Cuma Zayıflama Yarışması Mezunları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kallisim sultanım seni tanımış olmaktan dolayı çok mutluyum . Sana olan duygularımı kelimer ifade edemediği için zorlamıcam kendimi nasılsa yetersiz kalacaklar:) Şeniz
Püsküüt 'üm insan olmak kelimesinin içini senin kadar anlamlı dolduran birini tanımış olmakta bana mutluluk veriyor. a.s.

Ve takımların takımı 5. Takımada kocaman sarılıyorum :1hug:

Not2: Kallisim senide bekliyorum .kapının hemen yanındayım .
O mesajı ilk gördüğüm an'ı hatırladım şimdi;
-Beni alan pişman olmaz diyordukaydirigubbakcemile3
Çok kendini beğenmiş gelsede çağırmayı tercih ettim, kazancımın ne olacağını merak ettim o an çekti işte beni..:eek:
İyiki çağırmışım, iyiki göze batacak bir mesaj yazmışsında senin gibi bir kişiliği hayatıma sokmuşum...Düşünceli, nazik, sıradışı, hareketli, içten, çalışkan vs.vs bir kişilik bundan başka ne istenir ki?
Püsküütüm bak -ki- ayrı yazdım :roflol::roflol:

Daha takıma geldiği an kimse bir şey söylemeden atladı iş bölümüne, analizler yaptı, okulda öğle tatili sırasında vakit ayırdı takımı düzene sokma çabalarıma destek verdi, takıma hareket ve neşe getirdi herkes tarafından çok sevildi, kiminin kızı oldu kiminin kardeşi..Benimde mükemmel arkadaşım:1hug:
Ne kazanacağımı, tahmin etmediğim bir şekilde öğretip gösterdin bana, seni tanımaktan ve en önemlisi sonuca varmandan çok mutluyum.. Azminden dolayı seni kutluyorum şekercikim benim:nazar::nazar::nazar:
İçinde bulunduğumuz yarışmanın sorumluluğunu taşıdığın ve tüm kuralları tam anlamıyla yerine getirdiğin için tebrik ediyorum... Yakında çıkmazsam zaten aforoz edecekler beni, bu yüzden kapının yanından ayrılma :nazar:
Söylemeden geçemiyeceğim ben senin hayatının şansıyım :roflol: mart ayının 5 şinde doğdumda :roflol:

Püsküütüme dip not: Karnem onunkinden daha güzel olsun nolurrrrr:Saruboceq: zaten benden önce alabilmek için uğraştı ve başardı bari benimki seninkinden daha güzel diyebileyim:roflol: ha-aa bu arada Mehalimle karnelerimizi çerçevelettirmeye karar verdik sırnaşık şey kolay kazanmadık nede olsa.. İş başvurularında cv'lerimize eklesek alınan belgeler diye olarmı ki acıba?:roflol:

Oyyy Kallisim yazdıkların bak bende nasıl duygular uyandırdı.Önce :roflol: sonra :eek: hemen sonraa senağlama ardından alkisalkisalkis Ve en sonundada seni böyleee Şeniz yapmak istedim.
Evet gerçekten benim için şanssın

mehalim güzel kizim benim. hedefine ulastin. karneni aldin ( en afillisinden). candan kutluyorum birtanem. yalniz bir veda degil bu.. olmamalida. bukadar baglanmisken birbirimize. bukadar sevmis saymisken bir veda sözkonusu olmamali degilmi canim?sende kallisimde takimin demirbasisiniz. herkese el uzatmaniz, biri bir sey sorunca cani gönülden gösterdiginiz cabalar. bize verdiginiz onca emek. bazi yerlerde kelimeler yetersiz kalir hani insan veda olmadigini bile bile vedalasiyormus gibi olur bogazina birsey dügümlenir. iste o anlardan biri. hakkinizi helal edin cünkü üzerimizde hakkiniz cok.. sizi cok seviyorum.. cünkü buna layiksiniz..a.s.

