Doğum sonrası kilolarımız ne durumda:)) ???

ya benimde ev duruyo süpürülecek ama mert süpürge sesine uyanıyo artık önceden uyanmıyordu hatta yattığı odayı süpürürdüm uyanmazdı artık uyanıyo.kardelencim kaç kilon var senin toplam verilecek?benim 20 o yüzden baya bi uzun zamana ihtiyacım var :KK43:

ya benimde ev duruyo süpürülecek ama mert süpürge sesine uyanıyo artık önceden uyanmıyordu hatta yattığı odayı süpürürdüm uyanmazdı artık uyanıyo.kardelencim kaç kilon var senin toplam verilecek?benim 20 o yüzden baya bi uzun zamana ihtiyacım var :KK43:

benim 10 var canım kimin nekardar vereceği önemli değil nekadar zamanda vereceği önemli. aslında bu kilomdada göbeğim ve göğüslerimin iriliği olmasa kötü değil ama ben şu göbüşten kurtulmak istiyorumyazık günah onca kıyafet var duruyorlar kenarda badiler göbegğimin ortasında kalıyorlar:)))

bende bekledim uynsında süpüreyim diye şimdide durmuyor beni istiyor kerata. benim 10 var canım kimin nekardar vereceği önemli değil nekadar zamanda vereceği önemli. aslında bu kilomdada göbeğim ve göğüslerimin iriliği olmasa kötü değil ama ben şu göbüşten kurtulmak istiyorumyazık günah onca kıyafet var duruyorlar kenarda badiler göbegğimin ortasında kalıyorlar:)))

hehhe evet kardelencim göbek bende de var dediğin gibi birsürü kıyafet var benim gerçi 60-75 kilo arası giyebileceğim giysilerim var o kilolara gelebilirsem tabi

Gizemciğim ne güzel eski kotlarına girebiliyorsun...aman inşallah rahat rahat girersin:) bende gittim eski kotumu denedim ama sonuç malesef vahim..tayt gibi oluyor önüde açık kilot ortada:roflol::roflol::roflol: bende birşeyler yapacağım..ben evde bacak hareketleri yapıyorum,yarım yamalak tabiki..aman arkadaşlar madem aldınız sakın koşu bandına cıkmamazlık yapmayın..değerlendirin çokça..ebrucuğum 15 dk işlerini bölmez,tembellik yapma cık,yap yürüyüşünü kendini iyi hissedersin canım yaakaydirigubbakcemile2

benimde tam 9 kilom var daha...toplamda 19 kilo almıştım 10 u gitti....
insanın hiçbişeyinin olmaması kadar kötü bi durum yok...
bide mevsim yaz bi dolap dolusu süper kıyafetler ama hiç biri olmuyo özellikle altlar üstlerinde giyince her tarafım fırtlıyo allahtan göğüsler fazla büyük değilde ve boydan yırtıyorum...
ama yinde çok kötü bi durum hele çatlaklar ığğğğğğ....
banyodan sonra nası giyindiğimi bilmiyorum alel acele görmek bile istemiyorum vucudumu...
anneliğin zor bi tarafıda buymuş....
rejimde yapamıyorum daha sütüme etki gösterecek diye ki gösteriyo hemen....
en azından bu bir yılı bi tatlı kilolara alışarak geçirsek ii olacak arkidişlerim....

yaseminciğim sen ne alemdesin çıkabildinmi sende yaptınmı bugünki sporunu. ben yine bi yarım saat yaptım 3le başladım 5er dkyla 6 ya kadar yaptım artık sonunda ayak bileklerim ağrıdı. son 10 dkyıda masaj kemeri veo dönen şeyden yaptım. yürüyerek ısınmış oluyorya vucut kemerle daha iyi yakar dedim yağları basen ve karına uyguladım. habide yaparken korseyide taktım göbüştende sapır sapır sular aktı. afedersin popomdan bile ter aktı sırılsıklam oldum. üstünede bi duş ooooh süperdi valla. ben tuttum bu işi. ebrucuğum hadi gayret sende başla hadi kıs kilo vercez yakıcaz göbüşlerii... hihoyyyt kaydirigubbakcemile2 hihoyyythihoyyyt kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
4 sene önce 57 kg ile hamile kaldım 81 kg ile doğuma girdim.şimdi 51 kg.yim zamanla yavaş yavaş verdim birde doğumdan 6 ay sonra safra kesesi ameliyatı oldum kg.vermemde onunda etkisi oldu ama ben hızlı kg.vermekten yana değilim.

