Çok bunaldım.

adam sizi sömürüyor. o evdeki hakkınız olan parayada göz dikmiş. kusura bakmayın ama boşanın . tez boşanın

sabah sabah bu konu bana hiç iyi gelmedi. canım senin basiretin mi bağlandı? adam annenin evini sattırıp, karşıdan ev almayı düşünüyormuş, yanlış anlamadım değil mi? adamın niyeti bozuk! bu adam allem eder kallem eder, sana dediğini yaptırır. sen bu adamdan para için ayrılmayacaksın. terbiyesiz, arsız, paragöz, haysiyetsiz, adam gibi adam olmadığı için ayrılacaksın. lütfen silkelen ve kendine gel. bu adam seni maddi manevi çok yıpratır. borç batağına sokar ve def olur gider.

bu haysiyetsiz muhtemelen eski borçlarını sana bir şekilde ödetiyor, sonra da yeni borçlar yapıp asalak gibi yaşayacak. ne zorun var senin? derdin ne? neyin peşindesin? iyi olmak bu değil!

Allah içinize ferahlık versin
bende babamın bana verdiği evde oturuyorum
babamın evini satıp kredi ekleyip asla ev almayı düşünmem
suanda kayınpederımde bıze bır ev parası verıyor onada bır gıdım kredı eklemeyı dusunmuyorum . Kımsenın kımseye hakkı gecmesın.
yasadıklarınız cok cırkın
adam gununu gormelı ama bunu yapabıelcek ıstek veya cesaretınız varmı bılmıyorum.
adamın 4 kasıgından 3 kırmanız gerekıyor. belkıde ısten kovulmanız gerekıyor bılmıyorum

valla sonuna kadar okudum meraktan
ben de benzerlerini yaşadım canım
ne kadar çok yaparsan o kadar çok değer görmüyosun işte bi örnek daha
benim konuma da çok kişi dolandırıcıyla evlenmişsin yazmıştı
bitmediiiii para istekleri bitmedi
ve sonunda ben paragöz oldum niye çünkü kendileri paragöz ama karşısındakine öyle söylüyo kendine dedirtmemek için
kınamda hiçbir masraf yapmadılar sen yap sen al diyip durdu,bi de üstüne kınamda takılanları da istedi verdi annemlerde
halılar/perdeler yarı yarıyaydı güyaa para falan vermedi kendi ailesine de yarı yarıya olduğunu söyledi
evlendikten sonra da bileziklerim herşeyim gitti kumar borcuna,maaşımda aynı şekilde
değişmezler canımmmm kendini yeterince ezdirmişsin sen de benim gibi artık ezdirme yeter bi dur de ne olur şu adama ve ne kendine ne annene laf söyletme ağlayacağına yapıştır sen de lafları taviz verme aslaaaa yoksa yemeye devam eder, seni sömürmek için evlenmiş yazıklar olsun, hiç kavga ediyo benle diye korkma bırak etsin ne olur ezdirme kendini, ben çok pişmanın ezdirdiğim için bu güne kadar, şu an boşanma aşamasındayız, onun için yaptığım her fedakarlıktan dolayı çoook pişmanım, sen de en azından bundan sonra ezdirme kendini LÜTFEN!

ve bu kadar kolaylık saglanan baska bır erkek olsaydı bunun kıymetını cok cok ıyı bılebılırdı
sorun yaptıgın fedakarlıklar asla degıl.
İnsan Allaha şükür ev verdiler demeyi bilmeli

Kendinize çok yazık etmissiniz eşiniz olacak dolandırıcı da (kusura bakmayın en hafifi bu) hiç onur gurur yokmuş daha fazla harcatmayin kendinizi....

Adam , evlenmeden önce "ben adam değilim!!!" diye bas bas bağırmış ancak siz kınayı iptal etmeyelim , millete ne deriz diyerek bile isteye evlenmişsiniz.

Şimdi ne mi yapmalısınız ? Bu adamdan kurtulmak tek önceliğiniz olsun. Bu kan emici varlıktan kurtulmalı , sağlam bir çekişmeli boşanma davası açmalı ek olarak maddi manevi tazminat davasını da eklemelisiniz.

Kendisine artık 1 kuruş dahi vermeyin. Sakın kredi çekmeye kalkmayın , kredi çekmek için sizi kefil göstermek isterse kabul etmeyin.

