Doğum sonrası kilolarımız ne durumda:)) ???

evet kızlr şu süt olayı gerçekten yemeyince olmuyor suda içsem mutlaka bişeyler yiyesim var...ahh ahhh söylediğiniz kiloların bile çookk üstündeyim ben

:sm_cool:Adam sende Yasemin boşver yaa...
Şimdi hepimiz için süt yapma zamanı, sositosositosonradan "zayıflama ticker" larını oluşturur bebişlerimizi kucağımıza aldığımız süreçten daha kısa sürede o kilolara bye bye demesini de biliriz, di mi? Ben kendimi hep bu fikirle rahatlatıyorum; daha doğrusu rahatlatmış gibi görünüyorum. Of şu süt derdi, offf, offffff!!!!!!!!!

Son düzenleme:
kızlar ya sormayın on kilo fazlamda benim var kafayı yemek üzereyim kimse moral vermiyo tam tersine ne kadar kilon kaldı diyolar gıcık oluyorum ben daha adet olmadım olsam kesin gider diye düşünüyorum 19 mayısta doğum yaptım daha tık yok

benim ki sadece kilo vereyim derdi değil arkadaşlar .(( bacağımdan rahatsızım bu kilolar oldğu müddetçe hergün bacağım ağrıyor üstüne yük biniyor 15 kilo vermem lazım birde de verdiği hareketleri yapıp kaslarımı güçlendirmem lazım başka çözümüm yok .((

ben 3 aydır 69-70 arası gelip gittim. şu an 70 kg.üstelik şu parafinli korseyi bile deniyorum yani..fazlam 13 kg. nasıl verebilirim bilmiyorum

Vericez kızlar bu kiloları ama önce bebişler önemli onların sütü iyi olsun diye bizde yemeliyiz 1 sene sonra eskisi gibi oluruz

merak etmeyin kızlar bu sıcaklarla terleye terleye veririrz 1 kaç kiloda olsa vermişim. 62 63 arası gelip gidiyorum 50ye düşmem lazım zaten 1 sene içerisinde de vereceğime inanıyorum:) yani işallah

off off şu 60lı kiloları duyunca millet 60dan kurtulmaya çalışıyo ben 60a gelmeye çalışıyorum yaw :)) doğum öncesine 2 kilom kalmış zaten baya kilolu hamile kalmıştım :KK43:((

Yasemincim kac kilosun merak ettim.Bende mercandaki kilolarimi vermeden hamile kaldim...78 ile basladim hamillelige suanda 80 gibiyim .ilk etapta 15 kilo vremek istiyorum.Spor+diyet yapiyorum ve korse kullaniyorum baklaim ne olacak.En kilolu benim herhalde....Dedigin gibi ayaklarim tartmiyor artik....gerci benim soyle bir durumum var boyum fena degil 1.70....Avantaj mi dezavantaj mi bilmiyorum ama ben kilo alinca heryerim aliyor...Burnumdan tutta ayak parmagima kadar....5 kilo alsam kimse farketmez,versem de oyle cunku her yere yayyiliyor kilo ve sismandan ziyade asiri iir duruyorum offffffffff offfffffff.Her yerim kilo aldigindan parmaklarim kalinlasti yuuzgum hala olmuyor dogumdan once cikarmistim .Cikaris o cikaris daha takamadim .Esim cok kiizyo ben takmasma kafami yersin diyo.Sanki keyfimden takmiyorum .Actirmakda istemiyorum.Biraz daha boyle giderse esimde cikarack yuuzgunu .Zaten sanki o yuuzk batiyor ellerine.Cok gicik oluyorum

kıslar 2 kez sezeryanla doğum yapatım ilkinde yaş itibariylede çok gençtim 18yaşındayım 47 kilo ile başlamıştım 57 kilo olmuştum hepsini fazlasıya vermiştim şimdi 26yaşındayım şubatta doğum yaptım en fazla 7kilo aldım ve fazlaısya yine verdim yeni doğum yaptın nasıl böyle zayıfsın diyeneler var oluş meselesi maşallah oğluşum ayına göre iri bebek sanki benden olmamış ama toplu bebekte merağam vardı fazlasıyla toplu ama ben günde nerdeyse 2 balık yağı hapı alıyorum yine tın yok pharmoaton diye bir ilaç ta kkullanıyorum iki aydır ama tın yok manken gibi sıfır benden resmen.

