Çok bunaldım.

Siz bunlara nasil göz yumdunuz? Hic mi hayir demediniz? Yoksa sizi terk eder diye hayir demeye mi cekindiniz?
Bu Herifden bir cacik olmaz.
Bosa gitsin. Ona harcadigin parayi kenaraya koysaydin ev alirdin kendine ....

Verdiğin paraları kurtaramazsın herhalde. Ama bu herife bir kuruş daha yedirme. Koy donlarını atletlerini bir bavula yolla kıymetli annesinin evine. Başında evin var, yanında annen var, maaşın da var. Kendi paranı kendin yersin hiç olmazsa. Öldün mü kocasızlıktan? Bu adam resmen jigololuğa çıkmış.

ay okurken sinirdne mideme kramp girdi adam karşımda olsa yüzüne kusucam o derece
arkadaşım gözünü seveyim boşan bu adi pislikle b, dk bile aynı evde yaşama hem ev senin annenin evi kov o adamı,benden böyle böyle para aldın yıllarca sömürdün falan de ses kaydı yap o davayı aç seneler sürse de kurtul şu pislikten lütfen

Anlasilan durumunuz iyi ve esiniz nisanliyken farketmis resmen soymaya baslamis sizi. Ben erkege yakistirmiyorum sevgilisinden nisanlisindan para istemeyi, zaman gercekten cok degisti, kizlar zengin koca beklerken artik erkeklerde kadin tarafindan nasil para koparirim neyleri onlara ödetebilirim diye bakiyor. Simdi dur demezseniz bir dahaki evre annenizin olan evi sattirmak istemesi olur ve elinizde birsey kalmadiktan sonra o sizi birakir kacar.

annenizin size verdiği evden,annenizi mi kovdu?birgün değil,bir dakika durduğunuz hata hemen valizini toplayıp,kapıya koyun o adamın.

Annemi evinden kovacak adamın elini köklerimmm
Böyle koca düşman başına vermesin
iyi sabırlı mısın kör mü konu sahibi
kov kurtul bu koca görünümlü dolandırıcı heriften

Eşinizle aynı iş yerinde çalışıyorsunuz siz daha mı fazla kazanıyorsunuz ne erkek ne kadın daha nişanlılık evresinde her ay bana 1000 tl yolla ne demek eşiniz her para istediğinde dediğini yapmışsınız maalesef alıştırmışsınız ....

Ablama bin tl kuaför parası ver benim verdiğimi söyle demiş aynı zamanda centilmen
Çok mu aradınız bu adamı? Adam dedim pardon.

kocanıza düğün yapıp damat almışsınız :) canım sinir bozucu ama okurken güldüm ya kusura bakma :) senden bi tane daha varsa bekar erkek arkadaşları yonlendireyim :)

Kuaförde sizin paranızla bahşişten sonrasını okuyamadım... Derdiniz neydi bunlara katlanacak kadar?

Kendi düğününü kendin yapmışsında resmen adamdan çok sana kızdım delirdim resmen.Senin etrafında hiç mi bi büyüğün yoktu saçını başını yolsaydı senin evlende göreyim bu adamla diye? Bu nasıl cahillik yarabbim bu nasıl görmezden gelmek gerçekten insanın kendine ettiğini başkası etmiyor.Müstehak dicem şimdi ama dilimde varmıyor sende benim gibi bi genç kızsın sonuçta.Ama bu kadar göz göre davranmak nedir be kardeşim duyulduysa duyuldu sen neyin şansını istiyosun bu adamdan.Tabii ki karşısında bulmuş böyle kadını ananada posta koyar paranıda yer yarın senin paranla başka karıda doyurur ve sende buna hiç şaşırma.Hayret ettim gerçekten senden çok aile büyüklerine.O zamanlar bu ne rezillik diye seni bi temiz dövseymiş annen şimdi ağlamıyor olurdun.Şok oldum resmen ya.Allah aşkına boşayın gitsin o evler eşyalarda ona girsin çıkın gidin ailenizin yanına ne bok yiyosa yesin haysiyetsiz herif.Banlanmayı filan göze aldım karardım geliyorum resmen şuan.PES!!!!!!!!!!!!

Canım hadi sen safsın ailendemi seni hiç uyarmadı senin ....... ihtiyacın var Allah aşkına.bence bir an önce kurtul kendi hayatına bak

ailesinin yanına gitmeye gerek yok. oturdukları ev zaten annenin. damatı postalayacak evlerinden
damat anneyi kendi evinden kovmuş kısaca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…