Çok bunaldım.

Siz şu anda zaten teksiniz. Yanınızda bir eş yok , sizin üzerinizden hayatını sürdürmeye ve bu sürede de maddi manevi maksimum fayda sağlamaya çalışan biri var karşınızda.

Dilerim , boşanacak gücü kendinizde bulursunuz.

Eylüle kadar bekleyecekseniz bu sürede korunmayı ihmal etmeyin. Bu cümleyi kurmak bile ayıp geliyor aslında. Adamın sergilediği tüm tavırları üst üste koyunca gebeliği engellemek için değil de bedenini korumak için kaçar aslında insan diye geçiyor içimden.

3 aylık evliyiz, anlattım , zaten aynı iş yerinde çalıştığımız ve başlarda arkadaş oldugumuz ıcın herseyımden haberı vardı. başta da soyledım bak annemden başka kımsem yok , bıde sen varsın , eşımle annemın ıyı anlaşmasını ıstıyorum başka bırsey ıstemıyorum dıye .

peki psikolog ne dedi eşinin bu tavırlarına.. yorum yapmadı mı hiç direk aile terapistine mi gidin dedi.. bir erkek benim eski eşimde dahil neden bu kadar sömürgeci davranır ve böyle davranırken karşısındaki insana paragözsün der aklın fikrin para der,bir psikolog buna ne cevap verir merak ettim

haklısınız ,cinsellik konusunda da sık sık tartışıyoruz, evlenmeden önce bebek sahıbı olmak ıstıyordum. ama şuan asla dıyorum ,artık sevmıyorum bıle bebeklerı.

annenle aran nasıl? evden cıkın dedıgını esın bılıyor mu
annemle araları daha da bozulmasın ve anneme gıdıp soylersen annem sana ne soylersem yetıstırıyorsun dıye bana çatacağından , kötü olmak istemediğinden , söylemedim. burası bize iyi gelmedi sık sık kavga ediyoruz, taşınalım dedim , ben sımdı depozito veremem , hem kiraya cıkarsam karsıya tasınırım dedi. karşıdan işe gelmek 2,5 saat yol,

ah be canım daha çok yenisiniz.. bu kadar zamanda cicim aylarınız olması gereken zamanda şu kavgalara bak. sence normal mi?
ben de böyle senin gibi 3 aylık gelinken para kavgası içinde buluyodum kendimi, her evliliği böyle zannediyodum, her erkek hakaret eder kızınca, kıskanır,kısıtlar zannediyodum, buraya yazınca anladım ki bzimki evlilik değilmiş.. inan sizinki de evlilik değil.. benim eşim ayrıldıktan sonra (beraberken de yapıyodu ama) yediğim lokmalarımın bile lafını etti.. sucuk aldım sana kıyma aldım (ki kendi sevdiği için alırdı) seninde bunları yaşaman an meselesi demedi deme!

tabi ki bunları çekmek durumunda değilsin dedi , şimdi ki ciftler boşanmadan önce gidiyorlar , önce gidip konusun , eşin gelmek istemezse sen git konuş ben birşey diyemem ben kişisel bakıyorum dedi.

haklısınız ,cinsellik konusunda da sık sık tartışıyoruz, evlenmeden önce bebek sahıbı olmak ıstıyordum. ama şuan asla dıyorum ,artık sevmıyorum bıle bebeklerı.

Bebekleri sevmeye devam etmenizde bir sıkıntı yok , insanları sevmenizde de. Sadece sizin karşınızdaki insan değil. Onu sevmeyin , hayatınızdan çıkarınca her şey yoluna girecek.

Anneniz , evi boşaltmanız için ısrarlarını sürdürünce çok sağlam bir patırtı kopacak zaten yakında. Sizden önce boşanma davası açıp sizden tazminat isterse şaşırmayın.

Psikolog yerine de bir avukatla görüşüp bilgi alın.

Annesine bak yalnız, 'kızım para için geliyorsan gelme'. Oğlu cıbıl, totosuna giyecek donu bile neredeyse kadın alıyor, para için geleceksen gelme diyorlar.
Everest' te mi yaşıyorlar anlamadım oksijen fazlalığı sıkıntı yapmış olabilir beyin hücrelerinde.

gerçekten çok benziyor , kendi yaşadıklarımı görüyorum , en son havuza gıtmek ıstedı , bende bayramda daha pahalı olmuş , degmez bıde ıcerde yemek yıcez dıye ıstemedım , bır gunde 200 tl harcıcaz dedım , bay 70 TL , bayan 50 TL , inerde de su , yemek derken , bira da içmek isteyecek.. illa gidelim diye tutturdu ve gece uykum var deyınce sinirlendi bana ve ben normalde havuzu sevmıyorum , biliyorsun benı fazla da yuzmuyorum , sen eglen mutlu ol dıye gıdelım sana da yaranılmıyor , hıc bırseyden mutlu olmuyorsun dedım dedi.ertesı gun kuzenım e de soylemış bulunduğum ıcın gıttık.

parayı kim ödedi.

onumuzde 4 dugun var ve evde son bulunan 4 ceyregı takacagız , eksıye gırermıs alırsa ceyrek. bırı mudurumuz, ıkısı onun arkadası , bırı de benım teyzemın kızı .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…