Cuma Zayıflama Yarışması Mezunları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
:nazar:hcr35' in Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi::nazar:

Bugüne Kadar Verilen Kilo Bilgisi

Ekim / 1,5
Kasım / 0,5
Aralık / 1,3
Ocak / 1
Şubat / 1,7

Bu verilere göre oranlar şöyle:

Başlangıç Kilosu (74. Etap) ( 68 )
Bitiş Kilosu (90. Etap) ( 62 )
Verilen Toplam Kilo ( 6 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 8,82% )
Toplam Süre ( 17 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,52% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 353 )

Yorum : Sevgili hcr35, 10 Ekim 2008 (74.Etap) tarihinde ve 68 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 6 Şubat 2009 (90.Etap) tarihinde toplam 6 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.
Cuma Yarışmacılarının, başlangıçtan bugüne vermiş oldukları toplam yüzde kilo kaybına göre sıralandıkları 2 Şubat 2009 tarihli listede, toplam 124 kişi arasında ellinci pozisyondadır.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmadan bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 9.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

:nazar:Jjuliet'in Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi::nazar:

Temmuz / 3,7
Ağustos / 0,7
Eylül / 1,6
Ekim / -2,5
Kasım / 1,3
Aralık / -1,2
Ocak / 1,7
Şubat / 2,3

Başlangıç Kilosu (60. Etap) ( 60 )
Bitiş Kilosu (92. Etap) ( 52,4 )
Verilen Toplam Kilo ( 7,6 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 12,67% )
Toplam Süre ( 22 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,58% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 345 )

Yorum : Sevgili Jjuliet, 4 Temmuz 2008 (60.Etap) tarihinde ve 60 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 20 Şubat 2009 (92.Etap) tarihinde toplam 7.6 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.
Cuma Yarışmacılarının, başlangıçtan bugüne vermiş oldukları toplam yüzde kilo kaybına göre sıralandıkları 2 Şubat 2009 tarihli listede, toplam 124 kişi arasında 42. pozisyondadır.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmadan bulunduğu sürece gerek kaptanı olduğu 7.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

:nazar:tugce'nin Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi::nazar:

Ekim / 5,4
Kasım / 0,6
Aralık / -1
Ocak / 2,4
Şubat / 7,6

Başlangıç Kilosu (73. Etap) ( 83 )
Bitiş Kilosu (92. Etap) ( 68 )
Verilen Toplam Kilo ( 15 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 18,07% )
Toplam Süre ( 33 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,55% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 455 )

Yorum : Sevgili tugce, 26 Eylül 2008 (Birleştiriilmiş 72+73. Etap) tarihinde ve 83 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 20 Şubat 2009 (92.Etap) tarihinde toplam 15 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.
Cuma Yarışmacılarının, başlangıçtan bugüne vermiş oldukları toplam yüzde kilo kaybına göre sıralandıkları 2 Şubat 2009 tarihli listede, toplam 124 kişi arasında 30. pozisyondadır.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmadan bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 12.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

:nazar:kadis'in Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi::nazar:

Eylül / 3,9
Ekim / 2
Kasım / 0,6
Aralık / -2,6
Ocak / 0,7
Şubat / 1,6

Başlangıç Kilosu (60. Etap) ( 66,7 )
Bitiş Kilosu (92. Etap) ( 60,5 )
Verilen Toplam Kilo ( 6,2 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 9,30% )
Toplam Süre ( 25 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,37% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 248 )

Yorum : Sevgili kadis, 5 Eylül 2008 (69.Etap) tarihinde ve 66.7 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 27 Şubat 2009 (93.Etap) tarihinde toplam 6.2 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.
Cuma Yarışmacılarının, başlangıçtan bugüne vermiş oldukları toplam yüzde kilo kaybına göre sıralandıkları 1 Mart 2009 tarihli listede, toplam 124 kişi arasında 37. pozisyondadır.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 5.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

:nazar:Berith'in Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi::nazar:

Ekim / 3
Kasım / 1,8
Aralık / 1,2
Ocak / -0,6
Şubat / 0,6
Mart / 0
Nisan / -8,4
Mayıs / 1,7
Haziran / 0,4
Temmuz / 3,2
Ağustos / 0
Eylül / -2,3
Ekim / -0,1
Kasım / 1,3
Aralık / 1,1
Ocak / 0,8
Şubat / 3,2

Başlangıç Kilosu (60. Etap) ( 63,2 )
Bitiş Kilosu (92. Etap) ( 56,3 )
Verilen Toplam Kilo ( 6,9 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 10,92% )
Toplam Süre ( 74 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,15% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 93 )

