Çok mutluyum!! Rabbime şükürler olsun ki hamileyim!!

GXUXNIXSXIXGXI

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
257
0
MERHABA ARKADAŞLARIM,
Uzun zamandır foruma giremiyordum... Daha önce sizlerle paylaşmıştım, Şubat Ayından beri arka arkaya 1 aşılama, 2 tüp bebek denemesi geçirmiş ve negatif sonuç almıştımm... Arka arkaya deneme yapmak doğrumu değilmi iyice kafam karışmıştı, hem fiziksel hemde manevi olarak yorulduğumu hissediyordum...Ağustos ayı sonunda başka bir merkezde başka bir dr.ile görüşmek istedim..hem yaşadıklarımı başka bir uzmanın değerlendirmesini istedim.. hemde yeni bir öneri yada yapılacak farklı bir şey varmı diye merak ediyordumm... eşimle birlikte hem yorgun hem duygularımız karmakarışık çok yakın bir arkadaşımın önerdiği merkezde bulduk kendimizi... Dosyam incelendikten sonra ilk muayene sonucu büyükçe bir kistin oluştuğu ortaya çıktı... biraz endişevericiydi... adet döneminde kontrolden sonra değerlendirmeli ve bu arada doğum kontrol hapına başlayalım denildi... çok şükür ki Eylül ayının ilk haftası adet ile birlikte kisti atmışım...doğum kontrol hapına başladık hemen... bu arada ağırca bir bağırsak enfeksiyonu geçirdim...28 Eylül de lucrin, 30 Eylül de merionallere başladıkkk.. çok çok yüksek doz uygulandı.. 15 Ekim de yani doğum günümde 5 yumurta toplandı..3 tanesi olgunmuş ...2 tane 1.kalite embiriyo 18 Ekimde transfer edildi... veee bugün 12.gün... test günü.... Allahıma binlerce kere ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ HAMİLEYİMMMMMMMMM... :hooray:

Son düzenleme:
çok sevindim canım senin adına gözünüz aydın Allahım olmayanlarada versin inş.
Allah kucağına almayıda nasip etsin

Tebrikler canım . Benim de tıpkı senin gibi bir başarısız aşılama ve iki tüp bebek denemem var. üçüncü için merkez araşrırıyorum. Umut ışığı oldun bana darısı başımıza inşallah...

selam. Tebrik ederim canım. Allah tamamına erdirsin Sağlıklı kucağına almayı nasip etsin. darısı isteyenlerin de başına.

çok sevindim günışığı.demekki senin de anne olma vaktin gelmiş.rabbim kucağına almayı nasip etsin.kaç çıktı değer canım?

tebrikler canım benimde aşılamam var ama olmassa tüp bebege geç dediler ama yumurta toplama işlemi çok acı ve agrılı oluyor diye duydum vede şahit oldum resmen korkuyorum .
saglıkla kucagına alman dilegile kendine iyi bak

Hepinize çok teşekkür ederim,
daha önce geçirdiğim denemelerde KK den çok şey öğrenmiş, destek ve moral almıştım... Şimdi de mutluluğumu sizlerle paylaşmak o kadar güzelll kiiii.... bugün ki değer 135.. cumartesi tekrar test ve dr ile görüşme var... İnşallah rabbim herşeyin yolunda gitmesi için yardımlarını esirgemez... RABBİM HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN VE TEZ ZAMANDA SAĞLIKLA, MELEKLERİMİZE KAVUŞTURSUN...

hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin sorunsuz bi şekilde inşaallah darısı tüm anne olmak isteyenlere :asigim:

iNANAMIYORUM ALLAHIM .....Günışığım kendime olmuş kadar sevindim..Öyle sevindim ki anlatamam..Canım ya canı gönülden tebrik ediyorum..Valla azmin elinden bişey kurtulmuyor..Ne bu kız yaklaşık 6 ayda 3 deneme..Valla sesiz sedasız sen neler yaşamışın da haberimiz yokmuş..Hakkettin canım çok hakkettin hem de..gönlüm ve dualarım seninle..Bak evlilik yıldönümünüze getiremedin ama doğumgününe denk getirdin..Benim de hep aklımdan geçiyordu günışığı ne alemde diye..Keyifle ve sağlıkla hamileliğini geçir inşallah canım benim..Bak ne üzüntüler yaşadın allahım mükafatını sana da nasip etti..Bol bol öpüyorum hayatım seni..

Kk da boş boş gezinirken bu haberi gördüm ya...ne desem ifade edemem..çok çok tebrik ederim..allah hep gönlüne göre versin....

çok sevindim :1hug: ALLahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah a.s.

çok çok tebrik ediyorum dilerim sorunsuz bir gebelik dönemi yaşarsın ve Rabbim hayırlısı ile bebişini kucağına almayı nasip eder.. Rabbim sana bu defa güzel bi doğum günü hediyesi yollamış dilerim bizlerede en kısa zamanda nasip eder dualarınızı eksik etmeyin

CANIMMMM; SEYBAYCIMMMM...
çok teşekkür ederimm canım... seni gördüğümü çok sevindim... bende seni çok merak ediyordummm canımmm... her iki dr önerisi de ara vermemektii... gerçi ben 3.deneme için değil kafamı rahatlatmak, endişelerimi gidermek için gitmiştim o merkeze ama... Öyle bir atmosfer oluştu ki ben ve eşim bir anda moral bulduk (kiste rağmen) ve eşim madem geldik birde burda deneyelim dediii... hatırlarsan eşimin tayini çıkmıştı ve Aralık Ayında benimde onun yanına gitmem gerekiyordu... ev ve iş arasında sıkısıp tercih yapmak durumunda kalacaktımm.. bu süreçten önce hayırlısı dedikkk başladık...Rabbim İzin verdi....Rabbim İnşallah devamını getirmemizede yardım eder, İzin verir...

canım gerçekten çok farklı bir doğum günü ve hediyesi oldu.. Eşim şehir dışında görevli ve uzun zamandır birbirimizi görememiştik..ogün yumurta toplamı işlemi için sabah 7 de geldi, öğlen 12 de gitti... yumurta sayısı yüzünden biraz gergindim (da önceki denemelerinde etkisi) anesteziden uyandığımda koca bir buket çiçekle o karşımda duruyordu... hem doğum günü hem yumurtaları kutladık anlayacağın sırnaşık şey hemde bir kaç saat hasret giderdik... bugünse tlf ile müjde verdimmm... Sarılıp gözlerinin içine bakmayı çok isterdim ya SAĞLIK OLSUN... Rabbim böyle nasip etmiş... İnşallah sağlıkla kucağımıza alırızda ozaman gözlerine bakabilirimmm...

Ay ne güzel duygularını ifade ediyorsun kız sen..teee buralara kadar geliyor gözlerindeki ışık... içindeki mutluluk....Sen ne güzel anne olursun be günışığım..Kız bu topiği meşgu ediyorum ama ...inan benim de kalbim pır pır oldu...Daha birbirinizin gözlerine sevgiyle çooook bakacaksınız..biri de size.... o da küçük bebişin...

cnm gözün aydın inş allahım sağlıkli sıhatli kucağına almayıda nasip etsin. olmaıyanlarada versin. bebeğinle mutlu huzurlu bir beraberlik geçirirsin umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…