Cuma Zayıflama Yarışması Mezunları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ahleyar' ın Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Bugüne Kadar Verilen Kilo Bilgisi
Ocak / 2,5
Şubat / 0,5
Mart / 1,5
Nisan / -0,5
Mayıs / 1
Haziran / -0,5
Temmuz / 1,5
2008 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 6 KİLO
Ocak / 1,2
Şubat / -0,7
Mart / 0,5
Nisan / 4
2009 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 5 KİLO

Bu verilere göre oranlar şöyle:

Başlangıç Kilosu (35. Etap) ( 67 )
Bitiş Kilosu (99. Etap) ( 56 )
Verilen Toplam Kilo ( 11 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 16,42% )
Toplam Süre ( 38 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,43% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 289 )

Yorum : Sevgili ahleyar, 11 Ocak 2008 (35.Etap) tarihinde ve 67 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 10 Nisan 2009 (99.Etap) tarihinde toplam 11 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.
Cuma Yarışmacılarının, başlangıçtan bugüne vermiş oldukları toplam yüzde kilo kaybına göre sıralandıkları 3 Nisan 2009 tarihli listede, toplam 120 kişi arasında 32. pozisyondadır.

Yarışmadan 61. etapta ayrılıp, 87. etapta yeniden katılmış ve bu aradaki süre toplam süreye dahil edilmemiştir.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 4.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

esra_kar' ın Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Temmuz / 1,3
Ağustos / 2,4
Eylül / 2,8
Ekim / 1,3
Kasım / 2,3
Aralık / 0,6
2008 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 10.7 KİLO
Ocak / 0,8
Şubat / 0,2
Mart / -1
Nisan / 0,8
2009 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 0.8 KİLO

Başlangıç Kilosu (62. Etap) ( 75,2 )
Bitiş Kilosu (99. Etap) ( 63,7 )
Verilen Toplam Kilo ( 11,5 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 15,29% )
Toplam Süre ( 38 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,40% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 303 )

Yorum : Sevgili esra_kar, 18 Temmuz 2008 (62.Etap) tarihinde ve 75.2 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 10 Nisan 2009 (99.Etap) tarihinde toplam 11.5 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.
Cuma Yarışmacılarının, başlangıçtan bugüne vermiş oldukları toplam yüzde kilo kaybına göre sıralandıkları 3 Nisan 2009 tarihli listede, toplam 120 kişi arasında 18. pozisyondadır.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 9.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

mrb arkadaşlar öncelikle püsküütcüğüm böyle bi karne ve böyle bi imkan verdiğiniz için teşekkür ederim.

malum kilolarımı hamilelik döneminde aldım ve daha sonrada çok uğraşmamıştım taki 18 tammuza kadar iş yerinde yaşadığım bir sorun nedeniyle arkadaşımın biri şakayla karışık insanların yanında kilomla ilgili bi takım sözler söyledi aslında o zaman kızmıştım ama bana çok büyük iyilik yaptığını bugün daha iyi anlıyorum o gece kadınlar kulubü sohbet odalarında dolaşırken tesadüf lacey (nilgün ablamla) karşılaştık ve tanıştık işte onunla konuştuktan sonra tamam dedim ve 9. takımla tanıştım nilgün ablama çok şey borçluyum çok teşekkür ederim ablacığım tabiki takımımada çok zor şartlarda çalışıyrum yoğun bi ameliyathanedeyim ama takımım hiç beni yalnız bırakmadı olmuyor dediğimde hep birileri vardı bana destek olan 9. takımdan sağolun canlarım benim hakkınızı helal edin bana neler kazandırdı burası bi bilseniz önceden kendi içinde mutsuz kendini sevimsiz çirkin bakımsız hisseden biriydim şimdi ise kendine güvenen biriyim çok mutluyum tekrar katkılarınızdan dolayı herkese teşekkür ederim

Kocaeli' nin Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Mayıs / 2
Haziran / 2,5
Temmuz / 0,5
Ağustos / 1
Eylül / -1
Ekim / 1,5
Kasım / 0,5
Aralık / 0
2008 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 7 KİLO
Ocak / 1
Şubat / 2
Mart / 0,5
Nisan / 1,7
2009 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 5.2 KİLO