mehalim güzel kizim benim. hedefine ulastin. karneni aldin ( en afillisinden). candan kutluyorum birtanem. yalniz bir veda degil bu.. olmamalida. bukadar baglanmisken birbirimize. bukadar sevmis saymisken bir veda sözkonusu olmamali degilmi canim?sende kallisimde takimin demirbasisiniz. herkese el uzatmaniz, biri bir sey sorunca cani gönülden gösterdiginiz cabalar. bize verdiginiz onca emek. bazi yerlerde kelimeler yetersiz kalir hani insan veda olmadigini bile bile vedalasiyormus gibi olur bogazina birsey dügümlenir. iste o anlardan biri. hakkinizi helal edin cünkü üzerimizde hakkiniz cok.. sizi cok seviyorum.. cünkü buna layiksiniz..a.s.

Reyhan ablacım Şeniz güzel ablacım, düşünceli ablacım benim:1hug:.. Hak hukuk filan yok biz canla başla uğraştık herşeyle, öncelikle kendimizde yararlandık:nazar:.. Sizin gibi istikrarlı, sorumluluk sahibi kişiliklerle değil 3-5 ay insan ömür geçirir ve ben ne yapabilirim diye uğraşır inanın herşeyi zevkle yaptık biza.s.

Öhöö öhöö :nazar:
Efendim öncelikle burda olmaktan dolayı ve şuanda bu yazıyı yazmaktan dolayı ne kadar mutlu alkisalkisalkisolduğumu anlatamam Her nekadar bireyselde derece yapamasam ve ışıklar altında konuşma yapmak nasip olmasada bu fırsatı burda bulmak süper..:eek:

1 yıldır bu maratonun içinde olmak gerçekten yorucuydu ancak insanın kendisine destek olacak arkadaşları ve takımın olması gerçekten var olan yükleri azaltıyor ve sorumlulukları arttırıyor.Ben artık sıkıldığım bir dönemde Dr.Mehmet Öz'ün tavsiyesine uyarak ( kendinize diyet partnerleri bulun ) burayı keşfettim bundan dolayıda çok mutluyum burası bana sadece kilo kaybettirmedi aynı zamanda sıcacık ,yüreği çok güzel insanlar kazandırdı.Şimdi tek tek isim sıralamayacağım allah maafaza birinin adını unuturum çok ayıp olur:1shok:. Ama birkaç kişi de varki adını anmadan da geçemeyeceğim
Kallisim sultanım seni tanımış olmaktan dolayı çok mutluyum . Sana olan duygularımı kelimer ifade edemediği için zorlamıcam kendimi nasılsa yetersiz kalacaklar:) Şeniz
Püsküüt 'üm insan olmak kelimesinin içini senin kadar anlamlı dolduran birini tanımış olmakta bana mutluluk veriyor. a.s.
benimle paylaşım yapan herkese teşekkür ediyorum.Karnemi en afillisinden hazırlayan Püsküüt'e teşşekür ediyorum . :asigim:
Ve takımların takımı 5. Takımada kocaman sarılıyorum :1hug:

Not1: Bu arada bi yere gittiğim yok aman yanılma olmasın hala ve hala burdayım. Yeni planlarla sıkı dönüşler planlıyorum.
Not2: Kallisim senide bekliyorum .kapının hemen yanındayım .
Not3: Melisim çok teşekkürler canım darısı sizlere

mehalimin mezuniyetinide kutluyorum arkadaşıma kupa çok yakıştı mehalim kupayı evinin salonuna koy canım.şimdi ben senin bide kepli resmini çekerim .

valla bende mezuniyet balosuna yetişecem diye apar topar çıktım kuaföre bile gidemedim kızlar saçım başım dağınık biraz kusura bakmayın .bu kilolarla kıyafet bulamadım nişan tuvaletimi giyimde gelim bari dedim onuda patlattım. 15 sene önce bundan 22 kilo kadarcık hafif olduğumu unutmuşum. ancak xxxxxxxxxx large eşofmanlarıma sığıp gelebildim .ay ben bir x küçülmüştüm fazla koynuşum x leri.

