hamileyim eşim kumarda battı şuan evden dışarı attım kendimi acil yorum yapabilir misiniz

evet mesleğim var annemin babamında durumu iyi o kadar araftayım ki bir yanım bunu kabullenemiyor diğer yanım kestirip atamıyor çok çaresiz hissediyorum ilk defa
Adam zevki için size yapmadıgını bırakmıyor..Siz araftasınız.Yanlış anlamayın bende aynı salakça diyorum gerçekten salakça bile az kalır aynı şeylerin yapmıştım..Bunu yaşatan kim.. Eşiniz..Neden sizi hamile hamile üzüyor..Çünki siz yada doğacak çocugunuz için zevkinden vazgeçmiyor ayrıca kumarın yanında siz yerdeki sinek degerınde degılsınız.Bunu öncelikle anlamalısınız.Bu insadan söz almak, tutmasını beklemek, borcunu odeyecegını ummak, borçlar bıtınce herseyın duzelecegını sanmak sizin sanrınız yani hayal üstü hayalleriniz..Bakın o duygusuz bir robot artık..Tek önceliği para..Tek önceliği..Sizin araftayım ,ikilemdeyim sözleri nasıl desem trajikomık..Ayrıca dedıgı borcların 2-3 katı borcu vardır..İcralıktır..E-devlette uyaptan ıcra borcları saklanıyor..Sana e-devletını gosterse bile saklamış olabılır..Yakında tefecılere bulasır..Tefecıler sızı arar..Araftamıydınız???FİLM YENİ BAŞLIYOR.Arkanıza yaslanın o bespara etmez eşininiz sizin hayatınızı maddi-manevi nasıl cehennme cevırdıgını ve devamında katmerli olarak nasıl çevireceğini araftan izleyin..A bu arada doğmamış günahsız çocugunuz..Asla acımaz ezer geçer..Toparlanın geçin duygu vss saçmalıkları..Siz annesiniz artık önceliğiniz çocugunuz..

Son düzenleme:
kısaca özet geçicem arkadaşlar. 7 aylık hamileyim hamileliğimin 3 veya 4. ayından itibaren eşimin kumar oynadığını öğrendim. Önce 20 30 binlerdi bu borç kapattı tekrar oynadı derken 3 kez yakalamama rağmen defalarca sözler yeminler etti oynamıcağına. Şuan 7 aylık hamileyim ve bana arabayı sattım diyerek geldi bugün. Delirdim evde her şeyi yıktım döktüm. Kendi annem babamda dahil 6 kişiye kumarda oynamak için kredi çektirmiş ve bu 1 senelik aylık ödemesi 90.000tl olan bir borç. Ekstra olarak kredi harici kumar için aldığı borçlarda 120.000 tl yani kredilerle birlikte kumarda 700 800 bin para kaybetmiş. Ve bugün hiçbir şeyden haberim olmamasına karşılık arabayı sattım demesiyle öğreniyorum bunu. Delirdim ağlamaktan içim çıktı asla o arabayı satmıyosun nasıl battıysan öyle çıkıcaksın dedim ama mecburum başka yolum çarem yok diyor. 2 işe giricek 1 sene sonrasında daha güzelini alıcam diyor. Ama içinde her şeyi öldürdü ve asla inancımda güvenimde yok. Kendimi evden dışarı attım ve eve gidesim gelmiyor yerimde olsanız napardınız nolur akıl verin nolur. Bu arada araba için de kredi ödememiz var ve ben arabasız yapamam sırf araba istiyorum diye bütün altınlarımı bozdum. Şuan elimizde borç harici hiçbir şey kalmadı.
Burdan bir üyeye aile danismani mi psikologu mu ne şoyle demisti cok iyi hatirliyorum. "Eger karsinizda kumar oynayan bir adam varsa hemen boşanin ayrilin. Cunku tek cozum bulamadigimiz tipler bu adamlar. Kesinlikle birakmiyorlar. Biraktim diyenlere de asla inanmayin hayatinizi mahvetmeyin. Aile sorunlari alkol sorunu aldatma sorunu hepsi cozulebiliyor ama buna care yok hayatiniza bakin demisti" bunu hic unutmuyorum.bir arkadasim bes senedir boyle bir kocayla beraber. Kiz uyurken kizin parmak iziyle acip mobil bankaciligindan kendisine para gondermisti. Hamileydi oda. Simdi hala birlikte ama sanki ogluyla beraber tek dunya icindeler baska kimse yok. Maddi durumu kizin cok iyi. Ama bir kurus koklatmaz kocasina. Parasini farkli hesapta sakliyor. Sadece ogluna herseyi aliyor. Evinde altinlarini tutmuyor. Bir senesi kaldi ev parasi biriktirdi evi aldigi an tekmeyi basacak