Yorum : Sevgili Berith, 28 Eylül 2007 (20.Etap) tarihinde ve 63.2 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 27 Şubat 2009 (93.Etap) tarihinde toplam 6.9 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.
Cuma Yarışmacılarının, başlangıçtan bugüne vermiş oldukları toplam yüzde kilo kaybına göre sıralandıkları 1 Mart 2009 tarihli listede, toplam 124 kişi arasında 29. pozisyondadır.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 9.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

:nazar:LİLLYUM' un Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi::nazar:

Kasım / 5,3
Aralık / 1,3
Ocak / 2,7
Şubat / 1,2
Mart / 0,5

Başlangıç Kilosu (78. Etap) ( 79 )
Bitiş Kilosu (95. Etap) ( 68 )
Verilen Toplam Kilo ( 11 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 13,92% )
Toplam Süre ( 18 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,77% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 611 )

Yorum :
Sevgili LİLLYUM yarışmamıza daha önce de katıldığından yukarıda bilgileri aktarılan süreç, kendisinin yarışmaya ikinci kez katıldığı dönemi kapsamaktadır.
Daha önce 8 Şubat 2008 tarihinde yarışmaya katılmış; Şubat ayında 5.2, Mart ayında 6.2, Nisan ayında 2.2, Mayıs ayında 0 ve Haziran ayında -3 kilo ile toplamda 11 kilo vererek, 82 kilodan 71 kiloya düşmüş ve mezuniyet karnesini almıştır.
LİLLYUM' un Birinci Mezuniyet Karnesi için tıklayınız.

Daha sonra, 7 Kasım 2008 (78.Etap) tarihinde ve 79 kilo ile yeniden döndüğü Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 13 Şubat 2009 (95.Etap) tarihinde toplam 11 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, bir kez daha başarıyla mezun olmuştur.

Cuma Yarışmacılarının, başlangıçtan bugüne vermiş oldukları toplam yüzde kilo kaybına göre sıralandıkları 1 Mart 2009 tarihli listede, toplam 124 kişi arasında 10. pozisyondadır.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 8.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

:nazar:tinkimi' nin Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi::nazar:

Aralık / 2,5
Ocak / 4
Şubat / 7
Mart / 1

Başlangıç Kilosu (84. Etap) ( 91,5 )
Bitiş Kilosu (96. Etap) ( 77 )
Verilen Toplam Kilo ( 14,5 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 15,85% )
Toplam Süre ( 13 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 1,22% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 1.115 )

Yorum : Sevgili tinkimi, 19 Aralık 2008 (84.Etap) tarihinde ve 91.5 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 20 Mart 2009 (96.Etap) tarihinde toplam 14.5 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.
Cuma Yarışmacılarının, başlangıçtan bugüne vermiş oldukları toplam yüzde kilo kaybına göre sıralandıkları 1 Mart 2009 tarihli listede, toplam 124 kişi arasında 13. pozisyondadır.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 8.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

:nazar:psoriasis' in Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi::nazar:

Kasım / 1,2
Aralık / -2,2
Ocak / 3
Şubat / 4
Mart / 2,3

Başlangıç Kilosu (80. Etap) ( 68 )
Bitiş Kilosu (96. Etap) ( 59,7 )
Verilen Toplam Kilo ( 8,3 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 12,21% )
Toplam Süre ( 17 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,72% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 488 )

Yorum : Sevgili psoriasis, 21 Kasım 2008 (80.Etap) tarihinde ve 68 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 20 Mart 2009 (96.Etap) tarihinde toplam 8.3 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.
Cuma Yarışmacılarının, başlangıçtan bugüne vermiş oldukları toplam yüzde kilo kaybına göre sıralandıkları 1 Mart 2009 tarihli listede, toplam 124 kişi arasında 26. pozisyondadır.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 14.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

:nazar:honeybaby' nin Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi::nazar:

Eylül / 2,5
Ekim / -0,7
Kasım / 0,2
Aralık / -1
Ocak / 2,5
Şubat / 1,1
Mart / 1

Başlangıç Kilosu (67. Etap) ( 64 )
Bitiş Kilosu (96. Etap) ( 58,4 )
Verilen Toplam Kilo ( 5,6 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 8,75% )
Toplam Süre ( 26 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,34% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 215 )