Başlangıç Kilosu (52. Etap) ( 70 )
Bitiş Kilosu (100. Etap) ( 57,8 )
Verilen Toplam Kilo ( 12,2 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 17,43% )
Toplam Süre ( 49 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,36% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 249 )

Yorum : Sevgili Kocaeli, 9 Mayıs 2008 (52.Etap) tarihinde ve 70 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 17 Nisan 2009 (100.Etap) tarihinde toplam 12.2 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.
Cuma Yarışmacılarının, başlangıçtan bugüne vermiş oldukları toplam yüzde kilo kaybına göre sıralandıkları 3 Nisan 2009 tarihli listede, toplam 120 kişi arasında 15. pozisyondadır.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek kaptan yardımcısı olduğu 2.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

dimplehawk' ın Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Ocak / 1,4
Şubat / 1,1
Mart / 0,6
Nisan / 0,6
2009 YILINDA TOPLAM VERıLEN : 3.7 KıLO

Başlangıç Kilosu (87. Etap) ( 62,4 )
Bitiş Kilosu (100. Etap) ( 58,7 )
Verilen Toplam Kilo ( 3,7 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 5,93% )
Toplam Süre ( 14 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,42% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 264 )

Yorum : Sevgili dimplehawk, 9 Ocak 2009 (87.Etap) tarihinde ve 62,4 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 17 Nisan 2009 (100.Etap) tarihinde toplam 3.7 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.
Cuma Yarışmacılarının, başlangıçtan bugüne vermiş oldukları toplam yüzde kilo kaybına göre sıralandıkları 3 Nisan 2009 tarihli listede, toplam 120 kişi arasında 69. pozisyondadır.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 7.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

Son düzenleme:
teşekkür ederiz püsküüt' üm ellerine sağlık.kocaeli en kısa zamanda tecrübelerini bizmle paylaşacağını söyledi. a.s.

mezun olan tüm arkadaşlarımız tebrik edeirm darısı bizlerin başına.. a.s.

Asıl böyle güzel bir imkanı bize sunmuş olduğunuz için ben size ve tüm takım arkadaşlarıma çokk teşekkür ederim.. :1hug: Şeniz
İyi ki varsınız :lepi: kaydirigubbakcemile5 :sm_cool: :asigim:

(Bir de püsküütçüm benim mezuniyet kilom 58,7 şutarafagitti)​

bernuş' un Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Temmuz / 0
Ağustos / 1
Eylül / 3
Ekim / 1
Kasım / 0
Aralık / -2
2007 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 3 KİLO

Ocak / 0,5
Şubat / 0
Mart / -0,5
Nisan / 0
Mayıs / 0,3
Haziran / -0,3
Temmuz / -3
Ağustos / 0,5
Eylül / 0
Ekim / -1,5
Kasım / 0
Aralık / 0,5
2008 YILINDA TOPLAM VERİLEN : -3,5 KİLO (Yani 3.5 kilo almıştır.)

Ocak / 1,5
Şubat / 3
Mart / 2,5
Nisan / 0,5
2009 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 7.5 KİLO

Başlangıç Kilosu (10. Etap) ( 72 )
Bitiş Kilosu (101. Etap) ( 65 )
Verilen Toplam Kilo ( 7 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 9,72% )
Toplam Süre ( 49 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,20% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 143 )

Yorum : Sevgili bernuş, 20 Temmuz 2007 (10.Etap) tarihinde ve 72 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 24 Nisan 2009 (101.Etap) tarihinde toplam 7 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.
Cuma Yarışmacılarının, başlangıçtan bugüne vermiş oldukları toplam yüzde kilo kaybına göre sıralandıkları 3 Nisan 2009 tarihli listede, toplam 120 kişi arasında 37. pozisyondadır.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek kaptan yardımcısı olduğu 3.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

Son düzenleme:
Esmeralda' nın Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Aralık / 1,7
2007 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 1.7 KİLO

Ocak / 0
Şubat / 1,1
Mart / 2,4
Nisan / 2,6
Mayıs / 1
Haziran / 3,2
Temmuz / -0,6
Ağustos / -4
Eylül / 3,4
Ekim / 1,8
Kasım / 1,2
Aralık / 1,1

