Çok bunaldım.

ailesinin yanına gitmeye gerek yok. oturdukları ev zaten annenin. damatı postalayacak evlerinden
damat anneyi kendi evinden kovmuş kısaca

Eşyalarını versin o zaman madem bu evde sen yaşicaksın tabi bilmemne diyo çirkin herif.Başlatacak şimdi eşyasından boşanmak için evlenmemesinden.Sanki kendi evlenmiş kız sayesinde götü kurtarmış resmen.Ay acayip sinirlendim şuan.

hala niye evlisiniz onu da anlamış değilim kendinizi ve ailenizi üzmek hoşunuza mı gidiyor? adam belli etmiş baştan kendini burda ki amaç ne

Allah yardımcın olsun kardeşim. İnşallah bu dolandırıcıdan en az hasarla kurtulursun. Giden para olsun, sen daha da üzme kendini kurtar

annemi evden kovacak adam daha dogmamistir dogdurtmam sezeryanla aldiririm onuuuu . sebep her ne olursa olsun. bu ne yaaa pasaya bak sen ayy sinir oldum...

yazık kızacazz sırf derdini anlatmak için üye olmuş konuyuda yanlış yere açmış taşınınca da bulamıyo yerini ki bakın hiç cevap yok
tühh yavrum bee

Iki lafınızın biri ' ona para verdim'
Adamı annesi Kadir gecesi doğurmuş galiba , sizin gibi iyi niyetli birinden bu derece faydalanabilmiş.
Bu adamın yaptıkları ne ki diyorum, daha yeni başlamış.
Sizi borç batağına sürükleyip, sinir hastası yapmadan bu adamdan boşanın.

Adama bak ya iyi yere dükkan açmış. Resmen herşeyi yemiş. Gelin alır gibi düğün yapmışsınız damat almışsınız bir nevi. Ama adam çooook uyanık çıkmış. Ya bu adamı göndereceksiniz ya da epey bi uğraşıp adam edeceksiniz. Burdan sonra da zırnık vermemeniz gerekiyor

Canim sakin kredi çekme,ev alma bence. iyi düşün boşan san pislik herseyin yarısına konar,hele çocuk sakin yapma sen ailesinede para yediriiyorsusn.belliki işin iyi baş tekmeyi görsün gününü .tabi boşamayacak seni gelir var ya şerefsiz erkek mi kalmadı düğün öncesi şans istemişsin kendini yakimmissin.aklını başına al hele anneni hiç ezdirme, bence de anası alsın oğlunu bulsun bi ev söyle bakim ona

Af buyur bu jigoloyu cok aradin mi bulmak icin ?? Bosan bosan icim sisti valla her 1 bin likte icimden parca gitti sen nasil hazmettin

Iyy ne igrenc bi adammis. Para para para ayrilin sundan maddi olarak siz ona degil o size muhtac. Ortada sevgi saygida yok neyini cekiyosunuz defolsun gitsin valla ya ayy boyle evlilik mi olur annenize yaptigi saygisizliktan bahsetmek bile istemiyorum

Arsiz dilenci gibi. Verdikçe daha çok ister. Biraz akıllı olup para Mara vermeyin.

siz gerçekten çok iyi niyetliymişsiniz,hadi bir olur iki olur,adam düpedüz soyuyor sizi...yol yakınken haddini bildirmeli...

Canım ya, evlenmeden bu forumda fikir de aldım diyorsun. Kim sana böyle bir adamla git evlen diyebildi?

Hesabını ben bile yapamadım. Evlilik bile olmadan bu adama resmen düzenli maaş bağlamışsın. Hala bir şans vereceksen bu evliliğe hemen çık o evden. Annemin ihtiyacı varmış de, kiraya geçin. Adamın hiç mi geliri yok, azıcık elini taşının altına koysun. Kız tarafı erkeğe para yedirmeye alışınca o evlilikten hayır gelmiyor.

Üzüldüm hakkaten. Böyle hödüklere donanımlı, akıllı kızlarımız gidiyor, bunca fedakarlığa, hiç bir talepde bulunmamaya karışık olarak, gördükleri muamelede bu!! Pes, Allah ıslah ettsin bu cins adamları.

kendinize koca almışssınız parayla üstelik

annenize gelince o konuda kocanız olacak herif haklı annenize ne allah askına sızın camınızdan kapınızdan calısıyorsunuz yapamıyorsanız yaptırın , elalemın adamlarınada analarınızı sakız etmeyın.
buarada paraları car cur ettın demıste nerede kaldı senın koydugun 7 bın lıra, ve 15 bın lira abov adam resmen kendini pazarlamış kusura bakma

sahipsizim o yüzden işte beni tek gördü. bizden kimse karışmaz bir büyüğümüz yok. annemde aman benden bilmesinler beni iyi bilsinler, anne diyorum bana söyleme onlara söyle , sanki cok samisiniz görecekmisin onları yok , ay da yıl da bir bizim evde bir araya gelirsiniz , yok , hiçbirşey söylemedi hatta daha ilk günden beni ezdi. aramızda 4 yaş var , ben büyüğüm orada herkesin içinde benim büyük olduğumu söyledi.