Canim ya cok sagol moralim iyice sifir oldu senağlama Bende kendimi teselli ediyordum daha yeni dogum yaptim herkes boyledir diye....Dayanacak bu dalimda kirildi senağlamasenağlamasenağlama

dert ortağımmmmmm mercaaannnnnnnkaydirigubbakcemile5 merak etme yalnız değilsinnn özele mesaj yazıcaktım naptılarsa göremiyorum msn adresimi vercektim ayol sen gönderebiliyorsan msn adresini bana bi yollakaydirigubbakcemile

kıslar 2 kez sezeryanla doğum yapatım ilkinde yaş itibariylede çok gençtim 18yaşındayım 47 kilo ile başlamıştım 57 kilo olmuştum hepsini fazlasıya vermiştim şimdi 26yaşındayım şubatta doğum yaptım en fazla 7kilo aldım ve fazlaısya yine verdim yeni doğum yaptın nasıl böyle zayıfsın diyeneler var oluş meselesi maşallah oğluşum ayına göre iri bebek sanki benden olmamış ama toplu bebekte merağam vardı fazlasıyla toplu ama ben günde nerdeyse 2 balık yağı hapı alıyorum yine tın yok pharmoaton diye bir ilaç ta kkullanıyorum iki aydır ama tın yok manken gibi sıfır benden resmen.

kız hilmiye ayol yazıları okuyodum baktım teşekkür etmişsin buda bizden herhalde dediydim yazını okuyunca şok oldumÇok üzgünüm çoook tekirdağın neresindesin??çorludamı?bırak balık yağını sen mantı börek yaş pasta hamur işi poğça ye bak nasıl alınıyo kilo sen bize sor anlatalım demi mercan:roflol:

Valla canim yaaa.Kahvalti hazirlamistim esim oturana kadar bakayim dedim.Sagolsun hilmiyeden sonra kahvaltidan da vazgectim :roflol: cok calismam lazim cookkkkkkkkkk...Zaten 1saat yuruyus bnadinda caliisyorum .1saatin sonunda surunerek indigimde ekranda sadec 350 kalori yaktiniz diyo anca ictigim 1 bartadk colayi harciyorum ( 40 kesme seker oldugunu duusnursek) bu hesaba gore ben kac bardak kola ictigimi hesaplayinca ,hic oturmadan gece yatana kadar kosmam lazim sırnaşık şey cok calismam lazim cokkkkkkkk.....
Esim kendince espri gelistirmis dun milletin yaninda soyluyo bogacaktim.Simdi "FIL" sin hayatim 3-4 ay sonra "FIL-INTA" olacaksin....:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

yasemimnim mercancığım bozmayın morlinizi:) herkes bir olmuyo ben ilk hamileliğimde 30 kilo aldı cahilliğime geldi ikincide bu hatay yapmıcam dedim ama nafile sonuç aynı 30 kilo bünye meselesi zaten allah bir iştah veriyo sormayın gitsin taşı bulsam yicem ama doğum yapınca hepsi bitiyo iştah falan kalmıyo hayret ederim 3, 5 kilo alanlara bide kimisi çatlağım yok diyo ana bnim tepeden tırnağa vücut mafoldu ama takmamaya çalışıyorum benim suçum değilki yani takmayın gider gitmese benim gitmezdi bu seferde gidecek inşallah bide bildiğim kadarıyla 3 müzünde iki çocuğu var yani koşturmacayla geçiyo günlerimiz

Yasemincim kac kilosun merak ettim.Bende mercandaki kilolarimi vermeden hamile kaldim...78 ile basladim hamillelige suanda 80 gibiyim .ilk etapta 15 kilo vremek istiyorum.Spor+diyet yapiyorum ve korse kullaniyorum baklaim ne olacak.En kilolu benim herhalde....Dedigin gibi ayaklarim tartmiyor artik....gerci benim soyle bir durumum var boyum fena degil 1.70....Avantaj mi dezavantaj mi bilmiyorum ama ben kilo alinca heryerim aliyor...Burnumdan tutta ayak parmagima kadar....5 kilo alsam kimse farketmez,versem de oyle cunku her yere yayyiliyor kilo ve sismandan ziyade asiri iir duruyorum offffffffff offfffffff.Her yerim kilo aldigindan parmaklarim kalinlasti yuuzgum hala olmuyor dogumdan once cikarmistim .Cikaris o cikaris daha takamadim .Esim cok kiizyo ben takmasma kafami yersin diyo.Sanki keyfimden takmiyorum .Actirmakda istemiyorum.Biraz daha boyle giderse esimde cikarack yuuzgunu .Zaten sanki o yuuzk batiyor ellerine.Cok gicik oluyorum