Sakın ama sakın annenizin evini satip ev almayın boşanmaniz durumunda büyük zarara ugrarsiniz evin yarısı gider eşiniz bunu kasten istiyor olabilir siz çok fedakarlık etmişsiniz bence biraz kendinizi geri çekin bakalim ne olacak

hanzade_87 paragöz oldugunuz söylenmiş ,aynı şekilde bana da sureklı paragozsun aklın fikrin parada , gecen hafta maaşımızı aldıgımız sabah minibüste giderken telefonundan baksana ne kadar maaş yatmış dedi. bende açtım baktık. sonra sana ne kadar yatmış bakalım dedim. hemen sana baktık ya bana da bakmamız gerek , ben gostermıyorum dedı. bende uzatmamak için tamam göstermezsen gösterme dedim. sonra minibüsten indik. yolda 12 bın TL param var biriktiriyorum hesabımda dedi. bende varkı birşeyler göstermiyorsun bi işler karıştırmasan gösterirdin hesabını dedim. sen ne demek istiyorsun nasıl birşeyler karıştırıyorsun dersin , lafına karşılık dedim deyince ben sana şaka yaptım. senin aklın fikrin parada , benim aklım fikrim mi parada sabah sabah soran sensin ben maaş yattığını bile unuttum diyorum ama dinlemiyor , senin için (beni özel numaradan aramışlardı kım olduğunu bilmiyorum herkesi arayabilirler diyerek onu sakinleştirmeye çalışmıştım onu kastederek ) paramı önemli namus mu önemli dedi. bende sinirle para önemli dedim. para önemliyse git orospuluk yap, sen ne biçim insansın para önemli diyorsun benim için namus önemli .. işe geç kaldığımızı söylediğimde iş mi önemli aramızdaki sorunmu önemli diyerek tersledi beni , hiç susmadığı için kendimi metrobüsün önüne atmak istedim. tam 1 saat metrobüs duragında tartıştık. sonra işe geç kaldık ve sonra geldi senin yüzünden işte azar işittim dedi. sonra normale döndü.

vallahi benim eski eşimi gördüm anlattıklarınızda
benimkinin arkasından bir sürü kumar borcu çıktı
seninkinde de vardır bişeyle iyi araştır derim neyin nesi bu borç
benim maaş kartımı alırdı atm önünde beklerdi ne zaman hesaba geçeceğini sorar dururdu ama lafı gelince ben paragöz olurdum,dayağı yüzünden evi terkettim adam bana benle para için evlendin sonrada kaçtın gittin dedi, evliliğim boyunca altınlarımı maaşlarımı onun kumar borcuna yatırdım para falan görmedim ondan
o da namus namus diye yırtınırdı sonradan kendisi sübyancı çıktı
iyi ölç tart biç
bana evliliğim boyunca hayatımı zehir etti
sana da ediyo seninki
konularımı okursan kendi hayatından kesitler bulursun
o da benim annemi babamı istemezdi ayda 1 kere gelirlerdi çok geliyolar derdi varsa yoksa kendi tarafı
böyle adamlar ömür törpüler

Bu adamın kesinlikle tedaviye ihtiyacı var! Siz de hayatınızı daha fazla izdiraba çevirmeyin. Bunları bir ömür çekmek zorunda değilsiniz. Mutlu olmak sizin de hakkınız. Cesaretinizi toplayın, hayatınıza bakın.

Adam(!)ın iki lafından biri para hala sana para göz diyor. Bu adamı resmen tepene çıkarmışsın seni haraca bağlamış.

Şu dert yandığınız kocalarınızın yüzleri karalamış olarak (seninkinin yüzüne dolar işaretide koyabilirsin) fotolarını koyunda biraz bakıp bakıp hakaret edelim basiretlerini bağlayalım.Görmeden etkili olmuyor...

sen çokmu aradın bu adamcığı. boşan kardeşim boşan. adam hem namusuna laf ediyor hem paranda gözü var,hem kendi parasını söylemiyor.

Ayy simdi o parayi geri de alamazsiniz evlenmeeden once elden vermissiniz ispat da edemezsiniz. Neyse bosanin nafaka alin o sizden ister zaten. Bu ne ya, boyle bi adamin size dokunmasina nasil izin verdiniz. Tum erkeklerden sogudum yeminle. Lezbiyen olmaya karar verdim

ıkı tarafta calısıyorsa nafaka alamazlar bırbırlerınden

isyerindeyim kafayi yemek üzereyim bu nasil terbiyesiz bir Adam ya.
annesi falan hepsi tuhaf.
zaten kadindirmis seni dahada kandirmaya calisiyor Uyanik ol. annenin evini sattirip baska yerden alacak cünkü evlendiniz artik ve evlendikten sonra alinan mallar ortak.
onun niyetide bu.
ayrica sana demis ya ben kredi cekip araba alsam sen binmeye utanmicakmisin diye???

bak sen sen cekip alsan o nasil binecekmis utanmadan?
ilginc gercekten.
yani sen onun bankasi misin?

bu arada konu sahibi, uzun uzun her mesajda olanları yazıyorsun
,ama biz boşan ayrıl diyoruz bir niyetini yazmıyorsun.
ne yapmak istediğini anlatmıyorsun,
sadece derdini paylaşmak mı amacın?

O neydi gız.
Eşiniz şuan sizi sömürdüğü kadar sömürme derdinde, artık eline para saymayın lütfen, gözünüzü açın bunca para nereye uçtu? Hasta olup çalışamayacak duruma gelsenizAllah korusun kapı dışarı atar bu adam sizi sizde çok fazla iyi niyetlisiniz ama artık iyiliği aşmış bu konu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…