annemi ezdirmek istemedim ama annemde böyle bir tepkiyle karşılaşma şokundan ve biz çok iyiyiz sen bizim aramızı bozuyorsun , sen geldin böyle oldu dediği için yarın birgün benim üzerime atar annesi bozdu der korkusuyla , bana da yüz çevirdi , (annem , eşim ; saf birisi bana herseyi soyler sen bebek sahibi olmamızı da istemiyorsun deyince benim konuştuklarımızı yetiştirdiğimi düşündü ) sen ağlamayı hak ediyorsun yazıklar olsun sana , ( söylemedim diyorum yüzüne karşıda söyledin ee annesi de söylüyor hem bunda ne kötülük var dedi isem de ) ne haliniz varsa görün , defolup çıkın bu evden de gidin annenin yanında yaşayın , yakınıma gelmeyin , ''anneyi bir daha bulamam ama kocayı her zaman bulurum sen nasıl konuşuyorsun diyorum ama annemde bi yandan beni susturuyor. şimdi annen yüzünden aramız bozuldu der siz iyi olun deyip gitti. annemin derdi kötü bilinmemek kızını savun işte yok , sımdı de arıyor hergun evden cıkın karşıya gıdın , annesı cok sevıyor ya oğlunu gelsın alsın yanına ,
hep olumlu bakmaya çalıştım , para yüzünden bitirmeyeyim dedim. evlenmeden önce de babamla iyi geçinemiyorum görüyorsun , annem dışında başka kimsem yok, annemle iyi geçinmenizi istiyorum. hayatımda bi sen bide annem varsınız diye uyarmıştım.
Hayır kredi çekmedim. ben bunu arkadaşlarıma söylesem dalga geçerlen nasıl karı-kocasınız derler. ben çekip alsam sen utanmadan binebilecekmisin o arabaya . sana yazıklar olsun. hep plan içindesin. gibi laflar etti.
ilk zamanlar peşimde dört döndü. her gun çiçek vardı masamda , dogum gunum ıcın butun arkadaslarımı tek tek dolasıp fotograflarını çekerek tablo yaptı. evlenmeden önce öyle bır anlatıyordu kı , ben evlensem kesın babam bana ev alır, babamın restaurantı var, yazlıgımız var , babası 2950 TL koltuk parasını arayıp ben istedim diye verdi. bizim masa ve sandalyemiz yoktu. bende kendim almak istemedim. yeter dedim. herseyi ben alıyorum. babası sımdı alamam düğünden sonra alırım dedi ve düğünden sonra elimdeki parayla aldık.
ilk aylarda bu evi satalım karşıdan (annesine yakın) ev alalım diye çok konuştu. burada kira ödemeden kalıyoruz işte sonrasında birşey yapamam annemin evi dedim. sen iyi misin hakkını almayacakmısın bu evde senin de hakkında var , niye hakkını istemiyorsun öyle şey mi olur hakkını alacaksın dedi durdu. bende hakkını mı ara diyorsun dedim. git annende duran 100 bın TL den hakkını al burda bana söyleyeceğine sen al bende alırım dedim. tamam bir daha ben bişey demicem sende benim ailemi karıştırmayacaksın dedi.
Sabırlıyım sanırım , ama şimdi en ufak birşey söylediğinde aklıma bu yaşananlar geliyor , hep yaşadığımız olumsuz zamanlar aklımda . . balayımdan nefret ettim. evimde huzurlu değilim. gelinlikti , kuafördü parasını ben verip hiçbirşey istemediğim halde , butun dugundeki takıları sahiplendi. hersey senin istediğin gibi oldu deyip duruyor istediğim şey o burada oturmak istememiş bende kira vermeyelım bir iki sene para biriktirip ev alalım demişim . benim istediğim olmuş.
babam hiçbirşeye karışmaz , erkek kardeşim psikopatın teki , o sene askerdeydi , bize dirlik vermedi sonra askere gitti. o gelmeden de evleneyim dedi. beni sevdiğini düşündüm. ev işlerinden yemekten de anlar sıkıntı çekmem dedim. çok tospembe baktım. kira derdimizde olmayacak onun parasını harcar benimkini biriktirir bir ev ve arabada alırız dedim. ama dugun öncesi benden aldıgı halde borçları bir türlü bitmedi.
ben evlendiğimizden beri boşanmayı düşünüyorum ama ilerde vicdan azabı çekmemem için biraz daha sabretim yeter demem gerekiyor sanırım. kendisi de diyor başkası olsaydı boşanırdı. sen bana katlanıyorsun diye , ailemde herkes biz erkek evlendirdik , gelin aldık resmen diyorlar,
diyorum ki bu ev bize iyi gelmedi belki de sureklı tartışıyoruz çıkalım , (annemde istemiyor iyilikten anlamıyor bunu ailesi gibi sömürmek lazım o zaman iyi oluruz diyor ) dedim , ben 3000 TL depozito veremem , hem kiraya çıkarsam buralarda çıkmam karşıda çıkarım buralara 800 kira vermem , karşıdan işe gelmek 2.5 saat suruyor, minibüs, metro , marmaray , metro hergun nasıl gıdıp gelıcez.

Allah yardımcın olsun ama bu adam zaten en başta sizden ota boka para isterken belli etmiş kendini neden evlendiniz ki ama söyleyeyim bu adamla ömür geçmez. Yarın öbür gün doğum yaptığını düşün aynı şey çocuklarındada yaşanacak sen doğuma giderken masrafları düşüneceksşn belki orada bile para isteyecek..çocuk yapmadan kurtul bence..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…