İlk şansı verdiniz mi gerisi hep geliyor emin olun sizi asla etkilemek istemem ama bende 3 aylık hamileyken öğrendim 10 yıldır evliyim ve çok zor günler geçirdim çocuğum hiç birşey bilmiyor ama hissediyor sanırım istemiyor babasını boşanın biz ikimiz başka bi şehirde yaşayalım diyor bu son darbesi çok ağır oldu elde avuçta kalmadı o kadar yeminler etti beynim hayır dedi ama kalbim hep başarır dedi asla başaramadı şimdi o doktor bu doktor geziyor boşanmamak için ama inanmıyorum asla başaramayacak o dava açılacak evladıma yeni hayatımız bizi bekliyor herşey ortada bakalım bu ne zaman olacak Rabbim bizimle aynı kaderi yaşayan herkesin yardımcısı olsun güç kuvvet versin hayırlı yollar nasip etsin inşallah 🙏🏻
Aminnn İnşaallah 🤲 evladınız kaç yaşında

kısaca özet geçicem arkadaşlar. 7 aylık hamileyim hamileliğimin 3 veya 4. ayından itibaren eşimin kumar oynadığını öğrendim. Önce 20 30 binlerdi bu borç kapattı tekrar oynadı derken 3 kez yakalamama rağmen defalarca sözler yeminler etti oynamıcağına. Şuan 7 aylık hamileyim ve bana arabayı sattım diyerek geldi bugün. Delirdim evde her şeyi yıktım döktüm. Kendi annem babamda dahil 6 kişiye kumarda oynamak için kredi çektirmiş ve bu 1 senelik aylık ödemesi 90.000tl olan bir borç. Ekstra olarak kredi harici kumar için aldığı borçlarda 120.000 tl yani kredilerle birlikte kumarda 700 800 bin para kaybetmiş. Ve bugün hiçbir şeyden haberim olmamasına karşılık arabayı sattım demesiyle öğreniyorum bunu. Delirdim ağlamaktan içim çıktı asla o arabayı satmıyosun nasıl battıysan öyle çıkıcaksın dedim ama mecburum başka yolum çarem yok diyor. 2 işe giricek 1 sene sonrasında daha güzelini alıcam diyor. Ama içinde her şeyi öldürdü ve asla inancımda güvenimde yok. Kendimi evden dışarı attım ve eve gidesim gelmiyor yerimde olsanız napardınız nolur akıl verin nolur. Bu arada araba için de kredi ödememiz var ve ben arabasız yapamam sırf araba istiyorum diye bütün altınlarımı bozdum. Şuan elimizde borç harici hiçbir şey kalmadı.
Senin için çok üzüldüm. Hamileyken sana bunu yaşatmış olmasına da çok kızdım. Maalesef kumar bir bsğımlılık düzelir mi bilemiyorum. Ama bir süre sensiz kalsın da aklı belki başına gelir hem?

ne alaka ilk defa böyle bir sorun yaşıyorum kumarla alakalı hiçbir bilgim yok ve arafta kalıp son bir şans vermeyi tercih ettim ? ihanetle dayakla diğerleriyle bir tutmak sizin düşünce yapınızın saçmalığı

ilk ilk diyorsunuz da dördüncü kez yakalamışsınız
4 Nisan'da açtığınız konuda 8 aylık evli olduğunuzu yazmışsınız. Şu zamana kadar kaynana, cinsellik, kumar, insanları kandırarak para alma, kredi çektirme gibi her türlü problemi yaşamışsınız. O kadar övünce kocanızı yıllardır evlisiniz sandım. Fragman çok hoşunuza gitmiş herhalde, filmi sonuna kadar izlemeyi tercih ediyorsunuz. İyi seyirler!
ee hani kv sorununda hemen boşanırdı
alayını yaşamış zaten

