Çok bunaldım.

Konu sahibesinden hala somut bir yanıt alınmadığına göre ; Adam haklı diyorum arkadaşlar. Kim istemez ki böyle bir eşi ve aileyi. Hiçbir şeye el sürme , elini taşın altına koyma , psikolojik şiddetle egonu tatmin et. Karşındaki insan da hala derdini paylaşsın ancak somut bir adım atmayı düşünmesin.

Siz 28 yaşında gözüküyorsunuz , eşiniz 24 anladığım kadarıyla. Bu kadar verici bir eşi varken , adamın hala çalışması bile mucize. Ev erkeği olmaya da karar verir yakında.

amaç sadece içini dökmek.

anlattıkça bişeler çıkıyo konu sahibi
kim bilir daha neler vardır
burda yazmak istemediğin şeylerde vardır
lütfen geleceğini düşün bu adamdan sana koca olmaz
bir evin içinde bu kadar para lafı geçiyosa o evde huzur asla olmaz
adam sizi sömürmüş
bi de kredi çeksem o arabaya binmeye utanmıcak mısın diyen bi koca sana ne kadar kocalık yapabilir
sana saygısı yok annene zaten yok, annenden allah razı olsun diyeceğine enayi bize evini verdi diyo emin ol

ama o onların evinde oturmaya ve kv ye ait olan evde kadıncağınızı evden kovmaya hemde ağlataerak utanmıyor

amaç sadece içini dökmek.

Bdv de bir alt bölüm açılsın. Ben sadece içimdekini kusup gideceğim yazsın başında da. Bu insanların sahte hesap sahibi olmasını o kadar arzu ediyorum ki.

Dayak yer ama bende şunu dedim. Eee ölüyordun az kalsın. Aslında "kocam özünde iyi bir insan!!!" der bir de. Adamın özünü ne kadar derine gömmüşlerse gözükmüyor buradan.

günlük topiği var. orada içlerini dökebilirler aslında..

günlük topiği var. orada içlerini dökebilirler aslında..

Bunu daha önce yazmıştım bir konuda. Ancak kimse günlüğe yazmak istemez. Niye ? Çünkü yorum yapılmaz orada.

Ulaşılmak istenen nokta ne peki ? Forumdan biri çıkıp " ayyy , aynından benim kaynımda da var , ama o iyileşti " desin diye bekliyorlar.

sizinle paylaşmak istedim , şuan boşanmayı dusunuyorum , bazende vicdanım belki hersey yoluna girer sabret diyor , geceleri uyuyamıyorum doğru duzgun , iş yerinden sadece girebiliyorum , ara da işler çıkınca sayfayı kapatıyorum , bide eşimle aynı yerde olduğumuz için gelir görür korkusu var , akşamları giremiyorum bide , yanımda sürekli, girdiğimde de yazılanları okurken yine zaman geçiyor , lutfen yanlış düşüncelere kapılmayın.

dun psikologa gittim , eşimin haberi olmadan , o yardımıc olamayacagını aıle terapistine gitmemiz gerektiğini söyledi. eşimin geleceğini sanmıyorum, o düzeldiğimizi düşünüyor , şuanda iyi davranıyor ama en ufak bir lafımda yaşananlar aklıma geliyor, şimdi adli tatil , eylüle kadar daha deneyip eylülde kararımı verme taraftarıyım.

çok iyi niyetliyim sanırım hala düzelir mi yoluna girer mi yaşananlar unutulur mu diye dusunuyorum , yada cesaretim yok , tek başıma kalıcam korkusu var bilemiyorum , dun kendimi anlamak için psikologa gittim ama o eş olarak aile terapistine girmemizi istedi.

herşey yoluna girmez,adam bildiğin kemirgen,pardon sömürgen. bunun yanı sıra sana davranışlarıda feci. huyu bozuk kısaca

ailemdende destek göremediğimi düşünüyorum , eve de dönmek istemem çunku babam , kardeşim pek anlaşamıyoruz, aslında biraz huzur vermeyen yapıdalar, huzursuz yaşamak istemiyorum .. cunku evlenmeden önce evde huzurum yoktu , kardeşim ve babam sorumsuzdur , hersey anneme bakar annemde bunalır evde tartışma olur , evlendım kocamla huzurum yok. tartışmayı kavgayı beceremeyen biriyimdir.

""bazende vicdanım belki hersey yoluna girer sabret diyor ,""
işte bu hiç bizaman gerçekleşmeyecek, göremiyosun, ben de göremiyodum, ama bardak taşınca inan gözüm açıldı.. insan işin içinde olunca anlayamıyo,göremiyo,duygularda ağır basıyo, iyi anlar iyi günler akla geliyo,
ne kadarlık evliydiniz?
Ailenle olan huzursuzluklarını sakın anlatma eşine umarım anlatmamışsındır da.. nasılsa geri dönemez ayrılamaz zihniyetine girmesin hiç

çevresinde sevilen biri , iş yerinde tanıdım , herkesle muhabbet kuran birisiydi. bana da iyi davranııyordu. şimdi evde bu kadar asabi davranmasını acaba evliliği mi kaldıramadı , evliliğe mi alışamadı diye düşünuyorum. yoluna girer mi diye düşünüyorum. bu düşünceyi inanmayı bıraktığımda boşanabileceğim sanırım. ve boşandığımda yolladığım her parayı talep edicem , hepsi hesabımdan onun hesabına yollandı. elden veirlmedi. hazırladım bile bir senelik kart ekstrem iş yerinde duruyor , belli ne kadar yolladığım.

ayrı ev aç o zaman. hiç olmazsa paranı kendin yersin,adamı beslemezsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…