna bu neydi böyle dışarı çıkıcak. gül gül ölüyoruz kadın kalktı aramaya babasını. çok komik şeyleri var hem çenesi var dır dır hemde böyle komik şeyler senin kaynanada ona benziyor heralde ya:)))))) sidik yarışı yapıyor resmen:))))))))

bi gün kalkıyorum göbeğim biraz gitmiş bigün kalktığımda da daha çok çıkmış sizede oluyormu?
evet yaa. geçen bi baktım benim inmiş göbişş süper ya falan oldum :teytey: arkadaşlarla haftasonu tatile gitmiştik (cumadan çıkıp pazar geldik) bu arada themis oluyor kendisi az kaldı bebişini kucağına almaya ikimizde şöyle şezlongda uzanıyorduk bi baktık benim göbüş 5 aylık pozisyonunda :1shok: anaaa dedik nolduk. ertesi gün regl oldum yaaa senağlama hak mı bu reva mı? bizimkiler havuz keyfi yaparken ben onları foto şipşaklıyordum. sadece onları değil ama :jeyyar: benim gibi çatlakları olan hatunların çatlaklarını :dance: ama kimsenin çatlağı benimki kadar kötü değil :a015:senağlama

Son düzenleme:
kardelencim sorma kız aynen öyle yarış yapıyo :))) kıyafetime felan karışamıyo ben baştan tepkimi koydum herkese hiç bişeeyy diyemiyo zaten açık giyinmem teker gibi popoyu mutlaka uzun bişeylerle kapatırım :)))

doğru sağlıklı şeker mi şeker bebişlere sahizbiz ALLAHA ÇOK ŞÜKÜR. ama benim gibi kilolu hamile kalanlar doğum sonrası daha da kilo almış şekilde kendilerini görünce moralleri bozuluyor.koşu bandı sanırım bana yarasdı günde 20-25 dk yürüyorum 1 kilo vermişim doğum öncesi kiloma dönmeme 4 kilo kalmış ama ben yine çookkkk kiloyum zaten ama yavaş yavaş gidiecek inşallah

kardelencim sorma kız aynen öyle yarış yapıyo :))) kıyafetime felan karışamıyo ben baştan tepkimi koydum herkese hiç bişeeyy diyemiyo zaten açık giyinmem teker gibi popoyu mutlaka uzun bişeylerle kapatırım :)))

doğru sağlıklı şeker mi şeker bebişlere sahizbiz ALLAHA ÇOK ŞÜKÜR. ama benim gibi kilolu hamile kalanlar doğum sonrası daha da kilo almış şekilde kendilerini görünce moralleri bozuluyor.koşu bandı sanırım bana yarasdı günde 20-25 dk yürüyorum 1 kilo vermişim doğum öncesi kiloma dönmeme 4 kilo kalmış ama ben yine çookkkk kiloyum zaten ama yavaş yavaş gidiecek inşallah

ya şu koşu bandından bende mi alsam neeee
zaten eşim diyo alalım diye ama bana biraz ücretl igeldiği için
aslında yürüyüş yapsam hiç fena olmaz...
lojmanda oturduğum için kondisyon salonumuz var ve sahuna var imkanlar çok ama faydalanmak isteyene..
oğluşum altı aylık olana kadar pek bişey yapmayı düşünmüyorum yani rejim ve spor olarak
rejim yaparsam sütüm azalacak biliyorum spor yapmakta ilk altı ay sakıncalı biz sezeryanlılara diye...
aslında bu kilolara takmıyo değilim hiç ama hiçbirşeyimin olmaması moralimi sıfır yapıyo...
bi dolap dolusu eşya ama olan 4-5 tane onlarda beğenmediklerim bol ve spor olmadıkları için of ya offff....
daha 8- 9 kilom var koşu bandı fikri bayağı aklıma yatıyo ama napsamki
ya bu arada ben hala regl olmadım ağustosun başında lekelenme gibi geldi ama oda damla damla böle olan varmıkine....

