Çok mutluyum!! Rabbime şükürler olsun ki hamileyim!!

DARKİNLİFE, Çok teşekkürler canımmm,
Sanada sağlıklı ve kolay bir doğum diliyorum, İnşallah Sağlıkla bebeğini kucağına alırsın... Güzel haberlerini bekliyoruz...

kuzuuumm çok sevindiiimmm tebrikler alllah sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah darısı tüm isteyenlere öptüm

Son düzenleme:
tebrik ederim sağlıcakla kucağınada alırsın inş.tüp bebek tedavisinden olumlu sonuç alanlardan çok mutlu oluyorum çok emek veriliyor............

rabbim bu tedavideki kimseyi boş çevirmesin

Tebrik ederim günışığı:hooray:
Sorunsuz bi hamilelik geçirmeni dilerim. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:ecrin_bebek:
Darısı bizlerinde başına olsun inşallah (amin):Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

günışığı tebrikler canım anne olmak dünyanın en güzel duygusudur herhalde canım hayırlısıyla evladını kucağına almanı dilerim..darısı başımıza inşşş...kaç embriyo transfer edildi canım yazarmısın..:nazar:

Hepinize çok teşekkür ederim,
daha önce geçirdiğim denemelerde KK den çok şey öğrenmiş, destek ve moral almıştım... Şimdi de mutluluğumu sizlerle paylaşmak o kadar güzelll kiiii.... bugün ki değer 135.. cumartesi tekrar test ve dr ile görüşme var... İnşallah rabbim herşeyin yolunda gitmesi için yardımlarını esirgemez... RABBİM HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN VE TEZ ZAMANDA SAĞLIKLA, MELEKLERİMİZE KAVUŞTURSUN...

günışığı merhaba canım epeydir görüşemedik inan senin adına çok sevimdim bayadır yoktun ama müjdeli haberle geldin allahım inşallah sağlıcakla tamamına erdirir darısı biz olmayanların başına a.s.:nazar:

MERHABA ARKADAŞLARIM,
Uzun zamandır foruma giremiyordum... Daha önce sizlerle paylaşmıştım, Şubat Ayından beri arka arkaya 1 aşılama, 2 tüp bebek denemesi geçirmiş ve negatif sonuç almıştımm... Arka arkaya deneme yapmak doğrumu değilmi iyice kafam karışmıştı, hem fiziksel hemde manevi olarak yorulduğumu hissediyordum...Ağustos ayı sonunda başka bir merkezde başka bir dr.ile görüşmek istedim..hem yaşadıklarımı başka bir uzmanın değerlendirmesini istedim.. hemde yeni bir öneri yada yapılacak farklı bir şey varmı diye merak ediyordumm... eşimle birlikte hem yorgun hem duygularımız karmakarışık çok yakın bir arkadaşımın önerdiği merkezde bulduk kendimizi... Dosyam incelendikten sonra ilk muayene sonucu büyükçe bir kistin oluştuğu ortaya çıktı... biraz endişevericiydi... adet döneminde kontrolden sonra değerlendirmeli ve bu arada doğum kontrol hapına başlayalım denildi... çok şükür ki Eylül ayının ilk haftası adet ile birlikte kisti atmışım...doğum kontrol hapına başladık hemen... bu arada ağırca bir bağırsak enfeksiyonu geçirdim...28 Eylül de lucrin, 30 Eylül de merionallere başladıkkk.. çok çok yüksek doz uygulandı.. 15 Ekim de yani doğum günümde 5 yumurta toplandı..3 tanesi olgunmuş ...2 tane 1.kalite embiriyo 18 Ekimde transfer edildi... veee bugün 12.gün... test günü.... Allahıma binlerce kere ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ HAMİLEYİMMMMMMMMM... :nazar: :hooray:

canim cok sevindim senin adina kac cikti degerin 12. gun???

MERHABA ARKADAŞLARIM,
Uzun zamandır foruma giremiyordum... Daha önce sizlerle paylaşmıştım, Şubat Ayından beri arka arkaya 1 aşılama, 2 tüp bebek denemesi geçirmiş ve negatif sonuç almıştımm... Arka arkaya deneme yapmak doğrumu değilmi iyice kafam karışmıştı, hem fiziksel hemde manevi olarak yorulduğumu hissediyordum...Ağustos ayı sonunda başka bir merkezde başka bir dr.ile görüşmek istedim..hem yaşadıklarımı başka bir uzmanın değerlendirmesini istedim.. hemde yeni bir öneri yada yapılacak farklı bir şey varmı diye merak ediyordumm... eşimle birlikte hem yorgun hem duygularımız karmakarışık çok yakın bir arkadaşımın önerdiği merkezde bulduk kendimizi... Dosyam incelendikten sonra ilk muayene sonucu büyükçe bir kistin oluştuğu ortaya çıktı... biraz endişevericiydi... adet döneminde kontrolden sonra değerlendirmeli ve bu arada doğum kontrol hapına başlayalım denildi... çok şükür ki Eylül ayının ilk haftası adet ile birlikte kisti atmışım...doğum kontrol hapına başladık hemen... bu arada ağırca bir bağırsak enfeksiyonu geçirdim...28 Eylül de lucrin, 30 Eylül de merionallere başladıkkk.. çok çok yüksek doz uygulandı.. 15 Ekim de yani doğum günümde 5 yumurta toplandı..3 tanesi olgunmuş ...2 tane 1.kalite embiriyo 18 Ekimde transfer edildi... veee bugün 12.gün... test günü.... Allahıma binlerce kere ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ HAMİLEYİMMMMMMMMM... :nazar: :hooray:[/QUOT

çok sevındım Allah tamamına erdırsın kk da bebek isteyen herkese nasip etsin Allahım

X