Yorum : Sevgili honeybaby, 22 Ağustos 2008 (67.Etap) tarihinde ve 64 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 20 Mart 2009 (96.Etap) tarihinde toplam 5.6 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.
Cuma Yarışmacılarının, başlangıçtan bugüne vermiş oldukları toplam yüzde kilo kaybına göre sıralandıkları 1 Mart 2009 tarihli listede, toplam 124 kişi arasında 55. pozisyondadır.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 5.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

merhaba arkadaşlar
benim için kilo verme süreci tüp bebek yapmak istediğim için doktorumun 3 kilo vermelisin demesiyle başladı.ramazan ayında başladım yediklerime dikkat etmeye bu arada zayıflama yarışması gruplarını keşfettim doktorun vermemi istediği 3kiloyu bile veremeyeceğimi düşünürken birden amacım 12-13 kilo vermek oldu bekarlık kilom olan 55 kiloyu hedef seçtim kendime ve ne oluuur benide aranıza alın diye yalvarmaya başladım
kallisim karizmatikim kaptanım gel dedi 5. takıma koşa koşa gittim delikafadulden
aaa bi de ne göreyim birsürü harika insan bir araya toplanmış her dertlerini her sevinçlerini paylaşıyorlar yani kardeş olmuşlar bi de üstüne üstlük kilo veriyorlar
kallistemin bazen tatlı bazen acı uyarılarıyla ama bana hep gerçekten ablalık yapmasıyla
emelimin yediklerimi en ufak ayrıntısına kadar inceleyip yön vermesiyle ve tüm kalbiyle yardımcı olmasıyla
umutcuğumun diyetten en bıktığım zamanlarda harika edebiyatını kullanarak yazılarıyla yeniden başlama umudu vermesiyle
kadisciğimin beni gaza getirmek için benle yarışıyormuş gibi yapmasıyla :)
mehalim,zenancığım, reyhan ablam,cedric,gül,şaşkınperi,buseyrem
hepinizin sevgisi ve desteğiyle 67.5 kilodan 58.5 kiloya indim
aslında hedefim olan 55 kiloya kadar aranızdan ayrılmayacaktım eğer benim mucizem ansızın çat kapı çıkıp gelmeseydi kilo verme amacım olan tüp bebekle çocuk sahibi olmakken benim mucize meleğim kendisi siz yorulmayın ben zaten kendim geldiiiim dedi bize süpriz yaptı dolayısıyla bende takımdan biraz erken mezun olmuş oldum

zayıflama yarışmasının annesi olan püsküüütümüze de teşekkür ediyorum
ayrıca 1. takımdan 13. takıma kadar listedeki tüm arkadaşlar hepinizin en kısa zamanda amacınıza ulaşmanızı diliyorum

veeeee kilo verme sürecimde bana destek olan sadece zayıflama yarışması takımı değil hayat için bir takım oluşturmuş 5. takım daki tüm arkadaşlarıma dostlarıma teşekkür ediyorum
hepinizi çok seviyorum canım takımım:lepi:

honeyim balim petegim ne guzelde mezun oldun afferim kiz sana allh bu gunleri bizlerede nasiip etsin insallah
:hooray:
tebrik ederim canim seniiŞeniz

ballı bebeğim demek mezun oldun haa süprizzzzz hemde ne kadar güzel bir vesile ilee :CüvCüv: ballı bebeğim mezun oldu amma kucağında bir tane nur topu:emir_bebek: ile dönecek aramızaa teyze oluyruz yani. :teytey:

:nazar:löliz'in Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi::nazar:

Mart / 3,4

Başlangıç Kilosu (95. Etap) ( 59,4 )
Bitiş Kilosu (97. Etap) ( 56 )
Verilen Toplam Kilo ( 3,4 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 5,72% )
Toplam Süre ( 3 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 1,91% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 1.133 )

Yorum : Sevgili löliz, 6 Mart 2009 (95.Etap) tarihinde ve 59.4 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 27 Mart 2009 (97.Etap) tarihinde toplam 3.4 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.
Yarışmacımız henüz yeni olduğundan, Cuma Yarışmacılarının, başlangıçtan bugüne vermiş oldukları toplam yüzde kilo kaybına göre sıralandıkları 1 Mart 2009 tarihli listede yer almamaktadır.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 13.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

lölizcim takımımıza katıdığın, az da olsa bizimle olduğun ve mezun olduğun için seni canı gönülden kutlarım.

Teşekkür ederim çok duygulandım böyle bir mezuniyet uygulaması olduğunu bilmiyordum görünce sürpriz oldu.
Melisçiğim sizinle olmak çok güzeldi hepinize tüm takım arkadaşlarıma teşekkür ederim
Püsküütçüğüm sana da bu vesileyle özel bir teşekkür etmek istiyorum senin hikayenden ve tavsiyelerinden çok yararlandım özellikle de zayıflamanın ciddiye alınması ve mesai harcanması gereken bir iş olduğunu sayende anladım sevgiyle öpücükle

Teşekkür ederim çok duygulandım böyle bir mezuniyet uygulaması olduğunu bilmiyordum görünce sürpriz oldu.
Melisçiğim sizinle olmak çok güzeldi hepinize tüm takım arkadaşlarıma teşekkür ederim
Püsküütçüğüm sana da bu vesileyle özel bir teşekkür etmek istiyorum senin hikayenden ve tavsiyelerinden çok yararlandım özellikle de zayıflamanın ciddiye alınması ve mesai harcanması gereken bir iş olduğunu sayende anladım sevgiyle öpücükle

lölizcim, içten duygularına aynı içtenlikle teşekkür ediyorum.. Çok kıa bir sürede hedefine ulaştığın için bir kez daha tebrikler.. a.s.