yaseminciğim çok iyiya bak yaramış koşu bandı kilo vermeye başlamışsın . ben evede durmadığım için buaralar pek çıktığımyok üstüne kaldım bu kiloda. bi 10 günde çıkaman bakalım gelince kilomu alıcam vericemmi yoksa yine kalıcakmıyım olduğum yerde:))))

inş veririzhepimiz kiloları en kısa zamanda:)))

Doğumdan sonra ilk adetim bugün oldu acaba biraz olsun göbeğim gidermi tek sorun göbekte 5 aylık hamile gibiyim sürekli evdeyim ev işi bi işe yaramıyo dışarı çıkıp yürüyüş yapmak mümkün çevre müsait değil evde bisiklet var ama nedense içimden onunla çalışmak gelmio ama bu göbek nasıl gidicek onuda bilmiyorum 10 kilo fazlam var gittimmi eskisi gibi olucam ama gidene kadar gerçi herkes 8-9 ay sonra eski formuna kavuşursun diyo gerçi yazda bitti bidahaki yaza bomba gibi olcazzz :))

20 mayısta doğum yaptım 2. adetim yeni bitti. bu arada sütüm olmadı emzirmiyorum. adet oldukça karnım indi canım inşallah seninkide böyle olur. daha var ama şimdiki görüntüsü 3 aylık hamile gibi .bende de var bi 10 kilo. sezeryan olunca geç gidiyor. birde 6 aya kadar pek birşey önermiyorlar canım. bende de var göbiş. göbiş olsa sade yanmam. birde çatlak var akıllara zarar.:çok üzgünüm: benim bünyemde kiloyu çok yavaş verir. resmen aç kalmam lazım. off sihirli bi değneği olan yok mu. çatlaklarımı ve göbeğimi yok edecek?:a015:

Son düzenleme:
:CüvCüv: 60 kilo ile hamile kaldım zaten kilo vermem gerektiğini düşündüğüm dönemlerde hamile kalmış olmak beni biraz korkuttu 85 kilo ile doğuma girdim :roflol: 78 kilo ile doğumdan çıktım. Şuan 68,5 kiloyum . kendimi kilo verdikçe sevmeye başladım. hiç bir kıyafet olmuyor biçimsiz alınan kilolarda hiç bir kıyafette güzel durmuyor zaten. :dilcikar: Ama emzirdiğim için hiç kilo vericem diyede uğraşmıyorum. Bebişimin sağlığı benim kilolarımdan daha önemli

senağlamaKilo yönünden hiç bu kadar dertli olduğumu hatırlamıyorum. Normalde en fazla 52 olurdum; şimdi ise 60' a merdiven dayayıp yetmedi merdivenin üstüne çıkıp tırnaklarımı kemiriyorum.. Aslında çok kolay verebiliceğimi düşünüyorum; cokacimcoookama malum süt yapabilmek için her dakka bi' şeyler tıkıştırıp durmam gerekiyor; yemezsem sütüm olmuyor!!!-tatlicadiarzu-

evet kızlr şu süt olayı gerçekten yemeyince olmuyor suda içsem mutlaka bişeyler yiyesim var...ahh ahhh söylediğiniz kiloların bile çookk üstündeyim ben

evet kızlr şu süt olayı gerçekten yemeyince olmuyor suda içsem mutlaka bişeyler yiyesim var...ahh ahhh söylediğiniz kiloların bile çookk üstündeyim ben

olsun yaseemincim bizim bahanemiz var biz taze annişleriz ve süt veriyoruz yiycez içicezki bol bol süt olsun. üzme kendini süt verme dönemi bitince hepbirlikte rejime gireriz. :roflol:

zaten sırf bebişler için yiyoruz yiyoruzki süt olsun ben emzirdikten sonra soluğu mutfakta alıyorum başım dönüyo bişeyer yeme ihtiyacı duyuyorum ama asla yememezlik yapmam çünkü kızım daha çok minik o beslensin bana yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…