Çok mutluyum!! Rabbime şükürler olsun ki hamileyim!!

Canım gözün aydın Allah sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat eylesin.
Son tedavini nerde oldun canım merak ettim bende kasımda tekrar başlayacağımda

:CüvCüv: cnm benım hayırlı ugurlu olsun inş bebısın by sefer sonuna kadar senınle olacak hayırlısıyla saglıkla dogum haberınıde alırız inş optum kendıne ve bebıse ıyı bak :ecrin_bebek:

yaaaa çok sevindim bak ne güzel haberler veriyorsunuz.Uzun zamandır bekliyordum.Tebrikler canım ailene , sana ve tüm sevenlerine hayırlı ve uğurlu olsun.Sağlıkla ilerlersin inşallah .

tebrik ederim canım Allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah Allah bebek isteyen herkesi sevindirsin inşallah

cnm çok sevındım sen çokkkk uğraş verdın çok yıkıldınbılıyorum çok svındım ya darısı başıma ısşallah
benımde 3 embrıyom transfer edıldı pazartesı gunu :) 8 kasım test gunum :) ınsallah banandabole bı topık açmak nasıp olurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

GÜNAYDINNNNN!!!!!!!!!!
Canım arkadaşlarım; verdiğiniz destek için, moral için, güzel dilekleriniz ve dualarınız için sonsuz TEŞEKKÜRLER....

Canlarım, 3.denememi Centrum Klinik Prof.Dr.Recai Pabuçcu ile yaptık.. benden 5 yumurta toplandı.. 3 tanesi olgun çıktı.. 2 tane embiriyo gelişti... sekiz hücreli 2 embiriyonun 3.gün transferi yapıldı.. 30 Ekim deki bhcg test değeri 135, 1 Kasım test değerim 300 çıktı.. Dr beyle de görüştük.. Gelişmelerin iyi olduğunu söyledi..yasaklar , ilaçlar halen devam ediyor.. Bol bol dinlenmemi ve beslenmeme dikkat etmemi istedi...Nasip olursa 18 Kasım da ilk ultrason için randevumuz var.. Rabbim dileyen herkese en kısa zamanda nasip etsin.... Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın... Herkese benden ve bebişimden kucaklar dolusu sevgiler...

maşallah Allah kucağına almayı nasip etsin test günü hepimiz senin gibi güzel haberlerle döneriz inşallah

İçim kıpır kıpır... halen inanamıyorum...sabırsızlıkla ilk ultrasonu ve kalp atışını görmeyi bekliyorumm... herhalde o zaman inanabileceğim... laf aramızda bir aksilik olursa diye de korkuyorum.... Rabbim inşallah sağlıkla tamamına erdirir... güzel dilek ve dualarınız için çok teşekkürler... Sonuç bekleyen ve tedavileri devam eden arkadaşlar benim de dualarım sizinle.. İnşallah tez zamanda bu güzel duyguları sizlerde yaşarsınız... Rabbim evlat hasreti çekenlerin tez zamanda yüzünü güldürsün, hayırlı evlatlar nasip etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…