2008 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 13,2 KİLO
Ocak / 0,9
Şubat / 1,4
Mart / -0,9
Nisan / 2
2009 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 3.4 KİLO

Başlangıç Kilosu (29. Etap) ( 85 )
Bitiş Kilosu (102. Etap) ( 66,7 )
Verilen Toplam Kilo ( 18,3 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 21,53% )
Toplam Süre ( 74 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,29% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 247 )

Yorum : Sevgili Esmeralda, 30 Kasım 2007 (29.Etap) tarihinde ve 85 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 1 Mayıs 2009 (102.Etap) tarihinde toplam 18.3 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.
Cuma Yarışmacılarının, başlangıçtan bugüne vermiş oldukları toplam yüzde kilo kaybına göre sıralandıkları 2 Mayıs 2009 tarihli listede, toplam 115 kişi arasında 2. pozisyondadır. :hooray:

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 4.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

gülay_gülay' ın Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Ekim / 1
Kasım / 1,5
Aralık / 1
2007 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 3.5 KİLO

Ocak / 1,5
Şubat / 1,5
Mart / 0
Nisan / -3,5
Mayıs / 3
Haziran / 1
Temmuz / 0
Ağustos / -2,5
Eylül / 0,5
Ekim / 0
Kasım / 0
Aralık / 0,5
2008 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 2 KİLO

Ocak / 0,5
Şubat / 0,5
Mart / 0
Nisan / 0,5
Mayıs / 1
2009 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 2.5 KİLO

Başlangıç Kilosu (22. Etap) ( 78 )
Bitiş Kilosu (103. Etap) ( 70 )
Verilen Toplam Kilo ( 8 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 10,26% )
Toplam Süre ( 82 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,13% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 98 )

Yorum : Sevgili gülay_gülay, 5 Ekima 2007 (22.Etap) tarihinde ve 78 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 8 Mayıs 2009 (103.Etap) tarihinde toplam 8 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.
Cuma Yarışmacılarının, başlangıçtan bugüne vermiş oldukları toplam yüzde kilo kaybına göre sıralandıkları 2 Mayıs 2009 tarihli listede, toplam 115 kişi arasında 30. pozisyondadır. :hooray:

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 7.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

haysem' in Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Ekim / 1
Kasım / 5
Aralık / 3
2008 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 9 KİLO

Ocak / 2
Şubat / 4,5
Mart / 0,5
Nisan / 0
Mayıs / 1
2009 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 8 KİLO

Başlangıç Kilosu (76. Etap) ( 77 )
Bitiş Kilosu (104. Etap) ( 60 )
Verilen Toplam Kilo ( 17 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 22,08% )
Toplam Süre ( 29 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,76% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 586 )

Yorum : Sevgili haysem, 24 Ekim 2008 (76.Etap) tarihinde ve 77 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 15 Mayıs 2009 (104.Etap) tarihinde toplam 17 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.
Cuma Yarışmacılarının, başlangıçtan bugüne vermiş oldukları toplam yüzde kilo kaybına göre sıralandıkları 2 Mayıs 2009 tarihli listede, toplam 115 kişi arasında 3. pozisyondadır. :hooray:

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 14.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

sedaaa21' in Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Nisan / 4,3
Mayıs / 3,2
2009 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 7.5 KİLO

Başlangıç Kilosu (99. Etap) ( 69,3 )
Bitiş Kilosu (104. Etap) ( 61,8 )
Verilen Toplam Kilo ( 7,5 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 10,82% )
Toplam Süre ( 6 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 1,80% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 1.250 )

Yorum : Sevgili sedaaa21, 3 Nisan 2009 (76.Etap) tarihinde ve 69,3 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 15 Mayıs 2009 (104.Etap) tarihinde toplam 7.5 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.
Cuma Yarışmacılarının, başlangıçtan bugüne vermiş oldukları toplam yüzde kilo kaybına göre sıralandıkları 2 Mayıs 2009 tarihli listede, toplam 115 kişi arasında 51. pozisyondadır.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 14.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

