Dileklerimizin kabulü için YA MUCİB ESMASI ☘️

👉 Boncobo Boncobo NİYETİNE

Okuduğumuz Esma (YA MUCİB) kişi başı 2100 dua sahibi 2200 okuyacak toplam bi kişiye okunan Esma sayısı 40.000

👉 Boncobo Boncobo duası
Allah'ım seni tüm eksik sıfatlardan uzak tutarım. Ellerimizi hep sana ve yine sana açtık bizi geri çevirme, dualarımı ve dualarıma amin diyen arkadaşlarımın dualarını kabul eyle. Sağlıklı hayırlı evlatlar ile evimizi şenlendir. İşlerimizi kolaylaştır. İş bulma ve atanma sürecimizde hayırlı kapılar aç. Eşimin beklediği haberleri en kısa sürede almayı nasip et Amin.

Nefes0858 Nefes0858

Cilekkokusuu Cilekkokusuu

Mucizem43 Mucizem43

mavikelebek34 mavikelebek34

ohbb ohbb

Morm Morm

@Cilvelikedi

Umut_2019 Umut_2019

M Morlale8

SoLeiL12 SoLeiL12

Aktif Lora Aktif Lora

burcusami burcusami

goah goah

Purpplee Purpplee

Cookiie Cookiie

4melek1anne 4melek1anne

👉 Boncobo Boncobo

coconatt coconatt

52bayantar40 52bayantar40

Bildirim saati her akşam 21.00
Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

👉 coconatt coconatt NİYETİNE

Okuduğumuz Esma (YA MUCİB) kişi başı 2100 dua sahibi 2200 okuyacak toplam bi kişiye okunan Esma sayısı 40.000

👉 coconatt coconatt duası

"Estağfîrullahel'azîm ellezî lâ ilâhe illâ huv el-hayyel-kayyûme ve etebü ileyh”
Elhamdülillah
Allâhümme Salli Alâ Seyyidina Muhammedin ve Alâ Âli Seyyidina Muhammed

Rabbim ben aciz bir kulun olarak yine geldim kapına. Kapına geldiğimde şükürler olsun ki hiçbir zaman ellerimi boş bir şekilde geri çevirmedin. Eyy Yüceler Yücesi kainatın yaratıcısı Ya Settar’sın günah örten, affedensin sen bizleri de affet. Rabbim maddi manevi ne sıkıntımız varsa hanemizi feraha kavuştur. Eşimi ve tanıdığımız, tanımadığımız bütün silah arkadaşlarını düşmanın şerrinden koru. isteyen herkesle birlikte eşim ve bana da (Aysel) önümüzdeki 5 ay içerisinde tedaviye gerek kalmadan hayırlı, sağlıklı, sıhhatli, eli ayağı düzgün saliha evlatlar nasip et. Sana layık bir kul olsun diye evlat yetiştirmeyi bizlere de nasip et. Anne baba olma duygusundan, evlat kokusundan sen bizi de mahrum etme. Mucîb’tir dualara, o yüce ihtişamın. Peygamberimizi bana şefaatçi eyle, O'nun hürmetine ve Ya Mucib (c.c) ismi şerifinle dualarımızı katında kabul buyur. Amin El Fatiha

Nefes0858 Nefes0858

Mucizem43 Mucizem43

ohbb ohbb

Morm Morm

@Cilvelikedi

Umut_2019 Umut_2019

M Morlale8

SoLeiL12 SoLeiL12

Aktif Lora Aktif Lora

burcusami burcusami

goah goah

Purpplee Purpplee

Cookiie Cookiie

4melek1anne 4melek1anne

Boncobo Boncobo

👉 coconatt coconatt

"Estağfîrullahel'azîm ellezî lâ ilâhe illâ huv el-hayyel-kayyûme ve etebü ileyh”
Elhamdülillah

Rabbim ben aciz bir kulun olarak yine geldim kapına. Kapına geldiğimde şükürler olsun ki hiçbir zaman ellerimi boş bir şekilde geri çevirmedin. Eyy Yüceler Yücesi kainatın yaratıcısı Ya Settar’sın günah örten, affedensin sen bizleri de affet. Rabbim maddi manevi ne sıkıntımız varsa hanemizi feraha kavuştur. Eşimi ve tanıdığımız, tanımadığımız bütün silah arkadaşlarını düşmanın şerrinden koru. isteyen herkesle birlikte eşim ve bana da (Aysel) önümüzdeki 5 ay içerisinde tedaviye gerek kalmadan hayırlı, sağlıklı, sıhhatli, eli ayağı düzgün saliha evlatlar nasip et. Sana layık bir kul olsun diye evlat yetiştirmeyi bizlere de nasip et. Anne baba olma duygusundan, evlat kokusundan sen bizi de mahrum etme. Mucîb’tir dualara, o yüce ihtişamın. Peygamberimizi bana şefaatçi eyle, O'nun hürmetine ve Ya Mucib (c.c) ismi şerifinle dualarımızı katında kabul buyur. Amin El Fatiha

Nefes0858 Nefes0858

Mucizem43 Mucizem43

ohbb ohbb

Morm Morm

@Cilvelikedi

Umut_2019 Umut_2019

M Morlale8

SoLeiL12 SoLeiL12

Aktif Lora Aktif Lora

burcusami burcusami

goah goah

Purpplee Purpplee

Cookiie Cookiie

4melek1anne 4melek1anne

Boncobo Boncobo

👉 coconatt coconatt

Okudum. Rabbim kabul etsin inşallah

Elhamdülillah

Nefes0858 Nefes0858

Mucizem43 Mucizem43

ohbb ohbb

Morm Morm

@Cilvelikedi

Umut_2019 Umut_2019

M Morlale8

SoLeiL12 SoLeiL12

Aktif Lora Aktif Lora

burcusami burcusami

goah goah

Purpplee Purpplee

Cookiie Cookiie

4melek1anne 4melek1anne

Boncobo Boncobo

👉 coconatt coconatt

coconatt coconatt için okudum Rabbim tez vakitte duasını yaşamayı nasip etsin inşaAllah

X