Çok mutluyum!! Rabbime şükürler olsun ki hamileyim!!

DARKİNLİFE, Çok teşekkürler canımmm,
Sanada sağlıklı ve kolay bir doğum diliyorum, İnşallah Sağlıkla bebeğini kucağına alırsın... Güzel haberlerini bekliyoruz...

gozunuz aydin tebrik ederim
sorunsuz bi hamilelik gecirir
yavrunu saglikla alirsin kucagina insallah

kuzuuumm çok sevindiiimmm tebrikler alllah sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah darısı tüm isteyenlere öptüm

Son düzenleme:
tebrik ederim sağlıcakla kucağınada alırsın inş.tüp bebek tedavisinden olumlu sonuç alanlardan çok mutlu oluyorum çok emek veriliyor............

rabbim bu tedavideki kimseyi boş çevirmesin

Tebrik ederim günışığı:hooray:
Sorunsuz bi hamilelik geçirmeni dilerim. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:ecrin_bebek:
Darısı bizlerinde başına olsun inşallah (amin):Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

günışığı tebrikler canım anne olmak dünyanın en güzel duygusudur herhalde canım hayırlısıyla evladını kucağına almanı dilerim..darısı başımıza inşşş...kaç embriyo transfer edildi canım yazarmısın..

günışığı merhaba canım epeydir görüşemedik inan senin adına çok sevimdim bayadır yoktun ama müjdeli haberle geldin allahım inşallah sağlıcakla tamamına erdirir darısı biz olmayanların başına a.s.

canim cok sevindim senin adina kac cikti degerin 12. gun???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…