47 kilo ile hamile kaldim, 60 kilo ile doguma gittim ve simdi 50 kiloyum bu kiloda kalmak istiyorum, biraz karin kaslarimi sikilastirmak istiyorum ve mekik cekiyorum bu siralar..

avebru,@kardelen@ öncelikle teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. zaten daha sezeryan yerim acıyor. :eek: hafif üşütünce zonk zonk zonkluyor ya. birde elimle dokunduğumda iç dikişlerin yerini hissediyorum. şiş gibiler sanki.yani daha iyileşmemiş sanırım. ben korsede kullanıyordum. ama sonra vazgeçtim. bir bayan anlatmıştı korse giydiği için iç dikişleri patlamış kanama falan geçirmiş. o zamandan beri tırstım takmıyorum. annem içinde bi tane daha çocuk kaldı herhalde kızım diyor :çok üzgünüm: beş aylık bir bebiş var gibi duruyor. çalışıyorum ya.bazen müşteriler hamilemisinizdiyorlar. bazen sormuyorlar bile bazen markete gidiyorum bebişe mama almaya manav reyonundan geçerken buyrun alın hamilesiniz canınız çeker diyorlar hihoyyyt laelaelaelaelae napcaz bilmiyorum. :eek:

hiç soema aynı hamile sanıyolar bıktım valla dün gittim kan vermeye troidim için hemire soruyo hamilemisin diye çok sıkıldım bu göbekten :KK43:
ayperincim valla gidiyor yava yavaş kilolar amacım bu kota sığmaktı şimdide geniş gelmek bu kota çünkü bu en geniş kotumdu:)

yaseminciğim sen ne alemdesin çıkabildinmi sende yaptınmı bugünki sporunu. ben yine bi yarım saat yaptım 3le başladım 5er dkyla 6 ya kadar yaptım artık sonunda ayak bileklerim ağrıdı. son 10 dkyıda masaj kemeri veo dönen şeyden yaptım. yürüyerek ısınmış oluyorya vucut kemerle daha iyi yakar dedim yağları basen ve karına uyguladım. habide yaparken korseyide taktım göbüştende sapır sapır sular aktı. afedersin popomdan bile ter aktı sırılsıklam oldum. üstünede bi duş ooooh süperdi valla. ben tuttum bu işi. ebrucuğum hadi gayret sende başla hadi kıs kilo vercez yakıcaz göbüşlerii... hihoyyyt kaydirigubbakcemile2 hihoyyythihoyyyt kaydirigubbakcemile2

kızlar benim kilolar her tarafıma yayılı vaziyette olduğundan göbeğim dikkat çekmiyor:1shok: kardleencim bu ne azim böyle kız topalm 15 dk yürüdüm 3-4-5 kadar yürüdüm yeterli geldi ben zaten bacakalrımdan rahatsızım fazla yüklenmek istem,yorum yavaş yavaş arttırıcam.bu arada altis servisi geldi adam kontrol edip garantisini başlattı sizde mutlaka servise ulaşın arızalandığında muhattabınız olsun.

elimizde faturamız varya hepsiburada'dan o garanti yerine geçiyor zaten. daha önce fotoğraf makinası almıştım bozuldu (ben bozdum sanırım pili bitmişti ben açtım o kapandı ben açtım o kapandı bidahada pilideğiştirsemde açılmadı küstü bana:)faturasıyla götürdük tamir ettiler. yürüyüşü yarım saate çıkardım 6 numara beni yoruyormuş son 10 dkyı 5de yürüdüm 6dan sonra gayet rahattı. yavaş yavaş arttırıcam 1 saate kadar yürürüm. ben yürümeyi zaten çok seviyorum normalde ama eşim sevmiyor yanlızda odun gibi nereye gidip yürüyeyim oğluş var ama oda konuşmuyorki hiç. ha pide pc alıyorum karşıma açıyorum tv kanalı ordan izliyorum zaman çok çabuk geçiyor ozaman:))

çok güzel 1 saat çok iyi kardelencim benim dün gece bacağım ağrıdı alışkın değilm ya fazla yormamam gerekiyor bacağımı yavaş yavaş artırmalıyım.bugün yürüyemedim mahmudla çarşıya çıktık 1 saat yürüdük yoruldum akşam artık 15r dk yürürüm 10 dk titretirim :)) kayınvalidemde pek sevdi öle titrettiriyo benden hevesli 70 yaşında koşu bandını da açtım en düşün ayarda yürüdü :)) o kilo veriyomuş ben veremiyomuşum :)))))

çok güzel 1 saat çok iyi kardelencim benim dün gece bacağım ağrıdı alışkın değilm ya fazla yormamam gerekiyor bacağımı yavaş yavaş artırmalıyım.bugün yürüyemedim mahmudla çarşıya çıktık 1 saat yürüdük yoruldum akşam artık 15r dk yürürüm 10 dk titretirim :)) kayınvalidemde pek sevdi öle titrettiriyo benden hevesli 70 yaşında koşu bandını da açtım en düşün ayarda yürüdü :)) o kilo veriyomuş ben veremiyomuşum :)))))

