Doğum günüm zehir oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Komikti güldüm sende seneye okuyup gülersin

Ben ondan sürpriz beklemedim, sevgilimin sürprizini bana söylemesine bozuldum.

Her dogum gunumde ölüme bir yil daha yaklastigimi fark ettigimden beri dogum gunlerimi onemsememeye basladim. Bunu fark etmem icin 30 yasina gelmem gerekti. 20li yaslarda daha toz pembe geliyor hayat. Ay dogdugum gun, ozel gun falan.. cix cix..

Demem o ki henuz 21 yasindaymissin, uzulme gecer

Eee ben de artık önemsemem dedin

ben de onun gününe bu kadar önem vermemem gerekiyor dedim evet, demek ki ben de anne hadi arkadaşlarını çağırdım sana çok güzel bir mekanda doğum günü kutlicaz deyip götürmeliymişim yani. bu bir değil iki değil ama. ilkini sevgilim bana loca tutmuş bir mekanda tatile çağırdı, bildiğini belli etme ama sana hediye olarak tatil ve doğum günü yapacaklarmış diyor. ikincisi kızım onlar seni çok düşünüyor sevgilin portre yaptırmış resmini diyor. şimdi de bu. delirdim artık neden söyleyip duruyor? sevgilim bilmiyordu böyle yaptığını artık söyledim. Sürpriz olmasını istemese bana yazar zaten değil mi?

Ne kadarda doğru bir tespit katılıyorum

Doyumsuz, tatminsiz, mutsuz bebeler yaratıyorlar el birliğiyle.

Ben de doğum günlerine önem veririm ama çocuğum olursa bir iki doğum gününü geçiştirmek abartmamak lazım demek, doğum gününde herkesin pervane olmasını doğanın kanunu olarak bilmesin.
Annem abim sevgilim, en yakın arkadaşımdan aramasını olmazsa mesaj atmasını beklerim maksimum. Unuturlarsa da kendimi parçalamam.
21 yaşındasınız yaşınız küçük değil. Kendi kendinize yetmeyi, mutlu etmeyi öğrenmeniz çok fayda sağlayacaktır size. Siz kendinizi mutlu edin başkalarının yaptıkları ekstra olsun.

peki nasıl dert etmemeyi başarıcam? yani sevgilim bir mesaj bile yazmayacak ve ben de tamam önemli değil falan mi diyeceğim kendi kendime? ama benim için çok önemli işte bunu yenemiyorum, sanki değersiz hissettiriyor. düşünemiyorum sevgilimin güzel bir mesaj yazmadığını.

Annen baya patavatsız sanırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…