arkadaşım bu yazıyı bizim takımda yazmıştım sana. burayı görmemiştim belki sende mesajımı görmemişsindir diye buraya taşıdım .

canım seni çok tebrik ediyorum inş bende hedeflediğim kiloya gelirimde banada verirler karne .:hooray:

Reyhan annem güzel dileklerin için Şeniz sizlerden ayrılmak ne mümkün bu aklımın ucuna bile gelmez. Biz hep burdayız ve kilo verme maratonumuzada sözün var bak aynı noktadan başlayacağız Püskütümde bana yüksek lisans diplomasını verecek bu sefer kaydirigubbakcemile5

Mersa canım çok tşkler şimdilik bu mezuniyette xxxxxl giyde artık ikinciye beden küçülmüş olur bende dikişi işlerletmiş olurum sana güzel bir abiye dikeriz artık :lepi:

Püsküütüm bak -ki- ayrı yazdım :roflol::roflol:

Püsküütüme dip not: Karnem onunkinden daha güzel olsun nolurrrrr:Saruboceq:

:roflol: :roflol: Yahu sen nasıl bir insansın bi' anlasam.. Nereden gördün bu konudaki hayıflanmamı da -ki eki için not düştün.. :1hug:

Gelelim afilli karne konusuna..

Artık "Bu hafta neler oldu?" topiğine ekleme yapmayacağım için, yeni dönemin de ilk mezunu mehalim olduğu için bütün süslemeleri karnesine ekledim..

Yani bundan sonra herkesin karnesi aynı formatta olacak.. Rüşvet işlemez.. sengözlerimebaksanab

Ama.... Neyse.. Sen mezun ol da gör.. Laf salatası yapmayayım şimdi..

Püskütümde bana yüksek lisans diplomasını verecek bu sefer kaydirigubbakcemile5
Evet, ön lisans tamamlandı.. Profesörlüğe kadar yolu var.. :roflol:

5. TAKIMCIM........... Harikasınız.. Bir karne üzerine ancak bu kadar güzel bir paylaşım yapılabilirdi.. ıçimden geldi.. Hepinize çiçek vermek istiyorum.. a.s. a.s. a.s. a.s.

:nazar:ALMILA74' ün Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi::nazar:

Bugüne Kadar Verilen Kilo Bilgisi
Kasım / 2
Aralık / 1
2008 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 3 KİLO

Ocak / 1
Şubat / 1
Mart / 1,5
Nisan / 0,5
Mayıs / 1
2009 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 5 KİLO

Bu verilere göre oranlar şöyle:

Başlangıç Kilosu (77. Etap) ( 59 )
Bitiş Kilosu (105. Etap) ( 51 )
Verilen Toplam Kilo ( 8 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 13,56% )
Toplam Süre ( 29 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,47% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 276 )

Yorum : Sevgili ALMILA74, 31 Ekim 2008 (77.Etap) tarihinde ve 59 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 22 Mayıs 2009 (105.Etap) tarihinde toplam 8 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 7.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
:nazar:Kalliste' nin Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi::nazar:

Mayıs / 2,4
Haziran / 1,4
Temmuz / 1,1
Ağustos / 3,4
Eylül / 0,7
Ekim / 2,6
Kasım / 0,1
Aralık / -0,1
2007 YILINDA TOPLAM VERıLEN : 11.6 KıLO

Ocak / 2,5
Şubat / 1,4
Mart / 0
Nisan / -6,2
Mayıs / 1,3
Haziran / 0,9
Temmuz / 3,2
Ağustos / 0,4
Eylül / 0,7
Ekim / 1,2
Kasım / 0,8
Aralık / -0,1
2008 YILINDA TOPLAM VERıLEN : 6.1 KıLO

Ocak / 2
Şubat / 4,1
Mart / 0,1
Nisan / 1,2
Mayıs / -0,4
2009 YILINDA TOPLAM VERıLEN : 7 KıLO