Kumar nasıl bırakılmıyor,madde değil, sigara değil alkol değil. Fiziksel birşeyi yok ama bu bağımlılık nasil bağlıyor beyni nasil kuşatıyor merak ediyorum.
Kumar vs konularında hep serdar ortaç geliyor gözüme adam teliften çalışmasa dahi kazanacağı şarkılarını kumar masasına koymuş. Yani nasil insanın aklını,fikrini ele geçiriyor cok merak ediyorum
Madde bagimliligiyla hic alakasi yok. Heyecani yuksek oldugu icin. Aldatmaya benzer bir his hatta daha iyisi. Ben aldatacak gibi oldugumda kumar oynamaya baslamistim 20li yaslarin basinda. 40i devirdik hala ayni kafa duzelmez asla. Her seyi birakabilirim ama oynamayi asla.

ilk ilk diyorsunuz da dördüncü kez yakalamışsınız

ee hani kv sorununda hemen boşanırdı
alayını yaşamış zaten
Her yazdığı ile çelişiyor zaten. Bu konu kocası bıçak çeken kadının konusuna döndü, o son şans yıllarca veriliyor. Sonu kötü bitmez inşallah.

10 yıl yazık değil mi?Bu neyin çabası idi..Adam zevki için sizden vazgeçmiş..Siz neyden vazgeçemediniz merak ettim..
Aptallığıma doymamışım nasıl dayandım nasıl gözümü açamadım hala bilemiyorum hep geçecek diyerek avuttum kendimi en büyük aptallığım.. artık çok korkuyorum bu kadar üzüntü hastalık olarak çıkmasın diye evladım ne yapar en büyük korkum bu Allah'ım korusun tez zamanda benim ve benim gibi vicdanına yenik düşenlerin bir an önce kurtulalım bu düşüncesiz insanlardan inşallah 🙏🏻 çünkü bunların asla ve asla kurtulacağı yok.

Üzmemek için yazdıklarımı sildim , doğum yapana kadar sabredin sonrası size kalmış...

Aptallığıma doymamışım nasıl dayandım nasıl gözümü açamadım hala bilemiyorum hep geçecek diyerek avuttum kendimi en büyük aptallığım.. artık çok korkuyorum bu kadar üzüntü hastalık olarak çıkmasın diye evladım ne yapar en büyük korkum bu Allah'ım korusun tez zamanda benim ve benim gibi vicdanına yenik düşenlerin bir an önce kurtulalım bu düşüncesiz insanlardan inşallah 🙏🏻 çünkü bunların asla ve asla kurtulacağı yok.
Çalışmıyor musunuz?Eğer çalıştığınız halde sizi geçtim çocuğunuzu buna maruz bırakıyorsanız ki görüyorum ki hala o niyettesiniz çok üzücü.Çocuklar en çok kötü ebeveynden çok bu kötülüğe engel olup , ortamdan kendini kurtarmayan diğer ebevenyne kinlenir..

Madde bagimliligiyla hic alakasi yok. Heyecani yuksek oldugu icin. Aldatmaya benzer bir his hatta daha iyisi. Ben aldatacak gibi oldugumda kumar oynamaya baslamistim 20li yaslarin basinda. 40i devirdik hala ayni kafa duzelmez asla. Her seyi birakabilirim ama oynamayi asla.
Patolojik kumar bağımlısı mısınız?.Yani kumar bağımlılığında çeşitleri var.Patolojik olanlar her şeyini verir kumara..Yemeye ekmek bulamayacak kadar..Krediler çeker,etrafa borçlanır, evi arbayı satar, Her türlü para kaynagını sıfırlar..

Bır de bulunduğunuz ortamda kalmaya ısrarla devam ediyorsanız,bundan şikayer etmeyin.Bu sizin seçiminiz sonuçta.Adama rıza göstermişsiniz .Rıza derken oynayacağını bilerek kendinizi kandırmayı seçmişsiniz..

Düzelmezzzzz.siz yanmışsiniz evladınızi yakmayın.binlerce boşanan insan var.kp öldükten sonra bütün bankalara borçları çıktı.(Bize çıkmayan kredi dolandırıcı adama nasıl çıkmış ayrı muamma 😄) Eşim ozaman anlattı babasının kumarbaz olduğunu tefecilere bulaştığını can korkusundan başka şehre tasindiklarini,açlıktan telef olacakkken dedelerinin sahip çıktığını ama kuru bir lokma dahi ağızlarına atsalar laf edilgini falan.bubadam 60 larinda öldü.evlatlari olduğu gün güldü sohbetler etti.kumarbaz adam değişmez.

X