:nazar:nukeray' ın Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi::nazar:

Ekim / 0,6
Kasım / 1,1
Aralık / -2,2
Ocak / 5,5
Şubat / 1
Mart / 4,3

Başlangıç Kilosu (76. Etap) ( 66,5 )
Bitiş Kilosu (98. Etap) ( 56,2 )
Verilen Toplam Kilo ( 10,3 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 15,49% )
Toplam Süre ( 22 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,70% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 468 )

Yorum : Sevgili nukeray, 24 Ekim 2008 (76.Etap) tarihinde ve 66.5 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 3 Nisan 2009 (98.Etap) tarihinde toplam 10.3 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.
Cuma Yarışmacılarının, başlangıçtan bugüne vermiş oldukları toplam yüzde kilo kaybına göre sıralandıkları 1 Mart 2009 tarihli listede, toplam 124 kişi arasında 39. pozisyondadır.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 14.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

:nazar:*JUJU* ' nun Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi::nazar:

Ekim / 5
Kasım / 2,5
Aralık / 1,9
2007 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 9.4 KİLO
Ocak / 2,2
Şubat / 1,3
Mart / 1,6
Nisan / -0,8
Mayıs / -0,8
Haziran / -1,1
Temmuz / 0
Ağustos / -0,7
Eylül / 0,3
Ekim / -2,6
Kasım / 2,2
Aralık / 1,1
2008 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 2.7 KİLO
Ocak / 1,7
Şubat / 0,5
Mart / 0,8
Nisan / 0
2009 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 3 KİLO

Başlangıç Kilosu (21. Etap) ( 77,4 )
Bitiş Kilosu (99. Etap) ( 62,3 )
Verilen Toplam Kilo ( 15,1 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 19,51% )
Toplam Süre ( 79 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,25% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 191 )

Yorum : Sevgili *JUJU*, 5 Ekim 2007 (21.Etap) tarihinde ve 77.4 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 10 Nisan 2009 (99.Etap) tarihinde toplam 15.1 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.
Cuma Yarışmacılarının, başlangıçtan bugüne vermiş oldukları toplam yüzde kilo kaybına göre sıralandıkları 3 Nisan 2009 tarihli listede, toplam 120 kişi arasında 7. pozisyondadır.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek kaptanı olduğu 4.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

:nazar:hayal_gözlü'nün Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi::nazar:

Temmuz / 2
Ağustos / 0,5
Eylül / 1
Ekim / -3,5
Kasım / 1
Aralık / 0
2008 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 1 KİLO
Ocak / 3,1
Şubat / 3,9
Mart / 2
Nisan / 3
2009 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 12 KİLO

Başlangıç Kilosu (60. Etap) ( 88 )
Bitiş Kilosu (99. Etap) ( 75 )
Verilen Toplam Kilo ( 13 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 14,77% )
Toplam Süre ( 40 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,37% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 325 )

Yorum : Sevgili hayal_gözlü, 4 Temmuz 2008 (60.Etap) tarihinde ve 88 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 10 Nisan 2009 (99.Etap) tarihinde toplam 13 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.
Cuma Yarışmacılarının, başlangıçtan bugüne vermiş oldukları toplam yüzde kilo kaybına göre sıralandıkları 3 Nisan 2009 tarihli listede, toplam 120 kişi arasında 25. pozisyondadır.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek kaptan yardımcısı olduğu 4.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

:nazar:open_sea' nın Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi::nazar:

Temmuz / 2,8
Ağustos / 1
Eylül / 2,1
Ekim / -0,9
Kasım / 1,5
Aralık / 2,3
2008 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 8.8 KİLO
Ocak / 0,2
Şubat / 2,3
Mart / 1,7
Nisan / 0,6
2009 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 4.8 KİLO

Başlangıç Kilosu (62. Etap) ( 83 )
Bitiş Kilosu (99. Etap) ( 69,4 )
Verilen Toplam Kilo ( 13,6 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 16,39% )
Toplam Süre ( 38 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,43% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 358 )

Yorum : Sevgili open_sea, 18 Temmuz 2008 (62.Etap) tarihinde ve 83 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 10 Nisan 2009 (99.Etap) tarihinde toplam 13.6 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.
Cuma Yarışmacılarının, başlangıçtan bugüne vermiş oldukları toplam yüzde kilo kaybına göre sıralandıkları 3 Nisan 2009 tarihli listede, toplam 120 kişi arasında 12. pozisyondadır.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 4.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X