Başlangıç Kilosu (1. Etap) ( 98,3 )
Bitiş Kilosu (105. Etap) ( 73,6 )
Verilen Toplam Kilo ( 24,7 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 25,13% )
Toplam Süre ( 105 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,24% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 235 )

Yorum : Sevgili Kalliste, 18 Mayıs 2007 (1.Etap) tarihinde ve 98.3 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 22 Mayıs 2009 (105.Etap) tarihinde toplam 24.7 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek kaptanı olduğu 5.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

"Bir fikrim var.." sözleriyle başlayan o günün üzerinden iki seneyi aşkın bir süre geçti..Tanıdığım, tanımadığım bir çok insan bir araya gelmiş bir şeyler yapmaya çalışıyorduk.
Kalabalığın büyük kısmı seyirciyken, içinden sıyrılan birkaçı vardı ki, gerçekten elini uzatıyordu. Özellikle de birinden ne yazsam, cevap alırdım..
Ne zaman kafam karışsa, içinden çıkamasam, bunalsam yol gösterirdi.
Biliyordum ki; kimseden ses çıkmasa bile ondan mutlaka yorum gelir.. Bu dayanışmanın verdiği cesaretle devam ettim ben de..
Aynı yarışma içindeyken bir gün denk düştü ve aynı takımda yol arkadaşı olduk.
Ama sanki, bu yol arkadaşlığı çok daha önceden başlamıştı.
Bir gemideydik biz ve sen bana demiştin ki, kaptan terk etmeden ben gemiyi terk etmem..
ıyiliklerin yapılıp da atılmasından oluşan dalgalarla dolu bu denizde yüzen gemimiz, ikimiz de biliyoruz ki yol almaya devam edecek..
Burası sadece, geçiçi, bir daha uğranıp uğranmaması artık önemli olmayan bir iskelenin adıydı..

Sorumluluk duygun, elinden gelip gelmediğine aldırmadan herkese yardımcı olmaya çalışma konusunda gösterdiğin hassaslık, sıcaklığın, anlayışın ve hakbilirliğin nedeniyle sana çiçekler dolusu kucaklarımla teşekkür ediyorum kallisim sefgilim..

ıyi ki seni tanıdım.. :asigim: a.s.

Yolun açık olsun.. [/I][/CENTER]

Kalliste cim ilk kutlama mesajın benden olsun :))) Gerçekten muhteşem bir başarı. Kaybettiğin 25 kilo hiç geri gelmesin inşallah.. Hatta daha da daha da fazlasını kaybedersin umarım. Tabi ki son söz olarak darısı biz geride kalanların başına a.s.

kallistecim

bu güzel karneni tebrik ederim, zor ve uzun bu yolu sabır sebatla çok güzel bir biçimde tamamlamışsın

seni doktora yapmaya bekliyoruz, zaten takımı da bırakmayacağını da biliyorum

sevgiler

kalişim ...nekadar taktir etsem azdır inan bu kadar süre zarfında verdigin mucadeleden sen galip bir şekilde çıkıyorsun ...

binlerce kere tebrikler ...

Kallisim hep bir hayalimiz vardı yaa. Sen, ben, deniz,kumsal,kahvelerimiz vee derinnnn bir sessizlik ...

Hadi gidelim artık o derin mai sessziliğin içine bak seni bekliyordum kapının orda ,bavullarda hazır.

Sadece kendim için çıktığım yolda ve kendim için olmak istediğim bir takımda senin beni
görmenle başladı yolculuğumuz iyi ki sen benden daha dikkatlisin yoksa ben beni
farketmezdim ( nasıl bir cümle oldu :)) ama sen anlarsın ne demek istediğimi)

Çok uzun süren yanlızlığımın oratağı oldun bu kesin ve uzun süren bir dostluğunda tarafı olacaksın bu da kesin. Dahada söze hacet görmüyorum ve Seni çok seviyorum...
a.s.

Ben gözlerimi kurutmaya gidiyorumkaydirigubbakcemile 3 etap geçmeden gelip yüreğimdeki saklı olanları dökerimkaydirigubbakcemile3 .. Kendimi hazırlamıştım oysa senağlama değilmişim...