Mehalim' in Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Aralık / 2,2
2008 YILINDA TOPLAM VERıLEN : 2.2 KıLO

Ocak / 1,8
Şubat / 1,9
Mart / 0,4
Nisan / 0,2
2009 YILINDA TOPLAM VERıLEN : 4.3 KıLO

Başlangıç Kilosu (82. Etap) ( 67,4 )
Bitiş Kilosu (102. Etap) ( 60,9 )
Verilen Toplam Kilo ( 6,5 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 9,64% )
Toplam Süre ( 21 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,46% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 310 )

Yorum : Sevgili Mehalim, 5 Aralık 2008 (82.Etap) tarihinde ve 67.4 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 1 Mayıs 2009 (102.Etap) tarihinde toplam 6.5 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek kaptan yardımcısı olduğu 5.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

Not : Mehalim 102. etapta, geri dönmek üzere izne ayrılmış, daha sonra 17 Mayıs tarihinde mezun olmak isteğini iletmiştir. Bu nedenle de, mezuniyet tarihi olarak, 102. etap alınmıştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
mehalim seninle birlikte olmak çok güzeldi, umarım bizi bırakmazsın hep buralarda olursun. Seni canı gönülden tebrik ediyor ve kilo almamanı diliyorum. Sevgiyle kal.a.s.:1hug:

Öhöö öhöö
Efendim öncelikle burda olmaktan dolayı ve şuanda bu yazıyı yazmaktan dolayı ne kadar mutlu alkisalkisalkisolduğumu anlatamam Her nekadar bireyselde derece yapamasam ve ışıklar altında konuşma yapmak nasip olmasada bu fırsatı burda bulmak süper..

1 yıldır bu maratonun içinde olmak gerçekten yorucuydu ancak insanın kendisine destek olacak arkadaşları ve takımın olması gerçekten var olan yükleri azaltıyor ve sorumlulukları arttırıyor.Ben artık sıkıldığım bir dönemde Dr.Mehmet Öz'ün tavsiyesine uyarak ( kendinize diyet partnerleri bulun ) burayı keşfettim bundan dolayıda çok mutluyum burası bana sadece kilo kaybettirmedi aynı zamanda sıcacık ,yüreği çok güzel insanlar kazandırdı.Şimdi tek tek isim sıralamayacağım allah maafaza birinin adını unuturum çok ayıp olur:1shok:. Ama birkaç kişi de varki adını anmadan da geçemeyeceğim
Kallisim sultanım seni tanımış olmaktan dolayı çok mutluyum . Sana olan duygularımı kelimer ifade edemediği için zorlamıcam kendimi nasılsa yetersiz kalacaklar:) Şeniz
Püsküüt 'üm insan olmak kelimesinin içini senin kadar anlamlı dolduran birini tanımış olmakta bana mutluluk veriyor. a.s.
benimle paylaşım yapan herkese teşekkür ediyorum.Karnemi en afillisinden hazırlayan Püsküüt'e teşşekür ediyorum . :asigim:
Ve takımların takımı 5. Takımada kocaman sarılıyorum :1hug:

Not1: Bu arada bi yere gittiğim yok aman yanılma olmasın hala ve hala burdayım. Yeni planlarla sıkı dönüşler planlıyorum.
Not2: Kallisim senide bekliyorum .kapının hemen yanındayım .
Not3: Melisim çok teşekkürler canım darısı sizlere

Son düzenleme:
Püsküüt 'üm insan olmak kelimesinin içini senin kadar anlamlı dolduran birini tanımış olmakta bana mutluluk veriyor. a.s.
Bilseydim makyajımı siler öyle gelirdim..
Hayatımda duyduğum, benim için çok ama çok anlamlı olan cümlelerden biri olarak, silinmemek üzere yüreğime kaydettim..
Olur ha, zorlarlar.. İnsanlıktan çıkasım gelir.. İşte bu cümle o zaman desturum olacak..

Seninle çok keyifli vakitler geçirdiğim ve olan biten herşeyi takip eden ıssız listemizin bir ferdi olduğun için teşekkürler..

Buralarda olacağını bilmek de ayrı bir keyif veriyor, buna inan.. a.s.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…