Çok mutluyum!! Rabbime şükürler olsun ki hamileyim!!

massallah Allahim tamimina erdirsin insallah rabbim dileyen herkese versin AAAAAAAAAAAAMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNNNNNN

MERHABA ARKADAŞLAR,
Çok uzun zaman oldu yazmayalı... 30 Ekim de buradan hamile olduğumu sizlere paylaşmıştım... yavaş yavaş yolun sonuna geldik... kimi zaman endişeli kimi zaman heyecanlı bir yolculuk... bu arada bazı sıkıntılar atlattık.. Nisan ayında 26 haftalık iken plesanta previa nedeniyle az daha bebeğimi kaybediyordum... çok şükür rabbim yüzümüze baktı ve bebeğimizi bize bağışladı.. o günden beri yatak istirahtindeyiz... ve 37 haftalık olduk..riskli haftaları atlattık.. Rabbim nasip ederse bu ayın son günlerinde bebeğimizi kucağımıza alacağız.. bugün dr kontolümüz var... sanırım gün verir artık bize... garip duygular içindeyim... 2008 Ocak ayında başladığımız mücadelemizin sonuna geliyoruz ve Allah bizlere ve bebeğime sağlıklı ömürler verirse yepyeni ve bembeyaz bir sayfa açarak devam edeceğiz... Şu an karnımda bebeğimin hareketlerini hissederken rüyadaymışım gibi geliyor...heyecan, merak, endişe, mutluluk,korku tamamen karışmış durumda... şaka sankii.. sanırım onu kollarıma aldığımda gerçekten inanabileceğim.. ınşallah doğum sürecinide problemsiz atlatarak bebeğimi sağlıkla kucağıma alırım.. ve yine sizlerle buradan BEN ANNE OLDUM!!!! diye mutluluğumu paylaşabilirim...
RABBıM KıMSENıN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN, ıSTEYEN HERKESE SAĞLIKLI VE HAYIRLI EVLATLAR NASıP ETSıN.... UMUTLARINIZI, ıNANCINIZI VE MORALıNıZı ASLA KAYBETMEYıN....SEVGıYLE KALIN....

canımsın yaaaa.en büyük mutlulukları yaşa sen emi benim canım arkadaşım...sağlıkla hayırlısıyla al kucağına bebeğini inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…