Karnem için teşekkür ederim Püsküütüm eline, koluna,yüreğine sağlık..a.s.

kallisim ve mehalim bu saate sadece kacinciyiz diye bakmaya gelmistim kacinci oldugumuzu ogrendim tam cikacaktimki hani son mesaji yazanin niki gorunurya kallisiminkini gordum daldim burayaa en son mesajdan baslayarak bi onceki sonra bi onceki dahaa derken basladim aglamaya
5. takimada cok uykum geldi sonuclari bakacam yatacam demistim ne uyku kaldi bende ne dunek

neyse kallisimide mehaalimide yurekten candan tebrik ediyorum rabbim iyiki onlari tanimami nasiip etti
yoksa ben ulkemden bu kadar uzaktayken ulkemin degisik yerlerinde yasayan bu iki insani bu kadar cok sevebilecegimi tahmini birak biri bana anlatsa inanmaz git isine be derdim o birine nasil bir cumle nasil bir konusmak olduysa bu artik iste onlar cok zekiii anlaarlar benim ne demek istedigimi
ikinizide coook seviyorum canlarim opuyorumnanaktan

Asyam alyazmalımselvi boylum( gerçi sende pek uzun değildin amma kaydirigubbakcemile3 ) çok saol canım arkadaşım .Sen hayatın hiç bir kötülüğü bulaşmamış nadir insanlardansın canım benim :)

Not: Kallisim farkındamısın 2 karne ile burayıda kendi paylaşım alnımıza çevirdik :roflol:

merhabalar:CüvCüv:
son zamanlarda maalesef takip edemediğim 5.takımımdan mezun olanlar olmuş diye duydum koşa koşa geldimdelikafadulden

kallisim karizmatikim canım ablam benim tebrik ederim seni çok sevindim çok:sm_cool::sm_cool::sm_cool:
sen 5.takıma giren çıkan herkese her konuda yardımcı oldun hatta başka yerlere de yetiştin iyilik meleğim benim
inşallah şu anki kilonla sağlıkla mutlulukla geçer bundan sonraki ömrün başarını kutluyor o güzel yanaklarından öpüyorum canımŞenizŞenizŞeniz

mehalim sevgili arkadaşım sende mezun olmuşsun harikasın canım yaaaopuyorumnanaktan
azimle gittin yolunda ve başardın tebrik ederim iyiki 5.takıma gelmişsin iyiki kilocukları vermişsin iyiki birbirimizi tanımışız kucak dolusu öpücükler gönderiyorum şekerciğimŞenizŞenizŞeniz

:nazar:Dora' nın Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi::nazar:

Ekim / 5
Kasım / 3
Aralık / 1
2007 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 9 KİLO

Ocak / 2,5
Şubat / 2
Mart / 1,5
Nisan / 1
Mayıs / 1
Haziran / 1
Temmuz / -1
Ağustos / 0
Eylül / -1
Ekim / -1,5
Kasım / 1,5
Aralık / -1
2008 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 6 KİLO

Ocak / 1
Şubat / 0,2
Mart / 1,3
Nisan / 0,5
Mayıs / 0,5
2009 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 3,5 KİLO

Başlangıç Kilosu (1. Etap) ( 81 )
Bitiş Kilosu (105. Etap) ( 62,5 )
Verilen Toplam Kilo ( 18,5 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 22,84% )
Toplam Süre ( 86 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,27% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 215 )

Yorum : Sevgili Dora, 5 Ekim 2007 (21.Etap) tarihinde ve 81 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 29 Mayıs 2009 (106.Etap) tarihinde toplam 18.5 kilo vermiş ve hedefine ulaşmış olarak, başarıyla mezun olmuştur.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 6.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

Tebrikler doracım. Ne kadar güzel burda isimlerimizi görmek .Bundan sonra kilo vermeye değil.hep bizlerle sohbete gelmen dileği ilee

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X