:roflol::roflol: demek kaynana gelin yarışı başladı baklım kim daha önce kilo vericek bu azimle kesin kaynanan geçer seni:roflol::roflol:

evet canım yavaş yavaş yap sen eniyisi kendini zorlama. bende dün yapamadım komşuma indim yeni doğum yaptı büyük kızı vardı küçükte kız oldu kızlarına oda yaptırdı yatakların üstünede kumaş alıp pike kesmişler dikiş için yardıma çağırdılar onlara yardıma gittim geç geldim eve buğrayı yıka uyut filan derken uyumadıda yemek filan çıkıpta yapmaya vakit olmadı geç oluncada yapmak istemedim rahatsızlık veririm komşulara filan belki ses çıkmıyor ama akşamın sessizliğinde belki çıkar duyulur diye düşündüm. bugünde gezmeye gidicez yürücem baya zaten ama gelince geç olmamış vakit olursa yürürüm yine heralde dün yürümedim diye eşim hemen söylenmeye başladı boşuna aldırdın onu bana atıcan kenara yürümüyorsun diyekaydirigubbakcemile :))))))

Dün kızımı tartalım dedik eşimle ,tabi önce tartıya ben cıktım birde baktım ki son duraksayan kilomdan eser kalmamış..üstüne iki kilo eklenmiş..zaten anlıyordumda tartıya cıkmak işime gelmiyordu..yazdır zayıflarız derken üstüne kiloları ekledim ben..yemezsemde sütüm yeterli gelmiyor..yaniii durumum vahim anlayacağınız:a015:

canim emziriyorsan simdi kilolari düsünme anneyiz biz dogum yaptiysak tabii kilo kalicak emzirme döneminden sonra baslarsin zayiflamaya
anneyiz biiz
:1hug:

:roflol::roflol: demek kaynana gelin yarışı başladı baklım kim daha önce kilo vericek bu azimle kesin kaynanan geçer seni:roflol::roflol:

evet canım yavaş yavaş yap sen eniyisi kendini zorlama. bende dün yapamadım komşuma indim yeni doğum yaptı büyük kızı vardı küçükte kız oldu kızlarına oda yaptırdı yatakların üstünede kumaş alıp pike kesmişler dikiş için yardıma çağırdılar onlara yardıma gittim geç geldim eve buğrayı yıka uyut filan derken uyumadıda yemek filan çıkıpta yapmaya vakit olmadı geç oluncada yapmak istemedim rahatsızlık veririm komşulara filan belki ses çıkmıyor ama akşamın sessizliğinde belki çıkar duyulur diye düşündüm. bugünde gezmeye gidicez yürücem baya zaten ama gelince geç olmamış vakit olursa yürürüm yine heralde dün yürümedim diye eşim hemen söylenmeye başladı boşuna aldırdın onu bana atıcan kenara yürümüyorsun diyekaydirigubbakcemile :))))))

sorma tubacım titrettiren şeyin hep başındabenneyaptımki yanlış takıyo bide toplar dışarı bakacak şekildekaydirigubbakcemile3 birde ben mutfağın balkonunu n duvarını yıktırıp içeri aldırmıştım koşu bandını oraya koydum üstünüde örtüyorum toz yağ olmasın diye birde güneşte geliyo örtüyü komple kaldırıyo kenara koyuyo bi daha da örtmüyo:1ninca: gerçekten kadında benle bi yarış var ben kepek ekmeği yiyorum oda istiyo ne bilim hep benim yaptıklarımdan yapmak istiyo koşu bandına da çıkıyo ilginç yani.... annem hamilelikte giymem için capriler dikmişti kayınvalideme veriyim uzun don niyetine giysin diye anne al bunları giyersin dedim olurr olurr sana dar gelir bunlar diyoÇok üzgünüm çoook sinir oldum kendide baya kilolu yani vücudu dünya gibi yuvarlak kalça ve göbek birleşmiş işte kendine bakmıyo bana ne diyo.zaten canım sıkılıyo böyle laflara iyice bozuluyorum.aman 3 gün sonra gidicekler sabredeyim

ben hala aynı kilodayım. hoş vermek için spor a koşmaya vs vaktim yok. çalışıyorum. yalnız yememden kesiyorum. sinsice geldiler ama gitmiyorlar.... napcaz gari? çalışan bayanlar siz nrasıl veriyorsunuz kiloları. diyet miyet uyguluyormusunuz. şu çaylarla aralarınız nasıl?

aramızda pek çalışan yok sanırım...zayıflatan bitki çayları emzirenlere yasak ama rezene,papatya vb bitki çayları süt yapıyor

henüz çalışmaya başlamadım.okullar açılınca biraz rapor alıp idare edicem.bayramdan sonra başlıcam inşallah. çalışmaya başlayınca koşuşturmacadan daha çabuk giderkilolar. 1 sene sabredecez.seneye yaza bikinilerimizi giyeriz artık. ben 7 kilo verince tamam olcam.

X