merhaba , ben temmuz annesiyim..yazını okun kendimi gördüm aynensenağlama
tek fark ben yüzügümü takabiliyorum kaydirigubbakcemile5
ama şişkoyumm ve maalesef kendimi yeni doğum yaptım diye avutamıyorum..henüz 1.5 ay oldu dogum yapalı ama sütüm zaten az yetmiyor, yemezsem iyice kesilir diye korkuyorum :uhm:

merhaba , ben temmuz annesiyim..yazını okun kendimi gördüm aynensenağlama
tek fark ben yüzügümü takabiliyorum kaydirigubbakcemile5
ama şişkoyumm ve maalesef kendimi yeni doğum yaptım diye avutamıyorum..henüz 1.5 ay oldu dogum yapalı ama sütüm zaten az yetmiyor, yemezsem iyice kesilir diye korkuyorum :uhm:

Canim senin daha cok yeni,sutte veriyorsan gider mutlaka..Senin suan kendinden daha oncelikli sorumlulugun var.Benim hic siginacak yerim kalmadi cunku ne sut veriyorum ,ne de senin kadar yeni dogum yaptim .4 ay oldu.kilolar cok memnun, yerlerinden oynamaya hicccccc niyetleri yok...

hilmiyede bi tılsım var galiba nasıl sıfır beden yaa kafam çok karıştı.
Ama bugün uzun bi zamandan sonra kot pantolon giydim bıkmıştım taytlardan eşofmanlardan seviniyorum çünkü eski kotlarımdan ama biraz büyük olanlarından benim bi göbeğim kaldı göbek olmasa hiç bi sorun yok 10 kilo fazlalığım hariç :))

bende nısan annesıyım hamıle kaldıgım 84 kıloydum 105 le doguma gırdım 17 gun sonra tartıldıgımda 92 dım sımdı80 oldum 25 kılo verdım ama daha cok calısmam lazım coooook

işe başladım başlayalı her gören bayaaa genişlemişsin diyo...bana da kal geldi artık (ne demekse) hihoyyyt
sıkılıyorum bu durumdan...işe başlamadan önce birkaç kilo verebilirim sanıyordum..3 ay boyunca sadece verebilirim sandım..70kg dayım şuan..69 kiloyum diye üzülürken bir kilo daha eklendi haneye..kendimi çok kötü hissediyorum ben de elif (mercan) gibi yasemin gibi..elifcim ben yüzüklerimi takıyorum..
takıyorum çünkü zoraki girdi çıkaramıyorum..:sm_confused:

elifcim (mercan) parafinli korse kullandığını biliyorum..nasıl kilo verebiliyor musun...ben de kullanmaya çalışıyorum..havalar aşırı sıcak..korse kalın olduğu için de iş yerinde giyinemiyorum..eve gittiğimde saat 6 yı buluyor..o saatten sonra giyiniyorum 11 e kadar sonra yatıp uyuyorum..bu arada işe başlayalı hem çok ter atıyorum hem de git gel 45 dk yol yürüyorum toplam 15 er dk.dan..bakalım 68 i ne zaman görecem 3 aydır en az 69 dum. doğum öncesine dönmem için 15 kg var..evlendiğimde 53 kg idim..ama idealim 55 kilo olabilmek bu bile bana fazlasıyla yeter...daha sonra bakarız..buna ulaşmak benim için bir ÜTOPYA gibi geliyor..

yüzüğüm oluyo tabi bu 2.alyans ilkinin parmağıma girmesi için 20 kilo vermem lazım:1shok: kocam baktı alyans takmıyorum bi tane daha aldı -tatlicadiarzu- şimdide takmayı unuttum aklıma gelmişken bulayımda takayım alışmam lazımsırnaşık şey

kilo durumumum şu şekilde mercancım 60 kiloyla evlendim 5 yıl önceydi ilk gebeliğimden sonraki kilom 75 di merte hamile kaldğımda 77 dim:bbo:20 kilo aldım 87yle doğumdan çıktım şuan 79 civarı 79.560 gibilaelaelaelaelae baştaki rakamın 7 olması bile güzel benim için 65 olmak istiyorum çokmuşeyu istiyorum kibenneyaptımki

koşu bandında 25-30 dk en fazla durutyorum koşmuyorum koşamıyoruuummmmmkafamçokkarıştı mercancım diyet kola iç sende bırak normal kolayı..benim eşim öyle şakalar yapsa alınırım yaaaben ona pırlannttaaaa gibi 2 evlat vermişim kolysa o versin zaten oda benimle baya kilo aldı

X